FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 737 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
SPRZEDAM PREZENTACJE Z J.POL !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "SPRZEDAM PREZENTACJE Z J.POL !!"   

Gabrielkaa
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 15:11       

Przeniesiona przez vogue z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

SPRZEDAM PREZENTACJĘ Z JĘZYKA POLSKIEGO !! TEMAT : "Teksty zespołów młodzieżowych jako próba opisania rzeczywistośći.Omów na wybranych przykładach." Z tej pracy miałam 19pkt!! jeżeli jest ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt : gg-4584762 lub e-mail :gabiatek@interia.pl.
DO PRACY ZAŁĄCZAM TAKŻE BIBLIOGRAFIĘ ORAZ PLAN RAMOWY !!

vogue
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 20:02     
 Usunięta przez vogue za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

FlashBoy
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Gabrielkaa : o zobacz ja taki sam temat wybrałem w zeszłym roku

"śpiesz się kochać ludzi...tak szybko odchodzą..."

stroficzka
 Wysłana - 9 wrzesień 2006 16:44      
 Usunięta przez stroficzka za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

SPRZEDAM PREZENTACJE Z J.POL !!

Warto przeczytać: [S] Lg Ku990i | Samsung i900 OMNIA 8GB | Vectra B 2001, 2.2 DTI, kombi | KUPIE KARTE PAMIECI PS2 EW. PAD | [S] Sony Ericsson W995 nowy | NOWE BUTY DC i 52Weeks | uszkodzony sprzęt rtv przyjme | [K] Monitor | [S] monitor | Prawo urzędnicze !!!! kupować | Nowe buty adidas , reebok dla Pani :) MEGA TANIO | [s] Czarne Czinkłeczento !! IGŁA !! | FUTERAL NA TEL. - LOUIS VOUITTON - DLA TWOJEJ KOBIETY | SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNĄ!! | SPRZEDAM BUTY WOJSKOWE! DESANTY I OPINACZE! Wszystkie rozmiary! | Nowa obudowa CoolerMaster CM 692 Advanced 2 | walutomat | wymiana walut w internecie | wymiana | walut | shorty1988 | czy moja kobieta leci na kase | internetowy kantor | łukasz stanisławowski | sogarnia | czeski film | puszysta | daje czadu | Okrutnicze | ibmpass | horrory | dermatologia | choroby skóry | choroby weneryczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.