FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49296 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
STOSUNEK PO KATOLICKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "STOSUNEK PO KATOLICKU"   

kroffka
 Wysłana - 13 marzec 2005 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

dobra ide dzisiaj po kolezanke i idziemy do poradni katolickiej!! z***y sobie porobic :p ciekawe kto z nich pomoze mi wlozyc :p tylko podajcie mi zrodło tego tekstu....bo jak to tekst nieoficjalny to nie ide

Rovsky
 Wysłana - 13 marzec 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

"Kobieta powinna ułatwić księdzu wszystkie te czynności, a także - w razie wątpliwości - powtórzyć dokładnie stosunek płciowy w obecności księdza, lecz bez męża. (Ze względu na tajemnice spowiedzi. Ksiądz udzieli we własnym zakresie odpowiedniej pomocy.)"

Nie no leżę pod biurkiem cały ten tekst jest po prostu nieziemski. wielki i zasłużony SOG

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

Gosia_p
 Wysłana - 13 marzec 2005 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

o boshe hehehe

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2005-03-13 12:50:36

Ekspert -

skafi
 Wysłana - 13 marzec 2005 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

o w morde sog

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -

Eska
 Wysłana - 13 marzec 2005 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

co to jest ??

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

riva
 Wysłana - 13 marzec 2005 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

:) :D SOGGGGGGGGGGGGGGG :):D

Northmen
 Wysłana - 14 marzec 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

czytalem to juz kiedys, dostalem to od kumpla w mailu i jeszcze jakies opowiadanie typa ze zona z nim nie chce spac moze masz to ?

wuder
 Wysłana - 28 marzec 2005 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

buhehehehe przeostry jest ten tekst :D

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości,

Józef Piłsudski

aneczka222
 Wysłana - 6 sierpień 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Koszmar! A gdzie spontaniczność?Milość, czulośc., gra wstępna?To wszystko grzeszne?I dlaczego z tak intymnych przezyć mam się spowiadać?A jak mąż ma wczesny wytrysk i nie zrobił tyle ruchów we mnie ile potrzeba?Albo opoźnił?To co wieczne potępienie?A jeśli nie noszę majtek to co mam jako wzorowa żona zdjąć?

aneczka222
 Wysłana - 6 sierpień 2010 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

A jeśli mąż nie ma rąk to penisa we mnie ma włożyć osoba trzecia. Super! To uprawiamy sex grupowy? To zaproś,my do zabway księdza, zakonnicę, mamę, tatę, babcię i koelgów. Super. do tej pory myślałam, że sex to jest tak intymna sprawa między tylko i wyłącznie kobieta a mężczyzną i to jest ich tajemnica. Nawet najlepszej rpzyjaciółce nie opowiada się szczegółw a tu mam księdzu mówić co i jak robiliśmy?Śmieszne żarty ktoś sobie robi! A co z innymi pozycjami?Ja lubie kochac się na jeźdzca, w klasycznej mnie boli.I co mam grzech? Ale tez i lubię kochać się w innych pozycjach i w różnych miejscach (najlepsze to samochód)A jeśli uprawiam sex spontanicznie-jedno spojrzenie i wiemy ze tu i teraz to co to grzech? Boże to są jakieś reguły rodem z powieści średniowiecznej a nie życie w 21 wieku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

STOSUNEK PO KATOLICKU

Strony: 1 2 3 4 5 6