FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11962 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
SImon Mol - sądowy epilog 
[powiadom znajomego]    
Autor "SImon Mol - sądowy epilog"   

booe
biały miś
 Wysłana - 12 październik 2008 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

ogolnie nie jestem rasista. mam kontakt z bardzo duza iloscia nacji, i kazde z nich sa mniej lub bardziej specyficzne.
niestety malo znam murzynow z ktorymi moglbym swobodnie porozmawiac, i przy tym sie nie zmeczyc. niestety zdecydowana wiekszosc z nich chyba bardzo niedawno zeszla z drzewa, bo ich glownym priorytetem do ruchanie wszystkiego dookola i nakladanie na siebie jak najwiekszej ilosci swiecidelek.
ogolnie na zachodzie takie postrzeganie tym podobnych nacji jest dosyc czeste, przynajmiej w odczuciu moich znajomych. w polsce tepe laski nie patrza na konsekwencje, tylko traktuja ich nak egyotyczny obiekt sexualny. mniejsza z tym, nie czasem potrafia sie spytac jak dlugo jedzie sie samochodem z polski do usa.
jaki byl mol, tego nie wiem. ale pewnie jak poloczyc ciekawoste egzotyczna z uczuciowym poeta, to wychodzi calkiem ciekawy kasek dla mniej inteligentnych polskich panienek.
szkoda mi tych dziewczyn, bo kazdy popelnia bledy, kazdy z nas. akurat one zaplacily cene najwyzsza. z ta roznica ze one sie nie szanowaly
a tego czarnego ****a, gdyby jeszcze zyl, sam byl wlasnorecznie udusil

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 12 październik 2008 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w pełni.

Odnośnie czarnych - z racji licznych podróży znałem w życiu bardzo dużo osób rasy czarnej, lubię ich muzykę, murzynki też lubię , nawet te mocno ciemne. Jestem w stanie sporo zrozumieć i sporo tolerować. Z reguły też się dobrze dogadywaliśmy.

Ale niestety...

Po pierwsze stereotypy o murzynach nie są z kosmosu - i można spotkać sporo kolesi i lasek którzy w 100% się w nie wpisują.
A już tekst "potwór nie potwór byle miał otwór" to słyszałem od prawie każdego czarnego kumpla.

Po drugie - akurat w Europie często się spotyka ludzi ( emigrantów legalnych lub nie ) którzy naprawdę są drugim czy trzecim pokoleniem po ludziach którzy "zeszli z drzewa". Mentalność mają podobną, o manierach nie ma co wspominać, w 90% nie ma w nich ani potrzeby samodoskonalenia się ani takiej koniecznośći ( od czegoś są zasiłki państwowe ). Z nimi mamy w większości w Polsce czy UK do czynienia.

I w odniesieniu do takich można w życiu stosować dwie metody. Albo polityczna poprawność i "niezauważanie" różnych takich zachowań. Albo pięść do ryja i wytłumaczenie że pewne zagrywki nie przejdą.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Kumulus
 Wysłana - 12 październik 2008 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

A najgorsze jest to, że tych czarnuchów jest coraz więcej. Brudas z Afryki nie jest w stanie wyżywić 2 bachorów, a robi se 10 albo 20. Część z nich przyjeżdża później do Europy

Ktoś wcześniej wspominał, że ten bambus wyrywał klientki w Harendzie. Ja tam chodze od jakiegoś czasu, ale murzynów na szczęście tam nie widziałem

FUCK YEA.

ZIELIN5
 Wysłana - 13 październik 2008 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem Wam, mieszkam w miasteczku (ok 60 tys ludzi) i są tutaj 2 kluby: piłkarski i koszykarski, w piłkarskim gra 4 czy 5 murzynów w koszykarskim chyba większość składu to są czarnuchy, idąc gdzieś na impreze (są 2 duże kluby) upodobali sobie jednen z nich i tak kurva chodzą co piątek i sobote i co weekend "zapraszaja do siebie" coraz to inne laseczki, są takie które olewaja propozyje ale znaczna częśc chce spróbować " jak to jest" a pozniej mamy przypadki jak z tym calym simonem... szkoda, żal mi chlopaków, którzy nieświadomie się pozniej z taka dziewczyna prześpią a drażni mnie to, że nie mogą do reprezentacji wziąć Polskich chłopaków... Ja jestem osobą bardzo mało tolerancyjną i po kilku zajściach z bambusami stwierdziłem, ze to nie ma sensu i jadąc na impreze do 3miasta czy Torunia jest mniejsze prawdopodobieństwo że trafie na taki syf...

fitnessstore.pl

chemistry
 Wysłana - 13 październik 2008 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedys pracowalem w barze i do pewnej trzydziesto paroletniej laleczki która siedziała na kasie podbił murzyn ( grał w lokalnej druzynie koszykówki). Podbił ? Napisal na karteczce swój numer telefonu i wyszedł, ani on po polsku słowa ani ona po angielsku. Boooże przez nastepne 3-4 dni tematem numer jeden w pracy był własnie ten czarny. Ta kobieta stara juz była i po rozwodzie (ładny makijaż nosiła i miała bardzo dobrą figure) a zachowywała jak podjarana 15 latka, bardzo przykro było na to patrzeć. Niepotrzebnie powiedzialem glosno ze wszyscy murzyni w polsce to ruchaja na lewo i prawo, bawią sie poprostu i maja w dupie kobiety.Wtedy "kolezanki" wszystkie to mnie obskoczyly ze wszyscy faceci tacy są i że jestem rasista. Jedyny plus dla kolezanki z pracy za tekst " ale z takim to tylko w gumce ". Ona kilka esów z nim zamienila gdzie jej posciemnial troche a ta juz miala plany wobec niego że bedzie egzotyczna zapominajką po męzu itp. Po paru dniach dowiedziała sie ze ten kutafon ma juz zone i dzieci. Załamka wielka, w sumie tutaj drugi plus dla niej bo w tym momencie dała sobie spokoj z nim.
Dlaczego powiedzenie cos zlego choć prawdziwego na murzyna jest w polsce przejawem rasizmu? We Wrocławiu był taki przypadek ze pijani kolesie zwyzywali czarnoskórego dj, reakcja jego była taka że wyciągnoł kose i pocioł ich za to. Najbardziej niepokoiły mnie komentarze na internecie gdzie uogulniając murzyn jest bochaterem walczącym o swoje a ci Polacy to wredni rasisci i dobrze im tak w sumie za swoje. Nasi biali bracia napewno nie byli święci tutaj i nie mam zamiaru ich gloryfikować ale no kurde jeśli ja mialbym tak reagowaćza kazdym razem jak ktos mnie w****i to powinienem juz posłać do piachu jedna trzecią miasta i połowe insomnii. No ****a przeciez tniemy po gałęzi na której sami siedzimy, do jakich granic moze posuwac sie polityczna poprawność? Wrocław to piękne miasto ale przaestaje mnie juz oczarowywać ponieważ zrobiło sie tutaj tak że murzyni maja w sumie większe prawa niż ja sam. Zeby dostaćakademik musze sie nieźle nakombinować a taki czarny dostaje go od razu bo przecież jest z daleka. Kombinuje równierz ostro aby starczyło mi od pierwszego do pierwszego a taki niczym sie nie martwi, ze stypendium ktore dostaje z podatkówe moich i moich rodziców stac go na nowego laptopa.

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2008-10-13 20:59:21

J_A_G_L_A
 Wysłana - 13 październik 2008 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy wiecie ale ten zwyrodnialec zmarł. Przynajmniej tak podaje "super" gazeta FAKT. Tak dzisiaj w niej przeczytałem...

otard
 Wysłana - 14 październik 2008 08:03      [zgłoszenie naruszenia]

no i ok
teraz jeszcze niech te idiotki po nim padna bo a) glupie, b) zeby dalej nie roznosily po naszych i spokoj.

Ten czarnuch pokazał kolejna smutna prawde o polskich panienkach. Tragedia.

laskolegas
 Wysłana - 14 październik 2008 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

chcialo sie grubego wielkiego murzynskiego *****a? To teraz trzeba umierac.

CBR600
 Wysłana - 3 listopad 2008 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ku.wa kolejny, tylko bialy tym razem.

Nawet kilkadziesiąt kobiet z całej Polski mogło zostać zarażonych wirusem HIV przez 47-latka, którego zatrzymała policja w Krakowie. Wśród zarażonych może być 15-latka poznana przez mężczyznę w internecie.

Krakowska prokuratura postawiła mężczyźnie zarzut narażenia drugiej osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo zarażenia wirusem HIV.

Wiesław S. poznał 15-latkę, która uciekła z domu, przez internet. Doszło do spotkania pomiędzy nimi i bliższych kontaktów. Za kilka dni okaże się, czy nastolatka została zarażona wirusem HIV.

Prokuratura poszukuje także innych kobiet, które mogły współżyć z Wiesławem S. Jak podaje, mężczyzna nawiązywał kontakty przez internet, a w jego komputerze znaleziono adresy wielu kobiet.

Podejrzany, który przyznał się do winy, nie potrafił wyjaśnić, dlaczego nie powiedział partnerkom o tym, że jest nosicielem wirusa HIV. Jak stwierdził, nie wie, dlaczego tego nie zrobił.

Z ustaleń prokuratury wynika, że o tym, iż jest nosicielem, Wiesław S. wiedział od 1990 roku.

Jak dowiedziała się PAP z wiarygodnego źródła zbliżonego do sprawy, podejrzany odsiadywał wyrok za zabójstwo, a po odzyskaniu wolności podróżował po Polsce. Od pewnego czasu przebywał w Krakowie, gdzie zajmował się wyrobem naszyjników i nawiązywał kontakty z kobietami.

Policja dociera do kobiet, których adresy znaleziono w komputerze mężczyzny. Zakres zarzutów może się zwiększyć.

[wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zarazil-co-najmniej-kilkadziesiat-Polek-wirusem-HIV,wid,10532783,wiadomosc.html]

Tak ciezko powiedziec facetowi "Bez gumy nie wkladasz" ?

Zmieniony przez - CBR600 w dniu 2008-11-03 12:02:42

ZIELIN5
 Wysłana - 3 listopad 2008 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

Czytałem... nie dość że skurvysyn to jeszcze pedofil.

fitnessstore.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SImon Mol - sądowy epilog

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12