FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11962 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
SImon Mol - sądowy epilog 
[powiadom znajomego]    
Autor "SImon Mol - sądowy epilog"   

dagnai
 Wysłana - 11 październik 2008 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam wywiad z jedna z tych *****ek (sprzed 2ch tygodni bodajze). Oto link:

[http://www.rp.pl/artykul/61991,193341.html]

MOL WYZNAWCA ISLAMU? GORACO POLECAM ^^

degi

Blue Green
 Wysłana - 11 październik 2008 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Wprowadzenie kontroli na granicy i tak by nic nie dało. Jak było wspomniane wcześniej w Chinach wprowadzono podobną politykę, ale wystarczył jeden obywatel, który złapał coś za granicą i wrócił do kraju.

Z tego co pamiętam z artykułu czytanego miesiąc temu (??) dzięki wprowadzeniu możliwości sprzedaży krwi w biednych regionach kraju HIV rozprzestrzenił się w niesamowitym tempie. Firmy zajmujące się pobieraniem krwi, płaciły za każdorazowe "dary". Krew przechodziła przez fazę oddzielania potrzebnych składników po czym trafiała z powrotem do właściciela (hasło reklamowe mówił że nic się nie traci). Brak badań dawców, często używanie tych samych strzykawek, brak sterylizacji narzędzi. Dzięki temu w tym momencie istnieją całe wioski nosicieli HIV i AIDS.

Nawiązując do sprawy. Moim zdaniem to nie zależało od tego czy był czarny czy biały, brązowy, zielony czy w kropki bordo. Prawda jest taka że jak dziewczyna nie ma do siebie szacunku to odda się pierwszemu lepszemu, a jak już dodatkowo nazmyśla przy okazji jaki to z niego ważny i sławny człowiek, to już ogólnie majtki spadają w dół i z gumą czy bez gumy, tylko żeby potem mogła powiedzieć że spała z drugim Picasso.

Kobieta, która nie może utrzymać nóg razem, jak bardzo by nie podkreślała że jest wyzwolona jest i tak według mnie kurvą. Facet który sypia z czym popadnie, jak często by nie mówił, że to przecież naturalne dla mężczyzny, jest też kurvą, tyle że męską. Niestety ten pierwszy typ bardziej mnie boli, jako że rzuca złą opinie na moją płeć.

Edit:
Przeczytałam wywiad. Czy tylko ja mam wrażenie że kobieta wini wszystkich oprócz siebie? Państwo, znajomych, Afrykę, ba nawet konspiracja była! Normalnie czekam aż dojdzie do wniosku że to wszystko wina Templetariuszy....

Zmieniony przez - Blue Green w dniu 2008-10-11 22:15:54

Wench

Filip_o5
 Wysłana - 11 październik 2008 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Tej a on chyba dednoł dzis

[wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=457313]

albo ja nei wiem co to jest kurde

PS a juz ktos dal wczesniej, dobra je,bać

Zmieniony przez - Filip_o5 w dniu 2008-10-11 22:46:05

Pozdro & Poćwicz

mlkv
 Wysłana - 11 październik 2008 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Świetny wywiad z "ofiarą". Teraz to już mało ważne ale oczywiście widać w wywiadzie czarno na białym sugestie adwokata tej pani, Romana Giertycha.

Najlepsze jest jednak, co już zostało wspomniane, to że w jej mniemaniu winni byli wszyscy tylko nie ona/one. To państwo ma pilnować żeby nie przyjechał zły człowiek i nie zrobił kuku, państwo ma badać, państwo ma, kiedy po dwóch butelkach wina pani idzie z panem do łóżka wpaść do pokoju i nałożyć kolesiowi gumę na członka.

A jeszcze parę lat temu na sugestie że państwo ma kontrolować napływ emigrantów ta sama pani reagowałaby agresją werbalną i oburzeniem...

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-10-11 23:07:35

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Andrzey
 Wysłana - 12 październik 2008 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bo przecież kobieta z innego kraju, słysząc tekst że jej żądanie by koleś założył gumę to "przejaw rasizmu", spadłaby ze śmiechu z łożka a potem kazałaby frajerowi ********lać.

kurva, identyczne zdanie mam. Buractwo i ciemnogród ze strony dup

:-)

Vell
 Wysłana - 12 październik 2008 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ze aids dobralo sie juz do mozgownicy tej kobiety , bo takich bzdur jakie ona wygaduje to juz dawno nie czytalem Malo brakowalo a zaczelaby zwalac wine na marsjan , bo to oni ja zmusili zeby rozlozyla nogi i wpuscila tego murzynka bez zabezpieczenia ...
Moim zdaniem powinni opublikowac dane osobiste tych chorych kobiet , przynajmniej tych ktore jeszcze sa w stanie chodzic .

Nihil curo de ista tua stulta superstitione.

NATASZ
 Wysłana - 12 październik 2008 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

dopiero teraz sie dowiedzialem ze ten smiec byl muzmalninem i wyznawal islam.. pewnie to byl jakis jego prywatny dzihad szmata ***ana!! szkoda ze tylko mamy takie glupie kobiety ale kare juz maja.. jakby to powiedziec niech umieraja w spokoju...

]:->

Los sprzyja odważnym

dagnai
 Wysłana - 12 październik 2008 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze smakowity kasek:

"Na badania zgłosili się m.in dwaj młodzi mężczyźni, których obecne partnerki miały kontakty seksualne z Simonem Molem. Obaj mężczyźni są bardzo zaniepokojeni. Na razie nie są znane jeszcze wyniki ich testów. Zdaniem lekarzy osób, które miały bezpośredni lub pośredni kontakt z zarażonym Kameruńczykiem może być więcej."

zrodlo: wp.pl

Mnie najbardziej jest szkoda tych facetow co sa w zwiazkach z tymi kobietami... rozne zrodla podaja ze tych kobiet "Molowych" bylo 40-70.
Jestem ciekawy jak sie czuja ci faceci... czy maja do nich szacunek, moze mysla ze to one zostaly skrzywdzone? Czy je wspieraja... niewiem.

A ten wywiad z ta zarazona kobieta to porazka.

degi

Vell
 Wysłana - 12 październik 2008 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie na zajeciach jest jeden kamerunczyk , zapytam go jutro czy wie cos o tej sprawie , bo on bardzo interesuje sie polska . Pozdro .

Nihil curo de ista tua stulta superstitione.

mlkv
 Wysłana - 12 październik 2008 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

Osobiście nie lubię islamu, ale też nie uważam jakiegoś tępego kvrwiszonka za osobę upoważnioną do wygłaszania tez o "prywatnym dżihadzie". Już dużo prawdpodobniejsza jest choroba psychiczna i wynikająca z niej potrzeba krzywdzenia ludzi.

"Jestem ciekawy jak sie czuja ci faceci." - skoro przyszli do lekarza to chyba nie za wesoło.

Ja się raczej zastanawiam czemu dopiero teraz, sprawa w mediach od tyle czasu a oni się nagle dowiadują od panienek.

Ciekawe jak to wyglądało?

"Kochanie, zapomniałam wspomnieć. Pamiętasz tego murzynka z telewizji, Simona Molka? Mnie też zaliczył dwa lata temu"

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SImon Mol - sądowy epilog

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12