FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1551 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Są tu jacyś kawalerowie/panny z odzysku? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Są tu jacyś kawalerowie/panny z odzysku?"   

Bareq
 Wysłana - 17 wrzesień 2016 22:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Miałem trochę mieszane uczucia przed zamieszczeniem tego posta jako że ja stary Chłop 35 letni a tu pocieszenia szukają ludzie młodsi o 15 i więcej lat, no ale dobra; Wszystko wskazuje na to że będę się rozwodził, nie chcę się tłumaczyć dlaczego, dość powiedzieć że od dawna się nie układało. Byliśmy małżeństwem ponad 8 lat, mamy dwójkę dzieci w wieku 8 i 4 lat i nagle poof i mieszkam sam w hotelu. Jakoś nie potrafię tego ogarnąć jeszcze, ktoś w podobnej sytuacji podpowie jak się w nowej rzeczywistości odnaleźć, są tu jacyś inni rozwodnicy?

Wszelkie opinie mile widziane ;)

Zmieniony przez - Bareq w dniu 2016-09-18 01:18:44

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 18 wrzesień 2016 06:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli wolno spytać to dlaczego wylądowałeś w tym hotelu? Mieszkanie/dom jest na Twoją żonę?

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 wrzesień 2016 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Moja jest rozwódką i ma dużo znajomych rozwodników - także się wypowiem.

Przede wszystkim taka rada od tych rozwodników - nie hajtać się już z nikim, tylko luźne związki, konkubinat itd.
Wtedy mniej latania po sądach i łatwiej się rozejść jakby nie pykło.

Jak się rozstajecie mniej więcej w zgodzie, podzielicie się opieką nad dziećmi itd. to nie powinno być ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Tutaj na inso pewnie nie ma dużo takich osób z odzysku, ale ogólnie powyżej 30-tki jest takich dość sporo.

Bareq
 Wysłana - 18 wrzesień 2016 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dom wynajmowalismy, wyprowadziłem się ja żeby dzieciakom oszczędzić poniewierki.

Rozchodzimy się we względnej zgodzie. Chociaż tyle dobrze, że zieciaki mogę widywać bez problemu. Drugi raz się hajtać nie będę, ogólnie małżeństwo to zła instytucja jest

max-scifi
 Wysłana - 19 wrzesień 2016 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

Kurf. żal patrzeć jak się ludzie rozstają.

A moge zapytać co się wysrało? Ja jestem nawet starszy od Ciebie :D mam babe tyle samo lat, ale jakoś to się ciągnie. Poza jakimiś pierdołami, to sie nic złego nie dzieje.

Ale nie chciałbym żeby się działo, więc zapytuje. edukacyjnie / z ciekawości.

Pozdr.

pavlo90
 Wysłana - 23 wrzesień 2016 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

moj kumpel lat 42 tez sie rozwodzi dzieciaki juz duze na szczescie bo pelnoletnie

on za granica byl no i jej obilo bo brak ciepla itp

no i szukala kogos innego by przytulil...

a on glupi yebal u hansa dla niej i dzieciakow...

Bareq
 Wysłana - 26 wrzesień 2016 01:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam żadnej rady, po prostu ile można się kłócić? Nie było sensu na siłę tego dalej ciągnąć. Lepiej późno niż później...

T_E_O
 Wysłana - 26 wrzesień 2016 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Od mojego kuzyna odeszła żona, maja jedno dziecko (w momencie rozwodu miał 5 lat) , chłopaka którego jestem chrzestnym. Rozchodzili się w zgodzie bez negatywnych emocji nikt nikomu nie robił problemów z widywaniem dziecka (chłopak przy matce). Mimo wszystko ta cała sytuacja zrobiła młodemu na psychice niezłe rysy. Tak więc jak to się potocznie zwykło mawiać, że rozwód w zgodzie jest mniejszym złem dla dzieci tak ja sądzę, że jest to gówno prawda. W żadnym wypadku Was nie oceniam i nie krytykuję Waszej decyzji, piszę to tylko jako swoje wnioski po tym co zaobserwowałem.

INSOMNIA
 Wysłana - 26 wrzesień 2016 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

ale dlaczego gówno prawda?

rozwód w zgodzie to przecież mniejsze zło dla dziecka niż rozwód gdzie idzie się na noże

przecież określenie - mniejsze zło nie oznacza, że to coś dobrego czy neutralnego

T_E_O
 Wysłana - 26 wrzesień 2016 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Sam sobie na pytanie odpowiedziałeś
Rozwód to rozwód w zgodzie czy nie rozpieprza życie wszystkim a najbardziej dzieciom. Rozwód przeprowadzony, powiedzmy w pokojowy sposób osczędza tylko dodatkowego cyrku z tym zwiazanego. Po rozwodzie przychodzi szara codzienność bez dwojga rodziców bez normalnej rodziny.

INSOMNIA
 Wysłana - 26 wrzesień 2016 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ty zupełnie nie zrozumiałeś tego co napisałem

Rozwód przeprowadzony, powiedzmy w pokojowy sposób osczędza tylko dodatkowego cyrku z tym zwiazanego

i dlatego jest to mniejsze zło - czemu zaprzeczałeś pisząc, że to gówno prawda

Po rozwodzie przychodzi szara codzienność bez dwojga rodziców bez normalnej rodziny

Powiem tak - pie.rdolisz waść, bo znasz jakiś przykład, że chójowo jest po rozwodzie. A ja znam przykład, gdzie dzieciak wyrósł na normalnego chłopaka mimo rozwodu. Rodzice go wychowali na spółkę i źle nie miał.
Niejedna rodzina dusi się w toksycznym klimacie - to ma nierzadko zły wpływ na dziecko jak dwóje ludzi się nie dogaduje i męczą się ze sobą. Dzieciak widzi wręcz codziennie awantury i to mu ryje banie. Rozwód w takim wypadku byłby zmianą na lepsze.

Także tego... różnie to w życiu bywa.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Są tu jacyś kawalerowie/panny z odzysku?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Wierzycie .. ? | Dobra kumpela i ON | Jak pozbyć się panny? czyli natrętna laska | panowie,jaki najfajniejszy komplement usłyszeliście od dziewczyny? | Apel do użytkowników insomni.pl płci męskiej | wierzysz jej = jesteś idiotą | Nie wiem co robic... | Typ samarytanki (to juz koniec) | co napisac | Najlepsza dziewczyna to taka którą sobie sami znajdziemy... | dziwne ;p | pytanie.. | Wspólne mieszkanie-następny krok czy ryzyko dla związku? | pomocy | To niemożliwe chociaż proste tak, to nierealne ale mocno chcę | przebaczyć czy nie | wachowicz | ewa wachowicz | kilof | stud za granic | witamina d | MS testy policja | kasia kowalska nago | kasia kowalska | Cichopek nago | sinatra | ojciec hrzestny | tel komórkowe | jaką nokie rozsuwaną kupić | sasiad pali | jak skasować post | jak skasować posta | matura to bzdura | problem spoconych dłoni | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.