FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1136 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
SWPS a politechnika 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "SWPS a politechnika"   

Londi
 Wysłana - 3 listopad 2011 15:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam dylemat nad wybraniem kierunku, nie chciałbym żeby mój wybór opierał się na fałszywych wyobrażeniach danej uczelni.
Myślałem nad Politechniką Wrocławską a Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu.
W pierwszym przypadku kierunek elektrotechnika w drugim psychologia społeczna lub kliniczna.

Nie wiem jak wyglądają studia na SWPS, nie mam tam nikogo ze znajomych, który by mi przybliżył co i jak oraz perspektywy rozwoju po tej uczelni. Czy w czasach hejtowania kierunków humanistycznych, byłby to dobry wybór oraz jak ta uczelnia ma się np. do takiej psychologii na UWr?

jakub891
 Wysłana - 3 listopad 2011 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

idz na polibude.

ja zaczynam za rok polibude. obecnie studentem swpsu jestem...

jak cos chcesz wiedzieć pytaj

szósty zmysł.

Londi
 Wysłana - 3 listopad 2011 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego idziesz na polibudę?
Ogólnie interesuje mnie atmosfera, czy ludzie są w porządku, wykładowcy. Można tam zdobyć użyteczna wiedzę, rozwijać się, czy studiowanie tam będzie przyjemne jeśli ktoś interesuje się psychologią, a po tym wszystkim będzie miał możliwość pracy innej niż w mcdonaldzie?

jakub891
 Wysłana - 3 listopad 2011 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

co prawda nie studiuje na psych.

ogólnie to w porównaniu do innych prywanych szkół płacisz to dostajesz dużo. dobra karda. w moim przypadku to wszyscy z UWr. na psychologii podobnie.wiem ze na psych jest naprawde cieżko i trzeba dużo dużo kuć. dużo osob odpada po 1 semestrze.

masz pelno jakis grup/kól naukowych/wyjazdy są jakieś co chwilę, wystarczy mieć kase./spotkań/wykładów z znanymi nazwiskami. pod tym względem swps jest dobry.

ludzie spoko, wiadomo bananów nie brakuje

ja poszedlem dlatego zeby miec pewność że dostane sie na dzienne mgr na uni.

a na polibude idę dlatego, że pracuję w zawodzie innym niż obecny kierunek i prawdopodobnie moja firma zapłaci mi za studia zaoczne na polibudzie.

atmosfrea pełen luz, wszytsko bez spinki nic na siłe.

a idz na polibude bo potem bedziesz spijał soki:)

szósty zmysł.

Londi
 Wysłana - 4 listopad 2011 15:26       [zgłoszenie naruszenia]

Z kasą u mnie średnio, więc zastanawiałem się też czy psych. na UWr mocno odstaje od tej na SWPS.
Nie wiem jaki jest materiał do nauki, bo wszystko wydaje się fajne, a na pewno niezależnie od wyboru uczelni będę miał mocne zderzenie z rzeczywistością.
Jednak wiem co mógłbym robić po psych. ale nie wiem jak to wygląda zarobkowo i jak ciężka jest droga żeby to osiągnąć w porównaniu do polibudy.

Mam tę obawę, bo jestem przeciętniakiem i żeby sobie poradzić muszę trochę poza******lać, więc tak ważne jest wybranie czegoś co będzie mi sprawiać przyjemność.
Po elektrotechnice nie mam pojęcia co mógłbym robić. Słyszę tylko, że po ścisłym kierunku nie ma problemu z robotą. Na ten moment ze ścisłymi przedmiotami łączy mnie tylko robienie zadań z matmy i fizyki co jest całkiem w porządku, ale później pewnie nie będzie tak sielankowo.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

SWPS a politechnika

Warto przeczytać: Czy mogę się odwołać? | Inzynieryjno-ekonomiczny | WIT dziennie UW wieczorowo? | Politechnika Warszawska- o co chodzi?? | Amnestia maturalna :) WAZNE !! | Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego | kurs szybkiego czytania..czy warto?? | UAM politologia | LOGISTYKA- wszystko co wiecie piszcie !!! | KOnczyć Polibude Łódzka czy zosttaćza granica i bawic sie w Colledge? | Wielkopolska Wyższa Szkoła Turystyki i Zarządzania (Poznań) | Wyzsza SZkoła Edukacji w Sporcie ? | Prawo zaoczne - UJ | ODDAJ KREW- TO NIE BOLI | Zaświadczenie o byciu studentem | Uniwersytet Szczeciński - Lista Oczekujących | agnieszka wlodarczyk | arachno | pigment | pigment90 | 2kc | tesla | lucifer_sm | stonee | wycieki | Danuta Jadwiga | renata | kickers | kolorado | brańsk | Qpen | problem z erekcją | Zespół zakodowanych reakcji seksualnych | opuchlizna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.