FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 480111 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
STULEJKA - rozpoznanie & przebieg leczenia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "STULEJKA - rozpoznanie & przebieg leczenia"   

akysz
 Wysłana - 13 czerwiec 2006 11:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Jako iż pojawia się mnóstwo tematów nt. stulejki postanowiłem wszystkim niedoinformowanym pomóc. Wczoraj miałem zabieg, więc wiem co i jak z autopsji. O przebiegu leczenia zostałem dokładnie poinformowany przez lekarza.

Ok, przechodze do głównej części postu.

A co to właściwie jest S T U L E J K A ? Jak poznać, czy ją mam?
Schorzenie nabyte lub wrodzone (I tutaj uwaga: młodym chłopcom {praktycznie od urodzenia} powinno się ściągać napletek raz na jakiś czas, bo on zarasta! Mogą być sytuacje, gdzie w wieku np. 7 lat pójdziemy do lekarza, który mocnym ruchem "naprawi" nam fujarke, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć). Uniemożliwia ściąganie napletka do końca, bo: albo wędzidełko jest za krótkie, albo po zejściu napletka do tego "rowku" blokuje się, uciska, boli.

No dobra, wiemy, ze mamy stulejke. C O D A L E J ?
Należy zarejestrować się do urologa. W tym celu wybieramy się do lekarza rodzinnego po skierowanie, bądź bezpośrednio rejestrujemy się do urologa. Jest to lekarz, który zajmuje się problemami z męskimi rakietami . Nie ma czego się wstydzić, on się w tym specjalizuje i to dla niego nic nowego. Wchodzimy, pokazujemy co nam dolega, lekarz zobaczy, wypisze skierowanie na do szpitala na zabieg (zazwyczaj trzeba długo czekać na owy zabieg).
Mamy również opcje B - możemy iśc do prywatnego chirurga, który zrobi to nam szybciej, bez kolejki, biorąc nieraz kupe kasy. Ja wybrałem opcję pierwszą, więc opiszę jej przebieg, aczkolwiek myśle, że wygląda to podobnie w obu przypadkach .

Z A B I E G.
Idziemy do szpitala na umówioną godzinę, tam mamy na początku robione badania. W moim przypadku było to tylko EKG. Dostajemy ankiety do wypełnienia, a po co one są - o tym mowa niżej.
Po zrobionych badaniach idziemy na takie konsultacje - lekarze ocenią stan, powiedzą jakie opcje mamy do wyboru:
- obrzezanie - usunięcie przeważnie znacznej częsci napletka, przez co grzyb staje się odsłonięty, dorzucam fotkę: [upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/09/Circpn.jpg/135px-Circpn.jp0g]
Obrzezanie wykonuje się przeważnie w poważnej stulejce, gdzie przedłużenie wędzidełka jest ryzykowne/bardzo trudne/jakieś inne argumenty .
- przedłużenie wędzidełka - jak sama nazwa wskazuje, jest to nacięcie wędzidełka (niewielkiego fałdu skornego łączącego napletek z żołędziem) i wstawienie dalszej jego części (gdzieś czytałem, że przedłuża się z jelita baraniego, ale ile w tym prawdy to nie wiem ). Zabieg wykonywany przeważnie w przypadkach, gdy obrzezanie nie jest konieczne.

Następnie zostajemy zaproszeni na salę operacyjną. Wchodzimy, widzimy wiele pań w maskach i zielonych fartuchach, rozbieramy się, kładziemy i czekamy (przypominam znowu, ze nie ma czego się wstydzić, ci lekarze się w tym specjalizują i mają z tym styczność nacodzień, a mimo to wiele osób nie decyduje się na zabieg z powodu wstydu).
Z wczśniejszych badań, wypełnionych ankiet, lekarze podejmują decyzję: znieczulenie miejscowe, ogólne, uśpienie. Ankiety i badania są niezbędne do podjęcia najrozsądniejszej decyzji odnośnie znieczulenia.
Zostałem uśpiony. Kocham to, wspaniałe uczucie :).

Zabieg trwa krótko, mama mówiła, że jakieś 10minut tam byłem.
Budzę się, patrzę pod kołdre, a tam co? Zabandarzowana fujarka z odsłoniętym grzybem na wierzchu, który boli, gdy czegoś się nim niechący dotknie/potrze. Myślę - o ****a . Zostałem ze szpitala wypuszczony po dwóch godzinach, dostając radosną nowinę, że grzyb może boleć, sinieć, puchnąć (może troszkę spuchł, ale tragedii nie ma), gdy po narkozie doszedłem do siebie.

L E C Z E N I E.
Jestem w drugim dniu. Nie jestem przyzwyczajony do chodzenia z gołym grzybem, boli mnie on, gdy pociera o majtasy. Ogólnie nieprzyjemne uczucie.
Cały czas mamy zrobiony opatrunek, nie wolno tego zabrudzić/zakazić/kąpać się/moczyć/czy coś, bo może to nawet grozić amputacją fujarki, a tego chyba nie chcemy? Opatrunki zmieniamy co dzień, co dwa dni. Jest to bardzo niewygodne przy sikaniu, bo cały bandarz nasiąka moczem.
Leczenie trwa jakieś dwa tygodnie, a pełną sprawność seksualną mamy już po dwóch miesiącach (choć myślę, że to grubo przesadzony termin). Szwy rozpuszczają się w wodzie (gdy już po pewnym okresie czasu po leczeniu możemy kąpać pisiaka ^^) tudzież nie mamy nieprzyjemności związanch z ich ściąganiem. Lekarz zalecił okładać sobie grzyba gazami. Robię tak i jest dużo lepiej: kładę dwie gazy, obwiązuję gumką recepturką i da się znieść, bo nie obciera.
Masakra jest przy zwodzie. Opatrunek uciska połowę naszej armaty bojowej, więc przy zwodzie to cholernie boli.

W A R T O?
Sądzę, że tak. Stulejka może prowadzić do wielu chorób oraz utrudnia życie seksualne (wiem z autopsji). Wędzidełko może się zerwać przy penetracji. Chyba warto poświęcić trochę bólu, a mieć wszystko sprawne?

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, mam nadzieję, że komuś pomogłem.
Autorem tego jakże ciekawego artykułu jestem ja .

Zmieniony przez - akysz w dniu 2006-06-13 11:28:10

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 13 czerwiec 2006 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Inne linki:

[www.stulejka.com] - najlepsza chyba polska strona o stulejce i innych schorzeniach, zawiera rozbudowane FAQ i prężnie działające forum czytelników;
[www.circlist.com] - strona w języku angielskim o obrzezaniu, technikach zabiegu, omawia problem bardzo dogłębnie, zawiera linki do innych stron o stulejce i obrzezaniu;
[www.male-initiation.net] - strona w języku angielskim, edukacyjna, bogate źródło wiedzy o stulejce i innych patologiach.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2010-11-18 19:58:54

Ekspert -

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 13 czerwiec 2006 17:45     
 Usunięta przez duramen za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

DawcaKielc
 Wysłana - 14 czerwiec 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopaku a ile zapłaciłeś za ten zabieg ?
podoobno oscyluje to ok 500 zł przy refyndacji z NFZ

Zmieniony przez - DawcaKielc w dniu 2006-06-14 12:45:40

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]
[www.awa.org.pl]

Jaronir
 Wysłana - 14 czerwiec 2006 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Można iść do państwowego urologa i poucina co trzeba, bez płacenia. Przynajmniej można było parę lat temu

Znawca -

akysz
 Wysłana - 14 czerwiec 2006 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie płaciłem, poszedłem do państwowego urologa i dotałem skierowanie do zwykłego szpitala na zabieg.

Mam nadzieję, że nie będzie to miało znaczenia w jakości wykonanej roboty .

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 14 czerwiec 2006 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

To się okaże jak już go użyjesz gdzie trzeba

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

esik
 Wysłana - 14 czerwiec 2006 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Mi wiele lat temu obeszło się bez cięcia. Pamiętam, że grzybek pokazywał tylko oczko (), a dalej tapetka zejść nie chciała.
Wziąłem znieczulenie miejscowe (a raczej rodzice wzieli ) i wszedłem na oeprkę. Tam kilka pań () i jeden pan dotykali mi mojej fujarki. Potem pan od fujarek wziął nożyk i mi jeździł pod tapetą. Efekt był taki, że po 10 minutach lekkiego bólu fujarka była jak nowa
Bandarz zdjąłem na drugi dzień i fujarka po dziś dzień jest w pełni sił

Acha, szedłem po znajomości (nie prywatnie), ale całkowicie za free Jednego dnia się zgłosiliśmy, drugiego już miałem sprawną fujarkę

Zmieniony przez - esik w dniu 2006-06-14 19:35:59

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Znawca -

Skalar.
 Wysłana - 15 czerwiec 2006 07:55      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo fajny artykuł. SoG
Nie które osoby sie obrzezają bo im wiara tak nakazuje :/

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 15 czerwiec 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Tak? No co Ty...
A to jakieś upośledzenie być obrzezanym?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 15 czerwiec 2006 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Obrzezany facet wyglada lepiej

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 139 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

STULEJKA - rozpoznanie & przebieg leczenia

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: Co o Tym sądzicie? | mam problem :(( | wpadlem | przyjaciółka ma bez uczuć jest | przełamanie dziewczyny | problem | Czy dobrze rozumuję? | Laska... | Gdzie poznac nowych ludzi ? | pytanko do dziewczyn | Pomocy pytanko?! | Kolejny pomysł ministra:) | Ja przyjaciel,ona ma chłopaka co robić ?? | Kto powinien płacić?? facet czy kobieta?? | Strata dziewictwa, czy aby napewno? | jak zaczac? | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.