FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2138 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
SPRZEDAM VW PASSAT COMBI 1,9TD 1992r. 
[powiadom znajomego]    
Autor "SPRZEDAM VW PASSAT COMBI 1,9TD 1992r."   

1999
 Wysłana - 21 marzec 2005 12:58       

Przeniesiona przez DeTomaso z działu 'Motoryzacja'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam!
sprzedam auto marki VW PASSAT 1,9TD COMBI rok prod 1992.Kolor czerwony.Auto od 1997 w polsce.Oryginalny przebieg 166tyś km(w tym 47tyś km po polskich drogach).Zadbane i czyste wnetrze.Silnik jest po remoncie dwa miesiace temu,wymieniony pasek rozrządu,olej,płyny,2 poduszki pod silnik,filtry.Zawieszenie i silnik w stanie bdb.Do wymiany linka od hamulca recznego- koszt nowej ok 100zł.Od naprawy zrobiłem nim 1500km.
wypozażenie:
-elektryczny szyberdach
-immobiliser
-centralny zamek
-alarm
-wspomaganie kierownicy
-roleta
-hak
-oryginalny magnetofon
cena 9200zł do małej negocjacji.Moge dorzucic oryginalne al.felgi VW 15.

Jest to składak 1997r

moj numer gg 4800889

Batman..
 Wysłana - 21 marzec 2005 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Wrzuć jakieś fotki auta, zawsze inaczej to wygląda!!

1999
 Wysłana - 21 marzec 2005 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

zderzaki sa w kolorze nadwozia. zainteresowanym przesle na maila

mmarcin17
 Wysłana - 21 marzec 2005 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

szkoda ze składak cieszko sprzedac składaki :(:(: Ale powodzenia i mozesz bezpłatnie dac ogłoszenia na [www.kupsprzedaj.pl] [www.ebaza.pl] [http://www.konin.lm.pl/ogloszenia/] [http://www.etablica.com/]
Powodzenia i Daj fotki .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

Batman..
 Wysłana - 21 marzec 2005 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Wtedy wszystkie się jako składaki rejestrowało. Mój ojciec też chcial jako składk rejestrować ale on na mienie przesiedleńcze brał.

mmarcin17
 Wysłana - 21 marzec 2005 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wiem tylko wtedy sie to opłacało a teraz ludzie plują sobie w brode bo sprzedają samochód za bezsen np. Opel Vectra 2.0i 91/92 rok Cena 2500 zł A normalnie jak by nie był jako składak by wzioł conajmniej 7 tys bo w stanie dobrym jest . Escord w tej samej cenie jest do sprzedania tez składak :/ Składaki chodzą po grosze i własnie sam poluje na jakiegos składaka za 2-3 tys . Myslałem nad tą Vectrą tylko ze 400 km odemnie i nie chce mi sie jeszcze jechac po nia a stoi w komisie juz 4 miechy i zainteresowania nie ma takze moze jak nabiore mocy urzedowej to podjade po niego .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

1999
 Wysłana - 22 marzec 2005 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

składaki maja tez i swoich zwolennikow.Jest wiele odób które chce kupic w dobrym stanie niedrogie auto przewaznuie studenci/osoby rozkrecajace wlasny biznes.Sa to osoby które poszukuja auta z niewielkie pieniadze na dłuzszy okres eksploatacji- 2-3lata i maja tą swiadomosc ze po tym czasie byc moze sprzedadza go na czesci bo całego nie bedzie sie opłacalo sprzedawac albo poprostu postawią go w krzaki.

mmarcin17 dzieki za linki !!!

pozdro

1999
 Wysłana - 22 marzec 2005 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

oto on zdjecia sa niestety paskudnej jakosci..lakier wyszedl jakby wypłowiały...

1999
 Wysłana - 22 marzec 2005 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

.

1999
 Wysłana - 22 marzec 2005 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

.

1999
 Wysłana - 22 marzec 2005 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

SPRZEDAM VW PASSAT COMBI 1,9TD 1992r.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Sprzedam LG KU990 ZESTAW!!! | [Sprzedam] Wzmacniacz ESX Vision V-900.4 | [Sprzedam] Głośniki samochodowe Dego PO-650 | Wykonam projekt wizytówki zapraszam!! :) | [s] Koszulki , smcyze, kubki narodowe ! Naszą drogą nacjonalizm ! | [S] TOSHIBA SATELLITE PRO L40 | ....:::: Nowa Nokia E72 Okazja !!! :::::..... | Imię/nazwa w wisiorku | DZIAŁKI NAD MORZEM , BLISKO JEZIORA OD 12zl/m2 | Kupię telefon do 500zł obowiązkowo wifi i system operacyjny | [S] Aparaty cyfrowe Pentax & Canon | karta sieciowa bezprzewodowa - sprzedam | [S] Projektor multimedialny benq | !! MIX Z NIEMIEC !! Duża paka dla chłopaka! | odpsrzedam battlefield ad company 2 edycja limitowana PL | Wykonam portret WYPALANY W DREWNIE | pamiec | gawryluk | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | slim | Navigacjia Tiry | Najlepsza Navigacjia | jak ugościć | pierwsze spotkanie | paznokcie | LaraCroft | dwa sławy | sławy | aliexpress | zona odeszla co teraz | parapetówa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.