FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13771 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
SNY 
[powiadom znajomego]    
Autor "SNY"   

kapsel350
 Wysłana - 13 sierpień 2009 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki :)

A tak z ciekawości...miałeś kiedyś taki sen?

Dziecko płacze gdy się rodzi...czyżby wiedziało co je czeka?

Czarny1537
 Wysłana - 14 sierpień 2009 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

Mi sie ostatnio snilo ze dostalem butelka w glowe ,widzialem siebie lezacego na chodniku i plama krwi coraz bardziej sie rozlewala i wtedy mnie obudzila mama :D w sumie zawsze tak jest ze sen konczy sie w najlepszym lub najgorszym momencie :D

nammkha
 Wysłana - 14 sierpień 2009 02:13      [zgłoszenie naruszenia]

słuchajcie to jest bardzo ciekawy temat, prosze was wszystkich napiszcie jakie sa najczestsze motywy w waszych snach i opiszcie jeden sen w trakcie waszego zycia ktory zrobil na was najwieksze wrazenie, no chyba ze ktos mial kilka to niech opisze kilka:)

_Snejk
 Wysłana - 14 sierpień 2009 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Na wstępie, uważam sny, za nic innego, jak naturalną pracę mózgu. Sny jako wizje, przepowiednie itp to wg mnie bujda.

Śni mi się dosyć sporo rzeczy, ale większość mi "umyka". Najciekawsze jest to, że gdy śni mi się znajome miasto, budynek itp, to w każdym śnie wygląda on inaczej. To jest fantastyczne w snach i ludzkim mózgu, że potrafi generować dość złożoną rzeczywistość

Pamiętam sen w którym miałem świadomość, że śnię. Szedłem ulicą i zobaczyłem zaparkowanego malucha z otwartymi drzwiami. Pomyślałem, że skoro to sen, to sobie mogę pojeździć. Gdy podszedłem do auta, jakaś niewidzialna siła uniemożliwiła mi wejście i od razu nastąpiły "myśli", że to jest przestępstwo, że mogę mieć wypadek.Później świadomość snu mi zanikała.

AdamusBAN
 Wysłana - 14 sierpień 2009 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja dzis mialem bardzo interesujacy sen... Otoz snil mi sie... Wymiotujacy kolega, a ja szukalem miski/wiaderka , w ktora moglby walnac pawia. Jak znalazlem wiaderko to sie zastanawialem czy nie jest czasami za male... Co to moze oznaczac Najwazniejszego bym zapomnial... kolega byl napity w 3 dupy :>

Zmieniony przez - AdamusBAN w dniu 2009-08-14 11:03:35

Nie dawajcie mi kolejnego bana za krowe :)

GoGo_92
 Wysłana - 14 sierpień 2009 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś mi sie śniło że jestem w szkole, normalnie wszystkie lekcje ze sczegółami, strasznie poirytowany byłem a zmęczony jeszcze bardziej i wreszce kiedy wróciłem do domu, a konkretniej otwierałem drzwi matka mnie obudziła i z uśmiechem na ustach "do szkoły". W życiu sie taki styrany i zreygnowany nie czułem jak wtedy

[http://www.lastfm.pl/user/Gogo520]

kapsel350
 Wysłana - 14 sierpień 2009 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pamiętam że kilka lat temu miałam sen, dosyć głupi, że gonił mnie po mojej podstawówce Voldemort z Harrego Pottera i że ciągle uciekałam aż wkońcu znalazłam się na dachu i nie wiedziałam co robić a on się do mnie zbliżał.... sen sie skończył i sie obudziłam. Niedawno kiedy już praktycznie nie pamiętałam tamtego snu, przyśnił mi się znowu, wszystko było dokładnie tak samo, tym razem byłam ciekawa co się wydarzy później bo wczesniej sie obudziłam no i jak dotarłam na dach a on się zbliżał, zaczął coś mówić a ja się znowu obudziłam. Byłam strasznie wkurzona na siebie że się obudziłam, bo chciałam sie dowiedzieć o co mu chodziło.

Już więcej mi sie to nie przyśniło, ale życie jest długie... ;]

Ostatnio kiedy zaczęłam interesować się LD ciągle śni mi się osoba o której chcę śnić, noc w noc, robię wtedy co chcę ;]
Niestety od ostatniej pełni już tak nie mam :(

Ale nadzieja zawsze jest :)

Dziecko płacze gdy się rodzi...czyżby wiedziało co je czeka?

stonee15
PRAWIK
 Wysłana - 14 sierpień 2009 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem niedawno sen , że byłem w swoim mieście gdzieś i nie wiedziałem jak wrócić spowrotem do domu , w który autobus wsiąść. No i wsiadłem tam w któryś i jadę jadę i się skapnąłem , że to nie droga do domu , zobaczyłem za oknem jakieś nieznane tereny i pytam się kierowcy gdzie my jedziemy , mówię żebyśmy zawracali , a on mówi że nie da rady , bo już jesteśmy koło Afganistanu . To jakaś wycieczka była , a ja myślałem, że do domu tym autobusem dojadę. I się okazało , że akurat w tamtym miejscu był jakiś autobus , tylko on jechał na Słowację no to pomyślałem , że się przesiądę , zawsze to bliżej Polski. I myślałem , że potem się jakoś z tej Słowacji przedostanę do Polski , że mnie ktoś podwiezie.

Fajny sen nie ? Ale powiem szczerze , że się nieźle przestraszyłem jak się dowiedziałem , że jestem gdzieś w Afganistanie , w chooy kilometrów od Polski .

iwonus_s
 Wysłana - 15 sierpień 2009 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

o to i ja się wpiszę

mam świadome sny bardzo czesto odkąd pamiętam, może to dlatego, że jak byłam mała zawsze zapamiętywałam swoje sny i o nich myślałam przez cały dzien przypominajac sobie coraz to nowe szczegóły.

Jak dla mnie swiadome sny nie sa przyjemne, czasami się tego boję, czesto mam tak, że niby się budzę, leze w lozku i chce wstac, bo czegos sie przerazliwie boje. Jednak nie moge wykonac praktycznie zadnego ruchu, wtedy uswiadamiam sobie ze to sen i robie wszystko aby sie wybudzic, np staram sie gwaltownie ruszac i zawsze pomaga.

Nie raz i nie dwa snilo mi sie ze umrę, okropne uczucie, np ktos stoi przede mna z pistoletem i wiem ze zaraz we mnie strzeli. Kiedy kula mnie trafia, upadam i zawsze ogarnia mnie ciekawosc, co bedzie dalej, co sie stanie po mojej smierci.... czy zobacze pieklo, czy niebo czy jeszcze cos innego. Raz zobaczylam pieklo i slyszalam przerazliwe głosy, syki i takie tam, obudziłam sie z pacieżem na ustach, brrrrrrr

do tego mam sny w ktorych rozmawiam z ludzmi np po francusku ! a nie znam ani jednego słowa w tym jezyku, angielski to rozumiem, ale francuski? ktos umie to wyjasnic?

i jeszcze, potrafie latac ;) najfajniej bylo jak latalam miedzy wiezowcami gdzies w USA.

śnił mi sie tez moj śp. dziadzio, mowil ze jak bede wychodzila z domu o 5 rano na studia, to zebym sie nie bala, ze On bedzie obok mnie szedl i bedzie pilnował zeby nic mi sie nie stało.

i to tyle z tego co pamietam.
sorki za bł stylistyczne

..............

sebalzk
 Wysłana - 15 sierpień 2009 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętam jak kiedyś mi się śniło, że Małysz skoczy 151 metrów i za jakieś dwa tygodnie skoczył 151,5m bez kitu

<chrup chrup>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SNY

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15