FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 822 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
SPRZEDAM MOTORLE V3 
[powiadom znajomego]    
Autor "SPRZEDAM MOTORLE V3"   

Neptys
 Wysłana - 11 sierpień 2009 15:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Posiadam na sprzedaz uzywany telefon MOTOROLA V3,
ktory pochodzi z salonu ERY, jednak nie posiada blokady simlock. Aparat jak juz wczesniej wspomniane jest uzywany, wiec posiada normalne sliady uzytkowania, jest on w 100% sprawny i nie posiada zadnych wad ukrytych... Wszystkie klawisze dzialaja bez zarzutow, zarowno jak aparat, glosniczki, mikrofon oraz wyswietlacze. Nie traci on zasiegu i nie wylacza sie samowolnie... Na tylniej obudowie oraz klapce jest delikatnie przetarty. Przednia szybka wyswietlacza posiada drobne ryski,
oraz na klapce z przodu widac drobna ryse o dlugosci ok 3mm. Telefon pochodzi z legalnego zrodla, kod IMEI zgadza sie z kodem na pudelku* oraz tylniej nalepce. Wewnatrz telefon jest zadbany, nie widac zadnych odpryskow lakieru, a na wysiwetlaczu nie ma zadnych wiekszych rys.

W sklad licytowanego zestawu wchodzi:
-telefon MOTOROLA V3
-bateria
-ladowarka sieciowa
- *posiadam rowniez do telefonu oryginalne pudelko oraz papiery, lecz nie mam aktualnie go w domu, jest u mojej dziewczyny... gdy je dostane to dolacze do paczki badz dosle w pozniejszym terminie

Fotki:
[img134.imageshack.us/i/97880315.jpg/]
[img90.imageshack.us/i/86973465.jpg/]
[img220.imageshack.us/i/11000613.jpg/]
[img232.imageshack.us/i/18838758.jpg/]
[img268.imageshack.us/i/67935937.jpg/]
[img140.imageshack.us/i/76822241.jpg/]
[img405.imageshack.us/i/64717064.jpg/]
[img199.imageshack.us/i/60123003.jpg/]

Kontakt pod numerem GG: 7914974

CENA 150zl + przesylka... mozliwosc zalatwienia sprawy przez allegro, badz odbior osobisty w Szczecinie lub okolicach, najlepiej w strone Gorzowa.

Zmieniony przez - Neptys w dniu 2009-08-11 15:06:28

Nie probuj zrozumiec...

elgoff
 Wysłana - 11 sierpień 2009 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

Opuściłbyś ze 30zł

o0o0o

fellowes
 Wysłana - 11 sierpień 2009 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem taką, za***isty telefon był, ale jak byłem na***any to użyłem jej jako łyżki do butów i pękł wyświetlacz

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

Coliber
 Wysłana - 11 sierpień 2009 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

użyłem jej jako łyżki do butów

Bozi nie ma.

playmanBAN
 Wysłana - 11 sierpień 2009 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

O

Zmieniony przez - Tessu w dniu 2009-08-11 19:04:00

Neptys
 Wysłana - 12 sierpień 2009 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

za 135 + kw moge puscic, nie mniej...

Nie probuj zrozumiec...

Neptys
 Wysłana - 21 sierpień 2009 16:52       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.allegro.pl/item719830203_motorola_v3_100_sprawna_szczecin_i_okolice_tanio.html]

pozdrawiam

Nie probuj zrozumiec...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

SPRZEDAM MOTORLE V3

Warto przeczytać: [Kupie] Szukam perfum !!! | [S] Czapka New Era NY blue-white 7 i 3/8 | Kurtka Mass M-L | Tusz do HP (czarny) sprzedam tanio | Perfumy, zestawy, testery f-vat paragon | Bluza NIKE, kurtka RBK i spodnie NIKE | Pen Drive | sprzedam maskę delaire'a/ortodontyczną,wyciąg doprzedni | SPRZEDAM 2 PACZKI GLOWIC HQ8 DO GOLAREK PHILIPS | tusze do rzes maxfactor, rimmel moge zalatwiac mieszkam w angli | kupię felgi do seicento | [S] Nowe opony Dunlop 120/70 zr17-motocykl | Prawie jak htc touch pro !!! Samsung B3410 Nówka ! %-) | PERFUMERIA EUFORIA --- perfumy, zestawy, FVAT, kurier | Wypowiedź: #1 Czesci Komputerowe DUZO Tu jest wszystko! + SciPhone i9+++ Nokia 6233 | portal z zamówieniami grupowymi | Mięśnie Kegla | odyseja | szlaban | rude | deloitte | wielka 4 | wielka czwórka | polandball | mdma | jak poznac ze prezerwatywa pekla | Odwołując się do wybranych dzieł kultury, omów motyw diabła | perła | sesja | nowy testament | zasady likwidowania | inso wiA3ry | lekkoatletyka dla niepełnosprawnych | chinskiturysta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.