FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12239 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
SImon Mol - sądowy epilog 
[powiadom znajomego]    
Autor "SImon Mol - sądowy epilog"   

Szamciu
 Wysłana - 25 lipiec 2008 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

i znowu się zgadzamy; ja mam nadzieję, że taką znalazłem, zobaczymy co z tego będzie, w każdym razie na pewno żeby poważny związek sie udał, potrzeba dużo szczęścia i jeszcze więcej rozmowy

mlkv
 Wysłana - 26 lipiec 2008 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie, nie przedłużajmy offtopa.

Rzeczywiście, zmiany "roli społecznej" kobiet oraz "dozwolonych społecznie zachowań" kobiet które dokonały się w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat to temat rzeka.

Wracając natomiast do Simona i rodaczek.

Wielokrotnie spotkałem się, częściej u płci umownie zwanej piękną ale również u facetów z PL z dość dziwnym podejściem. Mianowicie - że realizować się to oni mogą jedynie poza granicami Polski, że u nas zawsze pada a w Londynie zawsze świeci słońce.

No i z tekstem "Paaanie, u nas w Ameryce..." - który pierwszy raz usłyszałem od polskiego emigranta w USA 11 lat temu, a który nadal uważam ze przejaw kretynizmu.

Zapewne nie Ja jeden znam to zjawisko.

Krótko mówiąc - chodzi o niczym nie uzasadnioną pogardę dla celów jakie można realizować we własnym Kraju i poczucie że dana pani, rzadziej pan, może spełnić się życiowo jedynie w oddaleniu od Kraju urodzenia. I że tylko wtedy jest się fajnym. I cool. I jazzy.

Taki Simon Mol perfekcyjnie wpisuje się w ten kompleks - przyjechał z daleka, ma inny kolor skóry, udaje że walczy o jakieś światłe i trendy idee oddalone od Polski tak daleko jak się tylko da - kupa ludzi, a zwłaszcza lasek, się na to łapie jak leszcze, nie weryfikując nawet gościa. Bo chcą być jazzy.

Przecież wiele z tych pań i paru panów którzy tak zajadle pomagali Molowi robiło to całkowicie za friko, za frajer, za darmo.

Czemu z takim samym zapałem nie wzięli się np. za zbieranie funduszy na sierocińce na Mazurach?

Po prostu simon mol, abstra***ąc od zarażania kvrewek hivem, dawał właśnie tym kvrewkom poczucie bycia "światowym" bez wyjeżdżania z Polski. Czyli pozwalał im na realizację celu który uważały za lepszy od innych.

Amerykanin czy Anglik dla odmiany może sobie pojechać na wakacje i na drugi koniec świata, ale zawsze zachowuje się tak jakby wpadł w gości do ubogich krewnych. Chociaż sam mieszka w domu zbitym z płyt wiórowych i ma prezydenta idiotę.

A Polak czy może raczej bardziej Polka mają mentalność bezpańskiego kundla który woli nie wspominać skąd się wziął. I szybko gdy ma tylko okazję o tym zapomina, zmienia imię, nazwisko.

Czy może więc być tak że simonowi udawało mu się robić w chvja zarówno te kvrwy jak i kiwać polskich urzędników dlatego, bo doskonale rozgryzł tą "wadę" mentalnościową sporej grupy naszego społeczeństwa?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Gumis777
 Wysłana - 26 lipiec 2008 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

niestety lat zamkniecia robia swoje

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Szamciu
 Wysłana - 26 lipiec 2008 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

jasne że może tak być, ale to jest żadne usprawiedliwienie dla tych lasek, albo się jest porządnym albo nie

Gumis777
 Wysłana - 26 lipiec 2008 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie pisalem o pannach

Na brak szacunku do samego siebie niema usprawiedliwienia

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-07-26 12:34:43

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

mm90
 Wysłana - 26 lipiec 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

może gdzieś w podświadomości ludzi taki mechanizm działa

aczkolwiek każdy 'zdrowy' człowiek ma w dupie co inni o nim mysla

mnie np ***ie czy ktos mnie uwaza za swiatowca

mowie otwarcie co mysle np o zydach choc wiem ze z obecnie antysemityzm nie jest w modzie (nie jestem rasistą)

w innych drażliwych kwestiach także

"I walk a higher path son."

mm90
 Wysłana - 26 lipiec 2008 17:46     
 Usunięta przez Banan za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 26 lipiec 2008 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

heh a pomyśleć, że w ustawie proces udzielania azylu jest tak skomplikowanie opisany. ileż to wymogów spełniać trzeba, jakie procedury itd. Szkoda tylko, że na świstku to tak ładnie wszystko wygląda.

Co do zakompleksienia Polaków przebywających za granicą-prawda. Tylko ja nie rozumiem skąd to sie bierze. przecież możemy byc dumni z naszej historii, możemy być dumni z znanych na świecie osób wywodzących się z Polski. Ale gdzież tam-z moich obserwacji wynika, ze rozmowy Polak-cudzoziemiec kończa sie na wyuczeniu słówek typu "kurva". ja jestem dumna z tego, że jestem Polką i nie mam problemu z przyznawaniem się do tego faktu(może oprócz sytuacji, w których pomijam swoją narodowość, żeby się niedwuznacznych propozycji nie nasłuchać). a inni-spotkałam sie z różnymi dziwactwami-Polacy mówiący ze soba w innym języku, Polacy mówiący po cichu, zeby przypadkiem ktos nie usłyszał, ze mówią po polsku itp przykre sytuacje. zabawni też są Polacy, którzy posiedzą za granicą rok, dwa i zapominają jak się po polsku mówi.kali zjeść krowa, albo jakiś dziwny akcent. Moja babka, która polskiego uczyła się mając x lat lepiej od nich mówi.

ostatnio, niesteyy również wsród swoich znajomych zauważyłam głupawy trend(prawdopodobnie wypatrzony gdzieś w USA) adoptowania murzyńskich dzieci. płaci się ileś na takie dziecko-oni wysyłają fotki. Ok-pomagamy biednym dzieciom. tylko, że conajmniej durne jest łożenie na biedne dzieci w Afryce, kiedy u nas co chwile jest mowa o niedozywionych dzieciach, domach dziecka gdzie na jedno dziecko przypadaja groszowe stawki wyżywieniowe. Może najpierw zacząć od pomocy u siebie. tyle, że pomoc polskim dzieciom była by za mało egzotyczna-nie mozna byłoby sie pochwalic fotkami Murzyńskich-adoptowanych dzieci.

delikatnie mówiąc szlag mnie trafia, że coraz wiecej zjeżdża do Polski wszelakich ciapków, murzynów itp a żeby weselej było Polacy skaczą nad nimi chuchają a ci tylko warunki stawiają. cokolwiek nie po ich myśli-Polacy są rasistami. stypendia od rządu dla wszelkiego brudactwa, które przyjeżdża studiować jest juz totalnym nieporozumieniem. za pieniądze podatników-hodowani są tacy jak Mol. ale widać Polki dbają o budżet i ile tylko mogą tej kasy z powrotem ściągają na polską stronę(choćby dając sobie stawiać drinki).

Polki widzę, że się niczego nie potrafią nauczyć-egzotyczne jest cacy, polansować się można przed znajomymi(tylko nie wiem czym). Latają za takimi facetami-jakby Boga za nogi złapały. Podniecają się tym, że ich Simonek z Afryki pochodzi a nauczył się im damom drzwi otwierać(żeby poruchać to i pewnie nauczyłby się bardziej skomplikowanych rzeczy). a jak się taki przygody kończą? przykład zasłyszany na przystanku mpk-załamana laska, bo okazało się, że jej ciemnoskóry amant ma żonę i dziecko w Afryce i właśnie ukończywszy studia w Polsce wraca do nich. a skrajne przypadki- wirusik HIV, parę lat podłego życia i pod piach. trudno popatrzec na innych-wolą sami po dupie dostać.

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2008-07-26 19:05:58

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 26 lipiec 2008 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

delikatnie mówiąc szlag mnie trafia, że coraz wiecej zjeżdża do Polski wszelakich ciapków, murzynów itp a żeby weselej było Polacy skaczą nad nimi chuchają a ci tylko warunki stawiają.

hehe, poruszylas m.in. ciekawy trend, ktory ja osobiscie nazywam "nietolerancja pozytywna", czyli np. na rynku pracy, na jakies stanowisko jest dwoch kandydatow, czarny glupi i madry bialy, to zdarza sie czasem, ze pracodawca wezmie czarnego glupiego (mimo ze bialy bardziej sie nadawal) tylko dlatego, ze chce byc elo tolerancyjny. A tak naprawde to jest nietolerancyjny, bo bierze czarnego z litosci.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

otard
 Wysłana - 27 lipiec 2008 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

a przeciez polacy to tacy rasisci, olaboga.

Jeszcze jedna ciekawostka apropo Simona, wtedy jak sprawa dopiero sie ukazala zaczelem pytac znajomych czy by sie z nim poruchaly ot tak. W zyciu :), ja? no co Ty, tfu, z czarnym? Niee, ja taka nie jestem, chociaz jakies malolaty pewnie leca (24) itd.
Jak bylo wszyscy wiemy :), koles wyruchal po co siegnal, jeszcze sprawa z condomami...

Mam znajomego ktory rozstawal sie ze swoja laska w wielkich bolach, potem ona do niego dzwoni ze chce wrocic, on zeby *******lala, ona placze, ze kocha itd. Dobra, mialem ja wybadac :).
Rozmawiam i pytam czy kogos ruchala przez ten czas (1.5miecha). Nie w zyciu, wiesz ze taka nie jestem, wiesz ze tylko on sie dla mnie liczy, zaden do piet mu nie dorasta, dopiero teraz to widze.

Coz, ruchala dwoch naraz, potem jeszcze swojego bylego. A w bolach sie rozstawali bo go zdradzala od jakiegos czasu o czym koles nie mial pojecia i po prostu zamiast sama odejsc doprowadzila do tego zeby to on ja wyrzucil ;). Zeby ona byla biedulka przed znajomymi.

Dziewczyna ktora okreslalem mianem "fajna", ladna, inteligentna, sympatyczna, normalnie da sie pogadac przy browarze, poukladane we lbie.
Nie spodziewalem sie w zyciu.

Zmieniony przez - otard w dniu 2008-07-27 12:19:47

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SImon Mol - sądowy epilog

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12