FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13756 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
SEX Sado - Maso !!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "SEX Sado - Maso !!!"   

GINEKOLOG9
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam:)
Mam na imię Marek:*
Liczę już sobie 40 wiosenek :)
Zadam jedno krótkie pytanie do kobiet i mężczyzn:) Czy lubicie zniewolenie w łóżku (seksie)????
Ja jestem zdeklarowanym sadystą od urodenia. Trudno mi znaleźć partnerke do takich zabaw.
Zastanawiam sie czy należę do mniejszości seksualnych czy też źle szukam:P
Odpowiedzcie na pytanie, czy wiązanie, kneblowanie, poniżanie, przypalanie, topienie, torturowanie - po uprzednim uzgodnieniu z partnerką jest czymś nienormalnym????
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję:)

Solą Życia Jest Miłość :*

GoldenEyes
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

najwazniejsze jest,aby wybrane zabawy odpowiadaly Tobie i partnerce
skoro ona to akceptuje a Ty nie musisz przy niej kryc swoich sklonnosci to dla Was moze to uchodzic za cos normalnego

jednak dla wiekszosci to co Ciebie podnieca dla innych zwykle uchodzi za juz za zboczenie,czyli mozna stwierdzic,ze nalezysz w tej kategorii do mniejszosci

i nie dziwne,ze masz problemy ze znalezienie partnerki seksualnej gotowej zaspokoic Twoje pragnienia

bo:

kneblowanie, poniżanie, przypalanie, topienie, torturowanie

moga byc dla niej najzwyczajniej chore i wywolywac zagrozenie zycia

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-07-15 19:43:42

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

bitch_plz
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

naprawde masz 40 lat? bo po stylu pisma nie moge w to uwierzyc

nikt nigdy nie zabroni nam jarania, a na pewno nie wy obludnicy, zaklamani alkoholicy prosto z kaplicy !

ATJ
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Eee ja od zawsze marze o przywiazaniu kobiety do lozka...
Ale przypalanie, TOPIENIE, bicie to juz dla mnie ostre zboczenie. Rozni sa ludzie, maja rozne upodobania ale bez przesady

GINEKOLOG9
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 40-che na karku juz:) Nie rozumie co Ci sie nie podoba w stylu pisania??

Jurazz
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

gorzej jak lubisz patrzeć na ból. a jak tylko w twoją stronę cierpienie to najwyżej znajdź laskę, która ci fallusa drzwiami będzie przytrzaskiwała i luz

Just me and you evading enemies
Let you get my last shot of Hennessy
Ain't never had a friend like me

GINEKOLOG9
 Wysłana - 15 lipiec 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dla niewtajemniczonych chciałbym przytoczyć tu definicje mojego upodobania z wolnej encyklopedi:

Sadyzm - rodzaj zaburzenia seksualnego (parafilii), w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w wyniku zadawaniu partnerowi fizycznego i psychicznego bólu oraz upokarzania go. Jego przeciwieństwem jest masochizm, dlatego związki sadomasochistyczne mogą stanowić źródło satysfakcji dla obu stron. Przeważającą większość sadystów (jak i masochistów) stanowią mężczyźni.

Dość powszechne fantazje seksualne, których głównym motywem jest cierpienie i upokorzenie, nie wystarczają do stwierdzenia, że mamy do czynienia z sadyzmem.

Nazwa sadyzm pochodzi od nazwiska Markiza de Sade, powieściopisarza żyjącego na przełomie XVIII i XIX wieku, który zasłynął barwnymi opisami praktyk sadomasochistycznych. Potocznie terminu sadyzm używa się nieprawidłowo także ogólnie na określenie okrucieństwa zadawanego człowiekowi, bez kontekstu seksualnego.

Sadyzm seksualny należy różnicować z okrucieństwem w kontaktach seksualnych, będących przejawem np. zaburzeń osobowości, jak np. psychopatia.

Powtarzam, że chcę rozmawiać o sadyźmie akceptowanym przez obie strony!!!

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 15 lipiec 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko jest dozwolone w łóżku pod warunkiem zgody dwóch stron. Lubię "wiązanki" ale mocniejsze zabawy? mnie nie jarają. Jeżeli to lubisz i masz zgodę drugiej osoby to nie widzę w tym nic złego.

Znawca -

GINEKOLOG9
 Wysłana - 15 lipiec 2008 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

ATJ, zboczeniem jest w/g prawa np. pedofilia. Ja nie uważam swoich zachowań seksualnych jako zboczenie. Zresztą medycyna tez akceptuje takie zachowania i klasyfikuje je w kategorii PARAFILII. Nie rozumie dlaczego uważasz mnie za zboczeńca?

NATASZ
 Wysłana - 15 lipiec 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

rozpisalbym ale mi sie nie chce.. ale ja owszem lubie

moja fantazja to byc zwiaznym do lozka przez babe nastepnie ruchanym przez stado murzynow gdzie panienka w tym czasie robi ci zdjecia ktore posluguja jako szantaz - potem stajesz sie przez to finansowym niewolnikiem i dostajesz tatuaz z jej podpisem jako znak wlasnosci

joke

ale lubie te klimaty

]:->

Los sprzyja odważnym

ManfredBan
 Wysłana - 15 lipiec 2008 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

ale parafilia to jest wlasnie zboczenie seksualne. jezeli juz mowimy o klasyfikacji medycznej to w icd-10 sadomasochizm (f65.5) jest zaraz obok pedofilii (f65.4)

Manfred von Ban

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SEX Sado - Maso !!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Szczególne miejsca... | krew na penisie | Cale info o penisie :-% ( po ang ) | trzy kubki test na orientację | Plastikowe kobiety | Dlaczego juz nie chce robic minetek? | Czemu tak postąpiła??? | Czy mozna kochac... | objawy | mlodosc mi ucieka!!!! | Kłopoty przy wchodzeniu | Sposób na zwiększenie "chęci" do sexu?! | dziewczyna z wakacij | Fucking friend... | ......NIMFOMANKA........ | spryt kobiecy | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.