FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12183 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
SImon Mol - sądowy epilog 
[powiadom znajomego]    
Autor "SImon Mol - sądowy epilog"   

otard
 Wysłana - 24 lipiec 2008 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

ta, jesli ktos ciagle uwaza kobiety za godne gloryfikowania cudowne stworzenia sprowadzajace zycie na ziemie oraz ci ktorzy po prostu je szanuja tylko dlatego ze sa kobietami niech zweryfikuja swoje poglady.

Zaraz powiecie, chwila, przeciez nie wszystkie takie sa.
No nie, ale wiekszosc. Spora wiekszosc.

Zwazywszy ze obracal sie on w kregach "poetyckich", uchodzil nawet za jakis autorytet to laski naokolo powinny byc mądrzejsze. No ale, te mądrzejsze to teraz max 5%, reszta rucha aby sie ruchac. Przynajmniej w moim otoczeniu. W sumie laska w biurze ostro podbija do kolesia ktory siedzi na przeciwko. Pokazywal nam maile, pisze ze zrobi mu teraz gale w kiblu, a maz w domu :)

Czy ich nazwiska i miejsce zamieszkania powinny zostac ujawnione?
Oczywiscie, nie ich wina ze sie s****ily za taka cene. ale nie moja zebym kiedykolwiek w jakikolwiek sposob bezwiednie ryzykowal kontakt z ta kobieta. Zastanawiam sie ilu polakow zarazily, mezow, chlopakow itd...

Ogolnie zal dupe sciska, ozenek mi przeszedl juz kawal czasu temu ale teraz jak to wyglada kazdy widzi, co bedzie za 5 lat nie chce myslec.

Rasizm za gumke zart n1. Juz za to powinno sie je wysmiac i nie zalowac.
Simona ukamienowac.

mm90
 Wysłana - 24 lipiec 2008 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

sie dziwić

ja tam żadnej stałej miłości nie mam zamiaru szukać, nie ładuje w co popadnie

nie wierze w te ideały i boje sie że trafie na potencjalnie 'taką'

więc wybieram profesjonalistki

"I walk a higher path son."

otard
 Wysłana - 24 lipiec 2008 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

profesjonalistki aka dziewczyna poznana w klubie lub na imprezie :)

Do niedawna tez wierzylem ale sam sie teraz smieje jakim bylem debilem. Serio, jak sie chce laske ktora nie bierze 80% pał ktore powiedza jej ze jest fajna i postawia drinka to trzeba zaczac w 1 gimnazjum i sobie wychowac

;)

Sweet69
 Wysłana - 25 lipiec 2008 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

weźcie sobie brzydką, nikt jej nie ruszy

Ekspert -

Szamciu
 Wysłana - 25 lipiec 2008 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

otard SOG, mamy podobne poglądy

sweet - żartami kobiet nie obronisz wiemy, że teraz ciężko znaleźć ładną i porządną, takie są realia

Zmieniony przez - Szamciu w dniu 2008-07-25 14:46:24

mm90
 Wysłana - 25 lipiec 2008 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

też zauważyłem że jak wybierzesz za młodu i dobrze uchowasz to mozesz miec ciekawa i inteligentna partnerke o podobnych pogladach.

to fakt. ale ****a nie bede sie bawił w pedofilie z tą pierwszą gimnazjum

choć z tego co widze to w 3ciej klasie moze byc juz za pozno?

zalezy.

Sweet69
 Wysłana - 25 lipiec 2008 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

sweet - żartami kobiet nie obronisz

jestem daleka od bronienia kogokolwiek

Ekspert -

mm90
 Wysłana - 25 lipiec 2008 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

otard profejsonalistki to nie lachociągi dyskotekowe

w klubie raz w zyciu bylem.

ManfredBan
 Wysłana - 25 lipiec 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

otard profejsonalistki to nie lachociągi dyskotekowe
moze i nie ale pod wzgledem prawdopodobienstwa zlapania jakiegos syfa duzej roznicy chyba nie ma.

Manfred von Ban

otard
 Wysłana - 25 lipiec 2008 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

wiekszosc tych lasek ma 2-3 partnerow w miesiacu :)
Ostanio na urlopie wpadlem do domu i wybilem do knajpki gdzie kiedys bywalem, sporo starych znajomych, co sie z dziewczynami dzieje to szok. "Dobrze wygladasz", drink i mniej wiecej tyle. Normalne dziewuchy w lo byly, czesc kogos ma ale to i tak nie ma znaczenia. Pytam po co tak sie ****ic a one mi ze teraz jest czas na zabawe, meza znajda pozniej :). Troszke polscy mezczyzni sie zmieniaja cale szczescie i odpowiednio reaguja.
I wszystkie te kobiety albo wlasnie po mgr albo na piatym roku, niektore dobrych uczelni, zadne wiesniaczki.

Poza tym, na moim pietrze w robocie, z 8 kolesi 4 przez ostatnie dwa miesiace dowiedzialo sie ze maja rogi :). Ludzie zarabiajacy dobrze, wyksztaleni itd. Najciekawsze ze wszystkie dzwonily po 1-3 tygodniach z placzem ze to byl blad i naturalnie przepraszaja, ze umra bez nich i wogole nic juz nie ma sensu. Trzech uleglo... a ze chlopaki troszke zmienili podejscie do lubej to zaczeli sprawdzac telefon czy maile i wyszlo w 3/3 przypadkach ze ciagle ruchaja tamtego albo juz kolejnego. Co najgorsze to ze znalem te kobiety, wydawaly sie na prawde ok jak wpadly do pracy, czule slowka, widac po spojrzeniach i gestach ze sie kochaja ludzie. Jak bylo widac po powyzszym.

Zawsze chcialem kochac jedna babe, byc jej pewny, zrobilbym dla niej wszystko i nie bal sie ze sie s****i jak pojedzie na szkolenie czy wyjdzie do knajpy z kolezankami ale tak nie bedzie. Rok temu myslalem ze tak teraz juz jestem pewien ze nie.

Offtop za duzy, styka.

Zmieniony przez - otard w dniu 2008-07-25 16:35:54

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SImon Mol - sądowy epilog

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12