FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 976 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Służba MSWiA/MON 
[powiadom znajomego]    
Autor "Służba MSWiA/MON"   

biler22
 Wysłana - 4 styczeń 2010 16:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam jestem studentem drugiego roku na kierunku bezpieczeństwo i porządek publiczny. Służę jako starszy szeregowy zawodowy w służbie terminowej (kontraktowej). Posiadam również licencję ochrony II stopnia. W wojsku jestem już 2 lata. Interesuję mnie służba w organach porządkowych z ramienia MSWiA jak i MON. W siłach powitrznych tam gdzie jestem ciężko przejść na służbę stałą, można służyć tylko 12 lat tak jak ustawa to przewiduję. Czy wiecie może gdzie jest szansa dostć stopień kaprala??

MadMan047
 Wysłana - 4 styczeń 2010 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

To ty jesteś w wojsku więc powinieneś się lepiej orientować a nie na forum pytać

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

biler22
 Wysłana - 22 styczeń 2010 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy byłeś w wojsku ale tam wygląda wszystko inaczej jeżeli ci się wydaje, żeby piąć się do góry musisz sam kombinować na własną rękę, dowiadywać się gdzie są wolne etaty i wtedy próbować. Ja już nie raz chciałem robić w armii to co chcę np. dostałem się do Oddziałów Specjalnych Żandarmerii Wojskowej a na końcu Dowódca JW nie chciał mnie puścić (nie wyraził zgody). powiem szczerze jeżeli ktoś chce wiązać przyszłość z armią to tylko po szkole lub kursie oficerskim, z resztą innej drogi teraz nie ma w tym pseudo kryzysie.

blackace
 Wysłana - 22 styczeń 2010 19:56       [zgłoszenie naruszenia]

Aby zostac podoficerem musisz miec wykształcenie średnie i dostac się do szkoły podoficerskiej. Na to przedewszytskim potrzebne Ci będzie:

-zgoda dowódcy Twojej JW oraz
-zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
-prawo jazdy kat "B"
-zaświadczenie z TWKL oraz pracowni psychologicznej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Służba MSWiA/MON

Warto przeczytać: Browning 1922 - poradźcie mi coś | Odnośnie posiadania broni | Granaty | CO to za broń? | BOR (Biuro Ochrony Rządu) | Idzie ktoś do Gliwic??? | Płaca w Policji ?? | Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach | gen Sosabowski (odznaczenie) | ZUBOŻONY URAN (ZU) - Depleted Uranium (DU) | pozwolenie | Noże sprężynowe | Oboz - Fundacji Bylych Zolnierzy Grom | Wesołych Świąt | Tapety dla miłośnikow pistoletów | Armia zazdrosna o swoje ciuchy | dziewczyna kumpla | znane aktorki nago | stumbras pure | powstanie | wso 1996 | marta wierzbicka playboy | victor | technik informatyk | kurczak fenol | broń | abgymnic | darmowe filmy sesi | numizmatyka | wzorek | obrzezanie high and loose | Przepaść | suplementy diety | qrestwo umyslowe na ostrym dopingu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.