FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 308 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Sade : Promise - Fear 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sade : Promise - Fear"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Music: Adu, Matthewman

Blue is the colour of the red sky
Will he, will he come home tonight
Blue is the colour that she feels inside
Matador I can't hide my fear anymore

Azul es el color del rojo cielo
Volvera, volvera a mi esta noche
Azul es el color que siente a dentro
Matador no puedo esconder mi temor

Can she tame the beast that is her fear
Puede domar la fiera que es su temor
Waiting for her matador
Will they bring the bad news

Blue is the colour that she feels inside
Matador I can't hide my fear anymore

Azul es el color del rojo cielo
Volvera, volvera a mi esta noche
Azul es el color que siente a dentro
Matador no puedo esconder mi temor

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sade : Promise - Fear

Warto przeczytać: Jefferson Airplane : After Bathing at Baxter's - Martha | Jefferson Airplane : Volunteers - Meadowlands | Jefferson Airplane : Long John Silver - Milk Train | Jefferson Airplane : Surrealistic Pillow - My Best Friend | Jefferson Airplane : Bark - Never Argue With a German If You're Tired... | Jefferson Airplane : Jefferson Airplane - Now is the Time | Jefferson Airplane : Jefferson Airplane - Panda | Jefferson Airplane : Jefferson Airplane - Planes (Experimental Aircraft) | Jefferson Airplane : Surrealistic Pillow - Plastic Fantastic Lover | Jefferson Airplane : Bark - Pretty as You Feel | Jefferson Airplane : After Bathing at Baxter's - Rejoyce | Jefferson Airplane : Crown of Creation - Share a Little Joke | Jefferson Airplane : Surrealistic Pillow - She Has Funny Cars | Jefferson Airplane : Jefferson Airplane - Solidarity | Jefferson Airplane : Surrealistic Pillow - Somebody To Love | Jefferson Airplane : Crown of Creation - Star Track | rafal b | lex Superior | król życia | lex Superior | rosjanki | kosmitka | sex bezzobowiązań | szczepienia | prostytutką | zona | lokatorzy | owczarek | owczarek kaukaski | tylko reka | uzaleznienie od masturbacji | seba570 w telewizji | baryła | podpis | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.