FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13839 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
SNY 
[powiadom znajomego]    
Autor "SNY"   

dupka
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 07:42      [zgłoszenie naruszenia]

A mi sie kiedyś śniły tornada, trąby powietrzne, huragany itp prawie co noc mi sie snily i sie budzilam przestraszona.
weszlam na sennik i przeczytalam ze takie sny znacza utrate kogos bliskiego, zbliżający się okres pełen niepokoju i napięcia, rozczarowania.
A potem sie dowiedzialam ze moj facet mnie zdradzal od jakiegos czasu a bylismy ze soba ponad 4 lata i nigdy bym sie tego po nim nie spodziewala...
Zerwalismy juz pare miesiecy temu i od tej pory ani raz mi sie ten sen juz nie przysnil... takze ja chyba zaczynam wierzyc w znaczenie snow

Zapraszam do wejścia na:
[freemp3.6e.pl/]

emulator
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaję mi się że sny to jakiś sposób odragowania, poradzenia sobie, reinterpretacji naszych przeżyć(przeszłości, możliwe że najszczęściej tych najbliższych, najbardziej aktualnych, chyba że jest coś odległego ale nadal mającego na nas ogromny wpływ), nie mających nic wspólnego z "przewdzeniem przyszłości". W końcu natlok informacji, zdarzeń etc. musi mieć jakieś ujście :)

sodoma
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam takie sny ze czasem sie zastanawiam czy nie jestem psychopata

Słuchajcie gnojki i sukinsyny...
Oto człowiek, który mówi.: ''dość''.
Człowiek, który mówi ''nie''...
zboczeńcom, śmieciom, gównu.

emulator
 Wysłana - 16 czerwiec 2008 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

nie tylko ty^^

Ermac
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedy trafia mi sie jakis sen z samolotem pasazerskim, ten sie zawsze rozbija, raz to non stop sie rozbijaly samoloty po calym miescie, **** wie o co chodzi

Sry za refresh

Ja z reguły nie pamiętam snów ale dzisiejszy końcówke zapamiętałem.

"uciekalem gdzies przed kims i wpadlem do jakiegos pokoju gdzie byla jakas panna która mnie znała ,chciałem ja podymać ale coś nie mogłem .W miedzyczasie wziołem spluwe taką która ma bembenek ona była naładowana ślepakami i zaczołem ją nabijać ostrą amunicja ,gdy skończylem podeszłem w strone drzwi wyjściowych i się obudziłem."

Heh apropo tego snu, ja ostatnio mialem troche inna wersje, przed nikim nie uciekalem tylko sobie siedzialem na dworzu z kumplem i w koncu przyszla do mnie pewna laska po czym sie zaczelo hmhm...
Chyba nie musze dodawac ze final nie odbyl sie we snie tylko w realu bo obudzilem sie tuz przed koncem bueheh Oczywiscie w****iony rano musialem isc do lazienki
Tez nie wiem co takie sny maja za znaczenie i co moga sugerowac. A moze to poprostu normalne sny

We snie mozna stopniowo do wszystkiego dojsc, a zalezy to od zycia w realu. Sny kiedy to mnie ktos goni czy nie moge biegac bo biegne w miejscu albo wyrwac laski itp. skonczyly sie jak mialem 10 lat Ale byly fazowe nie powiem Teraz mam za to przeciwiensta snow z dziecinstwa

Zmieniony przez - Ermac w dniu 2008-06-17 00:29:17

Retired moderator of the fallen KFD.

PlayStation 3 Hack - Czyli jak przerobić konsolę PS3.
[ps3-hack.pl]

FractalSin
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

"Teraz mam za to przeciwiensta snow z dziecinstwa"

Tzn, że już Cię nikt w nich nie gania ale możesz za to szybko biegać?

Ermac
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt mnie nie gania, biegne np. z kumplem gdy ja sie nie mecze i biegne szybciej niz on (to jest cos na zasadzie testowania swoich umiejetnosci we snie) ogolnie to takie chore fazy Najtrudniej z tego co zauwazylem latac we snie, kazdy by chcial ale nie ma tak latwo w ld nawet nie oderwiesz sie od ziemi, a juz sie budzisz, a trafic na taki sen od tak sobie to kilka lat

Zmieniony przez - Ermac w dniu 2008-06-17 19:58:16

Retired moderator of the fallen KFD.

PlayStation 3 Hack - Czyli jak przerobić konsolę PS3.
[ps3-hack.pl]

FractalSin
 Wysłana - 18 czerwiec 2008 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

"Najtrudniej z tego co zauwazylem latac we snie, kazdy by chcial ale nie ma tak latwo w ld nawet nie oderwiesz sie od ziemi, a juz sie budzisz, a trafic na taki sen od tak sobie to kilka lat
"

No właśnie dla mnie jest to najłatwiejsze. Wystarczy nie myśleć o tym że się obalisz na ziemie jak podskoczysz i będziesz próbował lecieć. Rozpęd, ręce do przodu i jedziesz. Przynajmniej u mnie nie ma większych problemów.

von
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

ja prawie w każdym snie umie latać
może to jakiś znak, może serio potrafie ?
trzeba spróbowac

Eksplozja
20/21.12.2007. [*]
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

a sen na jawie?? wiesz, że już nie śpisz, myślisz logicznie, a nadal coś widzisz, masz zamknięte oczy, wystarczy tylko je otworzyć. Miałam tak dwa razy. Po tym jak zmarła mi bliska osoba, rozmawiałam z tą osobą. Niby sen, ale tak realne, że aż strach. Czy sen-pożegnanie jest prawdziwym pożegnaniem? Czy zaraz po śmierci przychodzi osoba, gdy widzi że ktoś cierpi?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SNY

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15