FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127702 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
SKINHEADS 
[powiadom znajomego]    
Autor "SKINHEADS"   

INSOMNIA
 Wysłana - 5 listopad 2003 21:47       

Przeniesiona przez vogue z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam zawsze mnie interesowało co ludzie sadza o takim ruchu który napłynoł do nas z ANGLI w latach 84-85 i istnieje do dzis ten ruch to (SKINHEADS)
prosiłbym o wypowiedz takich osub co maja troche pojecia o ty anie poprostu usłyszli w mediach jakies bzdury i ze skini wiarza sie tylko z Hitlerem a jesli jaks Pankowiec wda sie w rozmowe to tagże prosze o normalne wypowiedz a nie typu VIVA anarchia

Quart
 Wysłana - 5 listopad 2003 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

moze usłyszałem moze wiem cos wiecej
dla mnie kazda subkultora czy to skinhead czy to punki czy nawet hh-cy albo dresiarze niech sobie sa ale jak sie chca napierdalac to sami miedzy sabą
i to najlepiej skutecznie
bezsensowne jest napierdalanie sie za jakas ******lona idee

Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- [http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962]
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-05 23:41:39

Bahamut
 Wysłana - 6 listopad 2003 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

No Bezsensowne ale za Boga,za Polska móglbym szkopowi przypier...

----===!POLISH+POWER!===----
[wiem.onet.pl/wiem/snd/77477-5757-h.mp3]

INSOMNIA
 Wysłana - 7 listopad 2003 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Jak bym spotkal tych brudow - skinow na ulicy to wyprobowalbym na smieciach wszystkie mozliwe dzwignie i duszenia. Nie lubie bowiem tego scierwa

INSOMNIA
 Wysłana - 8 listopad 2003 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mino ale Ty grozny jesteś

Ja nic do nich nie mam... Wole Skinów, niż brudasów (metale) czy wstrętnych drechów !

"Jeśli nie osiągniesz zamierzonych celów, praktycznie nie istniejesz"
--=> Walcze o dział Piłka Nożna <=--

Bahamut
 Wysłana - 9 listopad 2003 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mino szybko bys dostal od nich kose lub siekiera w czolo i Sieg' Heil'a na dowidzenia.

----===!POLISH+POWER!===----
[wiem.onet.pl/wiem/snd/77477-5757-h.mp3]

Rude_Boy
 Wysłana - 12 listopad 2003 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

Hieh widze że temat ciekawy :) tyle że dla innych skins to NS (kompletna bzdura żaden szanujący się skin nie jest NS) albo niewiadomo co :) jak ładnie poprosicie to podrzuce historie tego ruchu żeby rozjaśnić nieco mroczna historie ruchu skins hooligans i punks który jest nierozerwalnie zwiazany ze skinami

INSOMNIA
 Wysłana - 12 listopad 2003 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

"żaden szanujący się skin nie jest NS" Mozesz to wytłumaczyć????

A co mają być Sharpami????

[http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115357] - głosuj na tak

Rude_Boy
 Wysłana - 12 listopad 2003 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

hmm... najlepiej na ten temat odpowie artykuł z ariusa z którym się w pełni zgadzam :
SKINHEADS

Jeżeli chcecie coś wiedzieć na temat ideologii czy historii ruchu skinheadów zapraszam na strony im poświęcone. Myślę, że każdy powinien przeczytać, porównać z rzeczywistością i się do tego ustosunkować.

A jaka jest rzeczywistość? Taka, że ruch skinheadów, w swej pierwotnej formie praktycznie nie istnieje. Jest tak w szczególności u nas i w innych krajach wschodniej Europy. Na ulicach rządzą bandy naziskinów wespół z pseudohoolsami, którym wszystko jedno czy będą bić innego kibola czy jakiegoś "brudasa".

Takie bandy zidiociałych palantów, często pozbawionych wtórnie szyi (i mózgu), psują życie nie tylko punkom, metalom czy hippisom. Żeby nie szukać daleko, grupka z mojego pięknego miasta pobiła dwie dziewczyny za to, że jedna z nich miała plecak kostkę (sic!). Zresztą skończyło się to naprawdę ciężkimi obrażeniami u jednej, a złamaniem ręki u drugiej. To jest cała ich ideologia, to są ich hasła "White Pride", "Strenght & Honor"... Siła i honor... To w końcu nie lada odwaga atakować w kilkunastu chłopa dwie dziewczyny, prawda? No i siła wielka też jest potrzebna...

Nasi za***iści chłopcy (zwani w dalszej części tekstu "zch") są także bardzo patriotyczni, te wszystkie okrzyki "sieg hail!" i swastyki we wszystkich możliwych miejscach świadczą o tym same w sobie.

Należy też wspomnieć o licznych talentach plastycznych zch, szczególne mistrzostwo osiągnęli oni w rysowani wszelakich nazistowskich znaków takich jak ww. swastyki, a także krzyżów celtyckich. Wydaj się też, że niektórzy mogliby z powodzeniem zostać portrecistami, pod warunkiem oczywiście, że wszystkie portretowane osoby wyglądałyby jak Wielki Guru wszystkich "prawdziwych" skinów, czyli pan A. Hitler.

O tak... Zch są bardzo utalentowani! Często też zakładają wspaniałe kapele "punkowe". Niestety z niewiadomych powodów ich twórczość nie cieszy się popularnością, a przecież, szczególnie w warstwie tekstowej wznoszą się na wyżyny lirycznego kunsztu tworząc skomplikowane zwroty typu: "Zagazuj, zagazuj, zabij Żyda bo to*****!!! (Oi!)".

Tak, wiem, jestem złośliwy. Możliwe nawet (sam nie wierzę w to co teraz piszę), że przebarwiam. Ale robię to z pełną premedytacją. Bo TAK TRZEBA.

NAZIZM, FASZYZM, KSENOFOBIA - z tym g***należy walczyć !!!!
Ludzie! My MUSIMY się sprzeciwić, MUSIMY tępić objawy choroby zwanej nietolerancją. Jeżeli ja, ty, tego nie zrobimy, któregoś dnia wstaniemy rano i zobaczymy, że żyjemy w państwie totalitarnym, w państwie NAZISTOWSKIM! Któregoś dnia, nie znajdziesz zrozumienia swojej inności, staniesz się niepotrzebną jednostką w machinie terroru. Któregoś dnia zostaniesz zabity, a nikt nawet się tym nie wzruszy... Bo byłeś INNY...

Nie chcę o tym więcej pisać. Szkoda słów... I wyrażę tylko szczery żal, że neonaziści nie chcą podążać za przykładem swojego lidera i po prostu strzelić sobie w łeb. To naprawdę zaoszczędziłoby wszystkim ludziom sporo czasu i nerwów.

Rude_Boy
 Wysłana - 12 listopad 2003 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

a tak btw. jestem ciekaw czy wiesz od kiedy ideologie NS i rasitowskie są powiązane ze skinami i skąd się to wywodzi ??

INSOMNIA
 Wysłana - 12 listopad 2003 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestem skonem, wiec nie wiem... ale oświeć mnie

[http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115357] - głosuj na tak

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 70 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SKINHEADS

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70