FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1738 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
SPRZEDAM FELGI BORBET T 16` 
[powiadom znajomego]    
Autor "SPRZEDAM FELGI BORBET T 16`"   

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 16 czerwiec 2009 21:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam na sprzedaż felgi do BMW Borbet T 16` z dużym rantem ;) wraz z oponami 225/50 jeżdżone jeden sezon były to nowe opony są nadal w bardzo dobrym stanie
tutaj linki do fotek ->
[img151.imageshack.us/i/15746262.jpg/]
[img34.imageshack.us/my.php?image=fe3r.jpg]
[img20.imageshack.us/i/fe2s.jpg/]
możliwość kupienia samych opon lub felg albo całości
cena jaka mnie interesuje to 1500zł z oponami (możliwość dogadania się :) ) bez opon 1000zł kontakt do mnie 500 560 882 Rafał
NIE PISAĆ NA PW !!

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

SPRZEDAM FELGI BORBET T 16`

Warto przeczytać: Kupie Honde Civic 1.5 lub 1.6 V-Tec !!! | [S] Amplituner Technics , kolumny Sony | passacina do sprzedania | NOKIA E65 | WRANGLER SPENCER SPODNIE 38/36 nowe | [Sprzedam] Alufelgi 17', 5*112 ładne | Spzrzdaż kont rapidshare najtaniej sieci!!!!! | SPRZEDAM Sandisk Sansa View 8gb | Fajne Koszulki Nike airMax Puma i Adidas!! Okazja warto | Sunrise 2009 - bilet na sobote tanio !!! | OLYMPUS E-420 + Dwa obiektywy NOWY!! Torba +8GB! | bransoletka | Halówki Joma Doble Penalty | Puma 3 time lo | sprzedam Metal Gear Solid 4 (PS3) | Kupię płyty | jenny88 | pzp | loved up | naprawa łodzi | wpływ wojny na psychike człowieka | plagiat | jak zbc cicho szybe w plastikowych drzwiach | praca licencjacka | pistorius | bandog | zxp | drink z koleżanką | zxp88 | grand | obrzydliwe | colineczka | ralph lauren vaughn canvas | fisting | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.