FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13760 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
SNY 
[powiadom znajomego]    
Autor "SNY"   

pablodx
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja miałem dziś sen że kierownice w rowerze złamałem i zastanawiałem się jak mogłem 5 mm kiere złamać bez żadnych problemów, a za dwa dni do Świdnika jede na zawody trialowe to troche porażka by była

Życie to DAR nie rezygnuj z niego.
Żyj tak by każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego.
Samotnie przemierzam mrok poszukując mojej drugiej połowy.
[http://www.sfd.pl/temat193417/] trial by pablodx

CTA
bluesuit
 Wysłana - 29 czerwiec 2005 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Na bank nie złamiesz tej kierownicy To że Ci się to śniło to tylko różne wydarzenia jakie mózg podczas snu przerabia. Widać dużo myślisz o tym starcie i dużo się denerwujesz. Mózg wytwarza hipotetyczne zdarzenia próbując sobie z nimi poradzić. Są to jednak rzeczy wyimaginowane, dają jednak uczicie porażki które może Ci towarzyszyć przy innym zdarzeniu. Poprostu uzbrajasz sie na czarne scenariusze by w razie wypadku mniej więcej wiedzieć jak zareagować. Coś jak kurs BHP uczysz się tego ale chyba nigdy się nie przydaje, daje Ci jednak jakąś wiedzę i doświadczenie które później może sie przydać.

pablodx
 Wysłana - 30 czerwiec 2005 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

to nei chodzi o zawody na pewno podzieliłem się z wami moim sne bo wydawał mi się śmieszny i jednocześnie dziwny, a o zawdoy lub zepsuty rower się nie martwie /tyle razy miałem już zepsuty rower, że można się przyzwyczaić /

korian
 Wysłana - 30 czerwiec 2005 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem rycerzem - paladynem, lśniącej, srebrnej zbroi. W prawym ręku trzymałem miecz. Przede mną stał stary, opuszczony kościół z czerwonej cegły. Wszedłem do środka i zobaczyłem trzy ciemne postacie. Były straszne. Każda z nich miała czarną zbroję, z okolic klatki piersiowej wyrastały im dwa łańcuchy. Pobiegłem do jednego i zacząłem z nim walczyć. Kiedy go zabiłem podbiegłem do drugiego i ten też runął na podłogę. Wtedy zaatakował mnie ostatni. Był z nich najsilniejszy. Zaczeliśmy walczyć i szybko przeszliśmy do parteru . To było okropne uczucie. Czułem, że zaraz umrę. Wtedy mój przeciwnik obróci mnie na brzuch. Z podłogi wyzpadła cegła i w dole zobaczyłem piekło. Widok był tak okropny, że zamknąłem oczy. Wtedy się obudziłem. Chyba przez godzinę leżałem w bezruchu. To był najgorszy sen w moim życiu.

Astorre
 Wysłana - 30 czerwiec 2005 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Czy zna ktos jakis dobry sennik internetowy? Mnie sie ostatniej nocy snily fale, a dzisiaj moja dziewczyna wyprowadzila sie z domu...

Jest tak dobrze, że wcale nie musi być lepiej :-)

strongzonk
 Wysłana - 1 lipiec 2005 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Snu są odźwierciedleniem naszej codziennosci, rzeczywistości. Coś, co nam ciąży w głowie lub coś, co nas spotkało, może robić na nas takie wrażenie, że myślimy o tym śpiąc. I właśnie to nazywamy snami. Nawet zdarzają sie sny prorocze: wówczas nasz umysł (w podświadomości) tak dobrze analizuje naszą rzeczywistość, że daje najprawdopodobniejszy dalszy rozwój danej sprawy.

dominisqa
 Wysłana - 2 lipiec 2005 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

w snach zawarte są wszystkie natłaczające sie mysli z naszej głowy, wszystkie wąty, smuty, radosci itd. I to własnie jest ich magia...... nasza wyobraznia ma pełne pole do popisu

^doMiniśqA^
...Remember when we were all so beautiful...

...Na twarzy uśmiech, a w sercu ból to najdrudniejsza z życiowych ról...

necco
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Sen to jak rodzaj medytacji. Zauważ ze kiedy dręczy cie jakis problem o ktorym myslisz przed snem to zwykle twoj sen jest na temat twojego problemu, a nawet czesto pomaga w jego rozwiazaniu. wogole snisz o tym o czym myslisz przed snem. niektore sny sa naprawde pokrecone i nie mozna dojsc do tego o co w nich chodzi. wogole fajny temat i niech sie rozwija. fajnie znac wasze opienie i teorie :)

Miejsce na Twoją reklamę

Wesoł_pl
 Wysłana - 6 lipiec 2005 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Sanheryb - nie do końca, miałem jeden sen w którym spotkałem się z moim nie żyjącym wujkiem i strasznie mnie to zdziwiło. Na moje pytanie jak to możliwe tylko się uśmiechnął. Co do tego biegania to czytałem gdzieś że jest to nie możność spowodowana jakimiś problemami z którymi nie możemy sobie dać rady ...
A mi często śni się wojna (chyba zabardzo o tym myśle ) zdarzyły mi się też sny że latałem i stwierdzam że są chyba najlepsze

pablodx
 Wysłana - 6 lipiec 2005 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie miałem snów, że latam, ale za to miałem sny że spadam, bardzo nie miłe uczucie dla mnie to było

Zmieniony przez - pablodx w dniu 2005-07-06 14:55:19

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SNY

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15