FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1367 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Sam nie wiem.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sam nie wiem.."   

hahaheheha
 Wysłana - 21 luty 2009 10:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam was mam takie pytanko..
jestem z dziewczyna od niedawna..anaczy jakies 2 miesiace a spotykac zaczelismy sie od pazdziernika czyli 5 miesiecy temu..
i cos mnie zaniepokoilo..a mianowicie czasem gdy robimy sobie jakas kolacje czasem mowi jak zostala kiedys skrzywdzona przez jakiegos kolesia ktory mial narzeczona w miescie a z nia krecil zeby sie z nia zabawic..czasem wspomina ta sytuacje a ja nie lubie jak wraca sie do przeszlosci..nie jestem typem romantyka.trzezwo patrze na swiat i twardo stoje na nogach ale takie rzeczy mimo tego troche bola co o tym myslicie

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 21 luty 2009 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

Wysłuchaj, przytul, pociesz i nie przejmuj się tym.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-02-21 11:01:04

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

O losie
 Wysłana - 21 luty 2009 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

Pokaz jej ze moze bezpiecznie czuc sie przy Tobie.

w deche jestem
albo w dwie dechy

mich4s
 Wysłana - 21 luty 2009 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na moje to jesteś misiem do odreagowania. Zwłaszcza ze spotykaliście się 3 miesiące? Czemu tak długo?

Pewnie ona nie była pewna tego co czuje?

Ekspert -

paattiita
 Wysłana - 21 luty 2009 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałam to samo prawie identyczna sytuacja z tym ze ja to widzialam i szybko zmienialam temat.Mój facet mnie rozumial na poczatku potem zaczelo go to denerwowac jak ciebie wiesz predzej czy pozniej jej to przejdzie mi tez przeszlo
Sluchaj rada jest prasta wes ja na kolana przutul i powiedz Skarbie ze mna tak nie ebdziesz miec uwierz mi i zaufaj zapomnij co zle ciesz sie tym co masz teraz nawet nie wiesz jak mnie to rani gdy o tym mowisz prosze wiec nie przypominja o takich rzeczach bo raniac siebie ranisz mnie tyle powinno pomoc

netmins
 Wysłana - 21 luty 2009 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym rzucił ją bo tak naprawdę kocha tego kolesia mimo że ją zranił a ty jestes zastepstwem proste.

paattiita
 Wysłana - 21 luty 2009 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro pisze o niej to znaczy ze mu zalezy nie mozna sie tak latwo poddawac

Sweet69
 Wysłana - 21 luty 2009 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej, ze męczy Cie to, ze w kółko o tym opowiada i zastanawiasz się, czy ona jeszcze go kocha skoro ta historia nie daje jej spokoju

Ekspert -

hahaheheha
 Wysłana - 21 luty 2009 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

czemu sie spotykalismy 3 miesiace..hmm bo to ja nie bylem pewien czy chce sie wiazac na studiach..a no i ona zainicjowala nasze uczucie, ona sie o mnie starala i ubiegala..a tego kolesia znala miesiac tylko znaczy kiedys jak tam pracowala gdzies w wakacje to do niej startowal..ale uraz ma do teraz
a co do tych 3 miesiecy to jeszcze dopisze ze hmm nie jestem dzieckiem, wyciagam wnioski i nie powtarzam starych bledow, ze poznam dziewczyne i odrazu klapki na oczach i kocham cie i zrobie dla ciebie wszystko potrafie zachowac dystans zeby nie przesladzac

Zmieniony przez - hahaheheha w dniu 2009-02-21 13:38:28

Neyaa92
 Wysłana - 21 luty 2009 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

A ja bym ją pocieszył.

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 21 luty 2009 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

j/paattiita

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sam nie wiem..

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Przyjaciolka mojej kobiety wykozystuje ich przyjazn jak jej to wytlumaczyc | zdrada czy nie ? wybaczyć czy nie? POMOCY | jak zdobyć ją ponownie | "Taki jestem" - a ona na to poleciala... | Zbiór tekstów w stylu "zostańmy przyjaciółmi" %-) | gadu -gadu | problem..... | Czy to ma jakiś sens? | Znajdz sobie lepszą - ocb? | Sesyjny spampost singli vol. 23 by deberr%-) | Spampost singli 23 by Mason! | Kocha innego, ale nie daje mi spokoju pomimo tego, że wie, że ją kocham. | były mojej dziewczyny jej przyjacielem:/ | (HUMOR) 20 rzeczy, ktorych nie nalezy mowic kobiecie | Jak skończyc | KOleżanka:) | kopia świadectwa maturalnego | rajstopy rajstopach | sim lock nokia 6303 clasic | opowiadanie palcówka | zakup nowego mieszkania | imprezy na mazurach | kastet | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | siwiec nago | black rose | wkładka hormonalna na 3 lata | ile jest km Radomsko Toruń | grupa przestepcza wyszkow | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.