FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 774 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Służna wojskowa a praca i stały pobyt za granicą 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Służna wojskowa a praca i stały pobyt za granicą"   

wukaowiec
 Wysłana - 6 lipiec 2006 18:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam panie i panów! Rok temu rzucilem studia i wyjechalem za granice. Ustawilem sie jakos - mam stalo prace, samochod, mieszkanie na kredyt itd. Chce wpasc na chwile do polski ale niestety moj 'ukochany kraj' dopomina sie o mnie tzn. WKU przysyla mi wezwania do stawienia sie po bilet bo przeciez nie odbylem sluzby wojskowej. W zwiazku z tym moje pytanie: co mam zrobic w takiej sytuacji? Informowac WKU ze jestem za granica na stale i mam zamiar tu zostac dlugo czy nie mowic im nic i wjechac do Polski? Czy drapna mnie na granicy? Wiem ze moich kumpli jeszcze nie drapneli - chociaz jezdza i maja to w dupie ale ja nie wiem jak to jest do konca i nie chce sie dac frajerom. Z gory dzia za konstruktywna odpowiedz

Pls
 Wysłana - 7 lipiec 2006 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie maja prawa zabrac cie sila.Juz napewno nie skuja cie kajdankami na granicy i nie przewioza prosto do jednostki

Zalezy tez jaki czas bedziesz przebywal w polsce, jak jedziesz na wakcje czyli powiedzmy miesiac ,dwa miesiace to luzik.Jezeli wiecej niz pol roku to bym sie zastanowil.

Najlepiej jak wlasnie napiszesz do WKU ze przebywasz na stale za granica i tyle.Moi bracia tez nie byli w woju i wyjechali za granice a potem przyjezdzali sobie na wakcje i nie bylo problemu

Zmieniony przez - Pls w dniu 2006-07-07 18:12:18

jest dobrze..a bedzie jeszcze lepiej:D

wukaowiec
 Wysłana - 7 lipiec 2006 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Troche mnie uspokoiles i rozjasniles mi moj ciemy sposob myslenia Pozdrawiam

SynKurvyUK
 Wysłana - 22 lipiec 2013 08:48      
 Usunięta przez Banan za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Służna wojskowa a praca i stały pobyt za granicą

Warto przeczytać: Zalozenie konta w banku internetowym przebywajac za granica | Umieszczenie zdjęcia innej osoby w necie | Vat UE | oszustwo? wyłudzenie? | referat bezpieczenstwo ekonomiczne panstwa | Łączenie umów... | zakup złotych monet w NBP | Raport o stanie gospodarki | praca w uk --> studia w polsce --> alimenty? | Kupowanie alkoholu nieletnim | Antydatowanie, legalne czy nie? | odwolanie-obuwie | prawo jazdy w norwegii | Doradztwo w finansach? co jest grane? | Pobicie | Oczekiwanie na dowód osobisty. | przybylska playboy | tłumaczenie słowa lagerverkauf | szogun | amy smart | omenaa | EMS | ELS | anarchista | SoHigh | narkotesty | amfetamina wykrywanie | iluminat | iluminaci | wasze tapety | barbara mularczyk | córka | lukasz1655 | dziewica 22 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.