FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1485 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
SG 
[powiadom znajomego]    
Autor "SG"   

morandi
 Wysłana - 25 marzec 2010 13:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ema miał ktoś moze badania wariografem w czasie rekrutacji do straży granicznej ?? Jeśli w kwestrionariuszu nie podałem że jarałem trawe a w trakcie badania powiem ze jarałem to mi podziękują ?? Jeśli bym podał na początku w kwestionariuszu że jarałem to by przerwali od razu proces rekrutacji ???

huj

morandi
 Wysłana - 25 marzec 2010 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

"wykluczone są osoby powiązane ze środowiskiem przestępczym, przemytnikami, mające za sobą przeszłość kryminalną, używanie narkotyków czy nadużywanie alkoholu."
pytanie po co ta rubryka w kwestionariuszu jak ktoś napisze że brał do 10 razu to nic mu nie zrobią ???

huj

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 25 marzec 2010 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

To oznacza że jesteś ściemniaczem, więc jak padnie takie pytanie to przygotuj się na to że raczej ci podziękują

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

morandi
 Wysłana - 25 marzec 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

nie było sprawy gościu z sg już mi wytłumaczył...

Zmieniony przez - morandi w dniu 2010-03-26 12:06:10

huj

Skarbowy
 Wysłana - 26 marzec 2010 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli?

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 26 marzec 2010 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ogolnie to smiech na sali z tym wariografem.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

morandi
 Wysłana - 26 marzec 2010 22:54       [zgłoszenie naruszenia]

no śmiech, niektórzy po 6 razy do wawy jezdzili... nawet mówiąc prawde to uwalisz.
To twoje emocje "czyta' mówił że to jeden**** co wpisze w kwestionariusz musze się zastanowic czy świadomie to brałem i ile skoro nie maiłem po tym fazy czy jestem pewien czy to faktycznie była marihuana czy np wsady do fajek... Można powiedziec że się cpało ale na pierwszym etapie coś jak wz w policji komisja pogada z danym delikwentem na ten temat.

huj

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

SG

Warto przeczytać: pomoc | karabin snajperski asg | co to mogło być? | z nsr na misję | szkoły oficerskie | snajper | wojsko - specyfika pracy, wypalenie zawodowe | kabura motyl na 2 pistolety | Powołanie do wojska. | Testy TWO | nową wątek - rekrutacja do BOR | Misje pokojowe i stabilizacyjne Żandarmerii Wojskowej | Agencja Mienia Wojskowego- wyprzedaz majatku | bara | kod ograniczeń nokia 6303 | pieszczoty | salix | daesung | z raciborza do zakopanego | zielakos | zielarze | wynajmę | śpiewa po hindusku | owłosienie | owłosiony | futro | WONSZ | mail | ohayo | camillo87 | emotikony | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.