FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1740 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
SIlnik KTM LC4 620 640 200r. 
[powiadom znajomego]    
Autor "SIlnik KTM LC4 620 640 200r."   

RE5PECT
 Wysłana - 2 luty 2010 22:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam na sprzedaż silnik do KTM LC4 640.
Rok produkcji silnika to 2000. Silnik w stanie idealnym, przed sezonem miał wymieniony tłok, korbe oraz nowy cylinder ( nowy nicasil nakładany w Anglii).
Silnik nie wymaga zadnego wkładu finansowego. Interesuje mnie wyłącznie sprzedaż ew. zamiana na silnik od KTM LC4 620 SC 98 rok(zaden inny). Wszelkie pytania mozna kierować na maila: woocash303@gmail.com lub kom 511201531.

''...szkoda ich wyjedzie sobie motorem jedzie dobrze to wyjedzie samochód i ich walnie czasami przeżyją c

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2010 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

a r1 pogoniles?

RE5PECT
 Wysłana - 2 luty 2010 22:26       [zgłoszenie naruszenia]

Nie i jak narazie nie mam zamiaru. Stoi w garażu i czeka na wiosne. Musze zreanimowac KTMa i chce kupić inny silnik.
pozdro

''...szkoda ich wyjedzie sobie motorem jedzie dobrze to wyjedzie samochód i ich walnie czasami przeżyją c

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

SIlnik KTM LC4 620 640 200r.

Warto przeczytać: Sprzedam Suzuki Epicuro 150 | SPRZEDAM MOTORLE V3 | Słuchawki Pioneer SE-M290 jak NOWE!!! Allegro!!! TANIO!!! | Koszulka sixtynine 69nyc !!!! NOWA taniej niz w sklepie o 50zl!!!! ALLEGRO!!!! | Sprzedam IPHONE 3G 16GB BIAŁY | ipod video 30 giga | Poszukiwane mieszkanie/kawalerka w opolu | Sprzedam buty Brospa R&K | Sprzedam koszulke MYM-u | Nike dunk i Adidas superstar małe rozmiary 24-26cm | Kupię, przyjmę płyty winylowe | Kupię Żółwia Mauretańskiego | [S] E8 | wąż chiński | Sprzedam etui/opakowanie/ czy co to? na ALKOHOL | Płyty główne Nokia 6610/6020/6100 | Gwałt córki | Gwałcilem synka | Anal nieletni | Pedofil opowiadania | Opowiadania pedofila | 10latka | głód na Swiecie | Miękka żołądź | Miękki | sztuk estetyczna | naciera cebulą | ojciec naciera cebulą | ojciec cebula | sex syn | ruchanie syna | cebulandia | smarowanie cebulą | Bez bielizny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.