FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 62280 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
SEKS ORALNY....Dla niewtajemniczonych :-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "SEKS ORALNY....Dla niewtajemniczonych :-)"   

landrynka
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Seks oralny polega na stymulacji genitaliów mężczyzny czy kobiety,ustami lub językiem.
W miłości dozwolone jest wszystko za zgodą obojga partnerów,dlatego nie należy naciskać na tego typy pieszczoty które mogą np:dreczyć partnerke.
Przed seksem oralnym można wziąć wspólną kąpiel co rozluzni partnerów lub poeksperymentować z bitą śmietaną albo miodem
Wiele kobiet właśnie poprzez francuzką miłość najszybciej dochodzi do orgazmu.Dla innych tego typu "zabawy" są urozmaiceniem przed stosunkiem..
Jednak czasmi kobiety odbierają stymulacje łechtaczki za zbyt bezpośrednią a nawet bolesną.Wyjściem z tej sytuacji jest pozycja kiedy kobieta leży na plecach ze zwartmi nogami,chroniąc w ten sposób przed bezpośrednim podrażnieniem jej jezykiem partnera.
Trzy dniowy zarost męzczyzny może również sprawić ból partnerce.Dlatego Panowie nie zapominajcie sie ogolić przed oralnymi igraszkami..(chociaż czasem jest fajnie.. )Wiekszość kobiet raczej nie jest zachwycona z perspektywy połknięcia spermy.Dlatego najlepiej w ostatniej chwili sie wycofać i skorzystać z ręcznika

Meżczyżni szczególnie lubią kiedy kobieta pieści ich członka wargami oraz drażnienie okolic wędzidełkowych końcem języka!
Oto kilka rad dla płci pięknej:
-zachowaj swój język zawsze w ruchu,a zęby ukryte

-nie zapominaj o jądrach.Mężczyżni uwielbiją kiedy sie nimi bawisz..Ale obchodz się z nimi niezwykle delikatnie!

-mężczyzna czerpie ogromne doznanie z przedniej części Twoich ust,także nie ma potrzeby wpychać przyrodzenie jak najdalej,co może skończyć sie niepożądanymi odruchami..

-cukierek o smaku silnej mięty rozpuszczony w ustach tuż przed pieszczotami członka,może sprawić mężczyznie niesamowite doznania.

Podczas seksu oralnego kontrola nad Twoim ciałem i ciałem partnera jest o wiele wieksza niż podczas seksu klasycznego.Penetrując ciało partnera masz o wiele więcej możliwości dotykania go nie w tylko jednym miejscu erogennym.

Oral jest seksem polegającym w głównej mierze na tym ze strona oddająca sie partnerowi jest przez niego podniecana,a i strona dająca przyjemność podnieca sie samym faktem dającym przyjemność!

Przy bezpiecznym seksie oralnym mamy jeszcze jedną przewagę,smakowe lub zapachwe prezerwatywy!Nie używaliście jeszcze?Warto spróbować...

Znawca -

DeTomaso
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Bita śmietanka - pycha

"Czekam na swoją szanse
A życie różnie się układa tak jak karty w pasjansie"
Inso 2009

Znawca -

landrynka
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

hehe

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

A używaliśmy

Co do tego miodu i bitej śmietany to ja od siebie polecam Nutelle i kostki lodu To są moje ulubione "przedmioty"

Na temat pieszczenia jąder masz racje, my faceci to uwielbiamy, a nasz orgazm może być mocniejszy gdy np. kobieta pieści nas po francusku i do tego ręką delikatnie masuje nasze jadra.

Ps. Nic dodać nic ująć, masz SoG-a

landrynka
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wielkie

Znawca -

DeTomaso
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Uzywaliśmy i śmietanki i polewy do gofrów Toffi
A nawet bez tych słodkosci i tak jest moja Monia słodziutka

"Czekam na swoją szanse
Inso 2009

Znawca -

landrynka
 Wysłana - 20 lipiec 2004 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Miło mi to słyszeć
Zadko sie zdaża żeby facet z takim uczuciem wyrażał sie o kobiecie..
Aż sie wzruszyłam

Znawca -

PePoNeNt
 Wysłana - 20 lipiec 2004 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

wole zamiast bitej czy miodu odzyweczke proteinową

landrynka
 Wysłana - 20 lipiec 2004 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

No tak,przyjemne z pożytecznym

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 20 lipiec 2004 19:21     
 Usunięta przez landrynka za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

DeTomaso
 Wysłana - 20 lipiec 2004 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tora ja bym Cie banem poczestował

"Czekam na swoją szanse
Inso 2009

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SEKS ORALNY....Dla niewtajemniczonych :-)

Strony: 1 2 3 4 5