FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 598 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Słuchawki bezprzewodowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Słuchawki bezprzewodowe"   

ruudben
 Wysłana - 7 listopad 2009 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, dzisiaj chciałbym zaczerpnąć porady lub opinii dotyczących słuchawek. Nie wiem czy wy tez tak mieliście, że po paru dniach używania przestaje działać jedna a zaraz potem nie słychać dźwięku już w żadnej. Mowie oczywiście o wejściu jack. Czy jest to wina doboru słuchawek (bo raczej do tej pory nie wydawałem jakiś większych sum na słuchawki góra jakieś 20-30zl)? Czy może po prostu nie powinno się ich zwijać?

Glory Glory Manchester United!

Duncanlove
 Wysłana - 7 listopad 2009 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Robiło mi się tak w MuVo, słuchawki wytrzymywały góra 3 miechy. Potem kupiłem iRivera, do niego sennheisnery za chyba 40zł, mam ten zestaw prawie dwa lata i ciągle śmiga.

xxx320
BUKA
 Wysłana - 8 listopad 2009 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

mam ipod 3G od ponad roku i nic takiego się nie dzieje

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

SureShot
 Wysłana - 8 listopad 2009 15:32       [zgłoszenie naruszenia]

a ja od siebie dodam, że zupełnie nie rozumiem co ma tytuł tematu do treści posta. ale może to wina upiornego kaca

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Słuchawki bezprzewodowe

Warto przeczytać: Excel - funkcje | iPhone 4 bez karty | Brak "kropki", "L" i "O" | Problem z plikiem exela | dzonk na tel i sms | konfiugracja routera | wyprana karta od bankomatu | Wygląd Windowsa, Winampa, GG... | Jasny obraz po grach | urwana wtyczka słuchawek | Czemu nie ma meczy w C+?! | Proxy - co to jest? %-) | kaseta adapter samochodowy :/ | dobór sprzętu audio do komputera | WOW czy dota | Abonament radiowo telewizyjny | dirty dancing 2 | xxx 3gp | gta V | iPhone 4, HTC Desire HD, Samsung Galaxy S, HTC HD 2 | royal | xperia x10 | kalif | Tapeworm | rozenek | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | suwałki | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.