FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 887 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
SPRZEDAM PUMA FERRARI 
[powiadom znajomego]    
Autor "SPRZEDAM PUMA FERRARI"   

djNokio
 Wysłana - 2 marzec 2008 20:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć, mam do sprzedania butki Puma ferrari , identyczne jak te:

[http://www.allegro.pl/item317059912__puma_ferrari_gt_roz_44_hologram_i_inne_.html]

Rozmiar: 46

Buty wysłał mi kuzyn z Anglii ale niestety są za małe, próbowalem je rozchodzić w domu ale nic z tego, cisną w palce :)

Cena 160zł.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

SilverMans
 Wysłana - 4 marzec 2008 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

meskich nie bylo?

booe
biały miś
 Wysłana - 4 marzec 2008 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

chcesz sprzedac uzywane buty które "próbowałes rozchodzic" za 15zł taniej niz nowe?
powodzenia

kilimandza
 Wysłana - 4 marzec 2008 15:48       [zgłoszenie naruszenia]

chvj,juz nic...

Zmieniony przez - kilimandza w dniu 2008-03-04 15:49:16

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

SPRZEDAM PUMA FERRARI

Warto przeczytać: Adresy NIEMIECKICH HURTOWNI (zwroty sklepowe, likwidacje sklepów) | seat ibiza sprzedaz | Najnowsza kolekcja Abercrombie i Hollister 100% Oryginalne - są już w Polsce | [ALLEGRO] Audiofilska karta muzyczna na USB Burr-Brown PCM2702 | prezentacja maturalna | Silent hill 3 | Kurs na mp3 angielski, niemiecki, hiszpanski, francuski. | Buty Nike Dunk SB Premium US 10 | Spodnie Mecca USA | Różowa koszulka longsleeve | SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNA NA POLSKI USTNY!! | sprzedam Bochenka tanio!!!!! | Warszawa i jej mieszkańcy w twórczości Bolesława Prusa i na obrazach Aleksandra | Części do Samochodów Szeroki Asortyment | Katastroficzne wizje i obrazy zagłady - prez. maturalna | prezentacje maturalne 2009 | król życia | lex Superior | rosjanki | kosmitka | sex bezzobowiązań | szczepienia | prostytutką | zona | lokatorzy | owczarek | owczarek kaukaski | tylko reka | uzaleznienie od masturbacji | seba570 w telewizji | baryła | podpis | nim | tool | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.