FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13759 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
SNY 
[powiadom znajomego]    
Autor "SNY"   

Kosteczki
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie najbardziej zadziwia w moich snach taka sprawa:
Snie sobie cos ze przed kims uciekam czy cos i wiem ze sie bardzo boje i gdy chce krzyknąc ratunku albo na pomoc to nie umiem z siebie tego wydusic chociaz bardzo bym chcial i przestaje sie tego bac

Nie cierpie technozyebow bardziej niz cyganow %-)

Heshi
U1 Bator
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

A mi się kiedyś pokemony śniły... To znaczy, że ? Będę je miał w przyszłości? Jeee, moje marzenia się spełniają

Co do up, mam tak samo, niewiem dlaczego, raz miałem tak, śniło mi się, że coś próbuje mnie zabić a nie mogłem krzyknąć ratunku itp.
Czasami mam jeszcze tak, że nie mogę użyć siły w snach np. miałem sen, że się biłem i nie umiałem uderzyć bo tak jakbym siły nie miał... Huh, dziwne.

Zmieniony przez - Heshi w dniu 2008-06-27 21:29:58

UWAGA!!!Nakvrwiam salto!

MrBee
 Wysłana - 11 lipiec 2008 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

co do tego bicia to kiedys mialem podobnie .z kim kolwiek prubowalem sie lac to nie dalo rady tak jak bym mial ze 100 kg ciezsze rece :/

Lamior
 Wysłana - 14 lipiec 2008 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Potega snu jest naprawde wielka, wystarczy sobie o czyms intensywniej przed snem pomyslec i chciec to zapamietac, ja od niedawna mam zeszyt przy lozku i pamietam kazdy sen, dla przykladu dziewczyna ktora kocham (a przynajmniej tak mi sie wydaje:P) wyjechala na dluzszy czas, przed snem o niej duzo mysalem i co pojawila sie we snie piekniejsza niz zwykle choc mysalem ze to niemozliwe :D

deimien
 Wysłana - 30 lipiec 2009 07:30      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - deimien w dniu 2009-08-02 22:42:39

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2009 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

O mój temat sprzed ponad 4 lat

Thox
 Wysłana - 4 sierpień 2009 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja od kilku lat mam podobny sen, ze ktos stoi za mna obejmuje za klatke i zaczyna sciskac, najpierw sie dusze a potem mam wrazenie ze umieram.

Nurt
 Wysłana - 5 sierpień 2009 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba założe sobie zeszyt ze snami, bo czasem we śnie to jest lepiej niż na haju :D
Na przykład raz mi się śniło, że szedłem z jakimś drewnianym drągiem ściężką w lesie, dopóki się nie obudziłem.

1235491948...

kapsel350
 Wysłana - 6 sierpień 2009 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

ja od dwóch miesięcy zaczęłam bardziej interesować się snami.

Mi kiedyś śniła się przerażliwa burza a rano rodzice mi powiedzieli że umarł mój dziadek. To było dziwne. Czasem tak jest

A powiedzcie co myślicie o świadomych snach czyli LD? [lucid dream]Mieliście kiedyś?
Ostatnio zaczęłam o tym dużo czytać i teraz każdej nocy mam coś takiego. To dziwne, bo wszedzie piszą że to sie trenuje, a ja nic nie zrobiłam i ciągle mam w śnie świadomość że jest to sen i robię co chcę, to znaczy że mam pewien zwykły scenariusz, ale jak chcem żeby było coś inaczej to tak się dzieje.

Opowiedzcie o swoich snach świadomych jeśli takie mieliście, albo co wiecie na ich temat.
Będę z tego pisała pracę na maturę więc zależy mi na waszym zdaniu ;]

Dziecko płacze gdy się rodzi...czyżby wiedziało co je czeka?

666seth666
 Wysłana - 9 sierpień 2009 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

Opowiedzcie o swoich snach świadomych jeśli takie mieliście, albo co wiecie na ich temat.
Będę z tego pisała pracę na maturę więc zależy mi na waszym zdaniu ;]

tyle powiem od siebie byś unikała pozycji ezoterycznych w opisywaniu tematu. Większość z nich to new-agowy bełkot, który tylko napie.przy Ci głupot do głowy. Będąc laikiem w temacie nie odróżnisz chłamu od prawdy.
Skup się na temacie od strony psychologii i biologii mózgu. W języku angielskim powstaje coraz więcej naukowych a przynajmniej bliskich nauce opracowań na ten temat.

No i powodzenia w treningu świadomego śnienia ;)

"Wiedza jest jak bimber - służy tylko tęgiej głowie"

Andrzej Pilipiuk

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SNY

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15