FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12082 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
SImon Mol - sądowy epilog 
[powiadom znajomego]    
Autor "SImon Mol - sądowy epilog"   

mlkv
 Wysłana - 21 lipiec 2008 17:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[http://www.pardon.pl/artykul/5603/giertych_chce_dozywocia_za_celowe_zarazenie_hiv_glosuj]

IMO na zmianę kwalifikacji prawnej tak by dostał dożywocie nie ma szans, choć dobrze by było.

simonek przewijał się przez ten dział wcześniej, więc warto cvela podsumować.

Czy powinien dostać dożywocie?

Czemu odnosił takie "sukcesy"?

Czy powinien zostać wprowadzony jakiś mechanizm który wykluczy w przyszłości sytuację gdzie jakiś zarażony hivem bambus czy brudas, po wciśnięciu kilku kitów na granicy, zostanie z uśmiechem wpuszczony do naszego Kraju?

Czy powinno się ujawnić dane innych "przyjaciółek" simona dla dobra ogółu ( ponad 40 kochanek, proces na 12 )?

Czy ten nagłośniony przez media "przypadek" wyleczy z wieśniactwa, kompleksów i prowincjonalności Polki? Bo przecież kobieta z innego kraju, słysząc tekst że jej żądanie by koleś założył gumę to "przejaw rasizmu", spadłaby ze śmiechu z łożka a potem kazałaby frajerowi ********lać. Pomijając już to że u mieszkanki, np. Amsterdamu fakt że koleś jest murzynem nie powoduje od razu cieczki

Podyskutujmy.

Mnie osobiście do łez rozbawia fakt że obrońcą ( zapewne darmowym ) owych "pokrzywdzonych" dupeczek jest Roman Giertych - facet na którego środowiska z których się te panie wywodzą natrętnie oraz głośno pluły i srały w czasie gdy simon zarażał je hivem.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Tesco
 Wysłana - 21 lipiec 2008 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

mam cichą nadzieje iz takie przypadki naucza Polek troszeczke szacunbku do siebie , aserytywnosci,myslenia i zdrowego rozsadku . Simon wykorzystal swoje pochodzenia,to iz jako czarnoskory zrobi "furore" w zacofanym panstwie.czy zarazal celowo .. tego niewiem i wiedziec niechce
Ps,za ujawnianiem danych jestem przeciwny,kazdy "oszkodowany" ma prawo do "anomimowosci"

Zmieniony przez - Tesco w dniu 2008-07-21 17:55:58

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

Sweet69
 Wysłana - 21 lipiec 2008 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

świadome zarażanie to skurvysyństwo, nie znam sie na sądownictwie ale dożywocie mogli by mu dać.

Co do lasek, oczywiście ich głupota jest bezdenna.
I trzeba jeszcze dużo takich simonów molow, żeby durne laski sobie uświadomiły, że guma musi być - i nie ważne czy czarny, biały czy zółty jest facet.

Zmieniony przez - Sweet69 w dniu 2008-07-21 17:57:18

Ekspert -

CBR600
 Wysłana - 21 lipiec 2008 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Czy powinien dostać dożywocie?

Gdyby to ode mnie zalezalo, dostalby czapę.

Czemu odnosił takie "sukcesy"?

Medialne pranie mozgow jak to czarni sa uciskani przez bialych ? Zwykla glupota kobiet ? Wychowanie Polek [ jestem lepsza od kolezanek, bo mialam obcokrajowca] ?

Czy powinien zostać wprowadzony jakiś mechanizm który wykluczy w przyszłości sytuację gdzie jakiś zarażony hivem bambus czy brudas, po wciśnięciu kilku kitów na granicy, zostanie z uśmiechem wpuszczony do naszego Kraju?

Powinien byc. Jaki, narazie nie wiem. Moze jakby za zakazenie kogos byla czapa.
Moze niech ludzie wybija sobie z glowy polityczna poprawnosc.

Czy powinno się ujawnić dane innych "przyjaciółek" simona dla dobra ogółu ( ponad 40 kochanek, proces na 12 )?

Tak.

Czy ten nagłośniony przez media "przypadek" wyleczy z wieśniactwa, kompleksów i prowincjonalności Polki? Bo przecież kobieta z innego kraju, słysząc tekst że jej żądanie by koleś założył gumę to "przejaw rasizmu", spadłaby ze śmiechu z łożka a potem kazałaby frajerowi ********lać. Pomijając już to że u mieszkanki, np. Amsterdamu fakt że koleś jest murzynem nie powoduje od razu cieczki

Chyba musi wyginac pokolenie albo polscy faceci musza w koncu przestac traktowac kobiety jak obiekty kultu. Gdy taka "krolewna" ma od malego wmawiane jaka jest cudowna, w pewnym wieku odbija jej palma. Natomiast gdy facet ma od malego wsadzane do glowy "dziewczynki to nawet kwiatkiem" to robi sie z niego dupa. Poniewaz dziewczyny nie lubia facetow dup, ida do ciapakow, murzynow, innych normalnych.

Mnie osobiscie martwi ile im podobnych polskich "ksiezniczek" sprzeda HIV'a lub cos innego jakiemus dobremu Jasiowi Kowalskiemu, gdy to "ksiezniczki" powroca z emigracji.

Zmieniony przez - CBR600 w dniu 2008-07-21 18:05:49

Gumis777
 Wysłana - 21 lipiec 2008 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nic to nie pomoze jak ktos ma charakter qrwy to do konca zycia bedzie sie puszczac to juz taka natura.One polecialy na bambusa i nic tu nie zmieni.

Znalem jednego szmatlawca na pytanie czemu to robi powiedziala
"ze ona juz taka jest i nie umie inaczej"

i to sie nie zmienia.

Zeby takie epidemie leczyc trzeba izolowac takich ludzi bo koles zarazajac 40 qrewek z ich charakterem moze wywolac epidemie.

Najlepsze jest to ze wiekszosc to czyt normalne studentki ktore TY czy JA mogl spac lub siedziec razem w lawce.Druga sprawa bawilem sie na tej samej dyskotece "harenda" co ten bambus ponoc wyrywal lachony z uw.

Jedynym spososobem dla tego z***anego spoleczenstwa ktore teraz powstalo jest masowa informacja ale na to trzeba kasy i kulko sie zamyka.

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-07-21 18:31:23

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 lipiec 2008 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu odnosił takie "sukcesy"? bo zapewne trafiał do zakompleksionych pannic(wystarczy zobaczyć w klubach za jakie dupy biorą się czarnuchy), kurevek szukających mocnych wrażeń tudzież kręcących program typu :Obalanie mitów" i w ramach tego przetestowanie, czy to prawda, ze murzyni maja wielkie ;] nie dociera do mnie i zapewne nigdy nie dotrze co kobiety widzą w czarnych oraz generalnie jakis egzotycznych ryjkach. jakies kompleksy chyba i chęc poparadowania przed koleżanki z oryginalnym chłopakiem murzynem w celu wzbudzenia zazdrości.

Czy powinien zostać wprowadzony jakiś mechanizm który wykluczy w przyszłości sytuację gdzie jakiś zarażony hivem bambus czy brudas, po wciśnięciu kilku kitów na granicy, zostanie z uśmiechem wpuszczony do naszego Kraju? Powinien i cóż z tego? zaraz głosy z całego świata a szczególnie z Europy zaczna krytykowac Polaków i to jakim my nietolerancyjnym, rasistowskim państwem jestesmy.

Czy powinno się ujawnić dane innych "przyjaciółek" simona dla dobra ogółu ( ponad 40 kochanek, proces na 12 )? Raczej nie. każdy powinien sie najpierw zastanowić za kogo sie zabiera. Ktoś lubi iść wyrwać dupę na imprezie=na własną prośbę ryzykuje.

Czy ten nagłośniony przez media "przypadek" wyleczy z wieśniactwa, kompleksów i prowincjonalności Polki? Niestety nie.

Mnie osobiście do łez rozbawia fakt że obrońcą ( zapewne darmowym ) owych "pokrzywdzonych" dupeczek jest Roman Giertych - facet na którego środowiska z których się te panie wywodzą natrętnie oraz głośno pluły i srały w czasie gdy simon zarażał je hivem.
no coz taka hipokryzja. ludzie uwielbiaja krytykowac szkoda, że w mówieniu i zachowaniu brak jest konsekwencji.

a wogóle w koncu jakis dobry temat w tym dziale

everr
złamane serce
 Wysłana - 21 lipiec 2008 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie to mogli by go wypuscic, niech inne jeszcze pozaraza idiotki, zdechną będzie ich miej. ale juz po numerku Simon ich dane by wysyłał gdzies zeby kazdy mógl o nich poczytac i uwazac, byloby przyjemne z pozytecznym

dane personalne tych szmat oczywiscie ujawnic

a na księzniczki sposob to nie wiem. przemocy fizycznej nie uzywam a tu by chyba tylko taka dala rade zeby cipom cos do głowy wlozyc

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

Aicik
 Wysłana - 21 lipiec 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiem jak mozna swiadomie kogos zarazac.. to tak jak powolne, umyslne zabojstwo... moim zdanie powinni to traktowac jak -zbrodnie karana tak jak wlasnie umyslne zabojstwo..-a dozywocie dla takich osob - jestem calkiem za!

co do tych kobiet to nie nie komentuje..

"Niektórych ludzi winno się zażywać tylko w bardzo małych dawkach."

deberr
el gado
 Wysłana - 21 lipiec 2008 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznijmy od tego, ze dozywocia nie masz szans dostac, chociaz w Polsce rozne cuda sie dzieja Nie mniej jednak, jezeli zostalaby zmieniona kwalifikacja karna jego czynu, to zaraz bedzie jacy to Polacy sa zli i nietolerancyjni w stosunku do innych narodowosci.
Wg mnie czarnuch powinien dostac jak najdluzszy wyrok, i gnic w polskim pierdlu, razem z tymi najgorszymi, ktorzy powinni go dzien w dzien katowac, az na tego HIVa zdechnie.
Mimo tego, ze ani troche nie zal mi tych "kobiet", ktore Simon zarazil zycze mu jaknajgorzej Ogolnie jestem chory jak widze jak jakas biała dziewczyna prowadzi sie z murzynem, poprostu odraza mnie taki widok, ale nie to zebym byl nietolerancyjny

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

ManfredBan
 Wysłana - 21 lipiec 2008 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

zakazenie wirusem hiv jest choroba smiertelna - to co robil to ewidentne usilowanie zabojstwa, to tak jak podawac komus jakas trucizne. te ktore sie od niego zarazily praktycznie juz sa martwe (no chyba ze szybko nastapi jakis niezwykly przelom w leczeniu zakazen hiv w co jakos nie wierze), ale i tak mi tych kvrewek nie zal, ruchaly sie bez zabezpieczenia chociaz wiedzialy ze moga jakiegos syfa zlapac. szkoda mi troche tych co sie od nich zarazili ale w koncu nie od dzis wiadomo ze ruchanie bez zabezpieczen kazdej zdziry ktora daje dvpy przypadkowo poznanemu murzynowi jest ryzykowne.
swoja droga dziwnego sobie kvrewki obronce znalazly - giertych, kto by pomyslal

moze robic kazdemu takiemu test na hiv na granicy i jak wyjdzie dodatni to od razu tatuaz 'hiv(+)' na czolo?

Zmieniony przez - ManfredBan w dniu 2008-07-21 19:39:56

Manfred von Ban

Gumis777
 Wysłana - 21 lipiec 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie

W chinach np nie wpuszczaja takich osob

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SImon Mol - sądowy epilog

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12