FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 610 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Słuchawki bezprzewodowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Słuchawki bezprzewodowe"   

ruudben
 Wysłana - 7 listopad 2009 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, dzisiaj chciałbym zaczerpnąć porady lub opinii dotyczących słuchawek. Nie wiem czy wy tez tak mieliście, że po paru dniach używania przestaje działać jedna a zaraz potem nie słychać dźwięku już w żadnej. Mowie oczywiście o wejściu jack. Czy jest to wina doboru słuchawek (bo raczej do tej pory nie wydawałem jakiś większych sum na słuchawki góra jakieś 20-30zl)? Czy może po prostu nie powinno się ich zwijać?

Glory Glory Manchester United!

Duncanlove
 Wysłana - 7 listopad 2009 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Robiło mi się tak w MuVo, słuchawki wytrzymywały góra 3 miechy. Potem kupiłem iRivera, do niego sennheisnery za chyba 40zł, mam ten zestaw prawie dwa lata i ciągle śmiga.

xxx320
BUKA
 Wysłana - 8 listopad 2009 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

mam ipod 3G od ponad roku i nic takiego się nie dzieje

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

SureShot
 Wysłana - 8 listopad 2009 15:32       [zgłoszenie naruszenia]

a ja od siebie dodam, że zupełnie nie rozumiem co ma tytuł tematu do treści posta. ale może to wina upiornego kaca

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Słuchawki bezprzewodowe

Warto przeczytać: SE W 715 - warto? | Pendrive z dwiema partycjami, zabezpoeczony. Od Orange. | jak wyciac klatke z filmu i przerobic na jpg | Nokia E52 - usunięcie loga operatora. | Program do edycji Video | Czytnik kodów kreskowych Nokia N82 | karta graficzna, odsłona nr 2 | koszt jednego kWh | Program do obröbki video | windows live messager - reklamka | I700 SGH warto do zabawy | Ktory telefon wybrac? | Problem z netem | adres proxy | Udostepnienie internetu przez bluetooth na telefon | 100mb za 5zł play | osiema | pwsftvit | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | 3ds max | Testoviron | -Testoviron | maciej8222@wppl | maciej8222 | nill555 | showup fotki | związki | mieszkanie | nerwusek19 | Squzi | wach kliczko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.