FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1420 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Samochód do ok.15 tys. do pracy i na weekendowe wyjazdy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Samochód do ok.15 tys. do pracy i na weekendowe wyjazdy"   

domingo123
 Wysłana - 14 czerwiec 2016 20:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

1.Ile masz pieniędzy na SAM SAMOCHÓD? Ok.14-15 tys. zł.
2.Do czego Ci będzie służył samochód? Codzienne dojazdy do pracy (15km w jedną stronę), często w weekendy - trasy ok. 200 km w jedną stronę, 3 razy do roku trasy znacznie dłuższe (powyżej 500km).
3.Jakie są twoje typy samochodów ? Głównie sedan, hatchback, ale nie jestem grymaśny. Byleby nie golf, passat.
4. Czego oczekujesz od samochodu ? Możliwie niska awaryjność, moc silnika ok. 120km (byleby nie jakiś straszny muł), dobrze znoszący gaz, klima, bagażnik mieszczący 2-3 średniej wielkości walizki, znośny komfort jazdy dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie (zdarzy się kogoś przewozić).
5.Jaki rocznik Ciebie interesuje. Najważniejszy jest dla mnie stan techniczny i możliwość przeżycia jeszcze 7-8 lat jazdy. Dla formalności podam 2004 i w górę.
6.Ile mniej więcej masz zamiar nim jeździć? Jeżeli wytrzyma ok. 7-8 lat będę zadowolony.
7. Ile średnio na rok robisz km ? Kalkuluję ok. 15-18 tys. km.

Obecnie jeżdżę nie swoją vectrą b fl 2.0DTI. Szukam czegoś trochę bardziej dynamicznego, nieco cichszego. Chciałbym do samochodu dorzucić instalację gazową.

Ogólnie średnio ogarniam temat samochodów, więc proszę Was o poradę i propozycje . Pozdrawiam.

matand
 Wysłana - 14 czerwiec 2016 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dobrze że zdecydowałeś sie na instalacje gazową. To samo, auto jedzie a jednak taniej, ekologiczniej, w każde miasto europy zachodniej wjedziesz no i każdy grosz się liczy w dzisiejszych czasach. Ogólnie sporo aut znosi gaz. Astra3 będzie tu świetnym rozwiązaniem w silniku 1.8, a polecam wersje cosmo i hatchback, bo kombi nie będzie ci potrzebne a ładnie wygląda dopiero w astrze4. Sam mam auto w gazie obecnie ale lekko większe bo ja musze.
Unikaj francuzów, bo sporo rozwiązań od radzieckich niedouczonych inżynierów tam zostało i psują się. Szukaj też punto albo skody oktawi tylko silnik nie tsi.
Diesle czy turbodiesle unikaj ich bo w obydwu psują się turbosprężarki i koła dwumasowe o ile w ogóle są ale się psują. Nawet jak ich nie ma.

Mogę ci polecic honde jazz, moze i babskie ale mało awaryjne, w środku nowocześnie, tylko szukaj jakiejs bogatszej wersji.

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-06-14 22:07:54

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

gastxxx
ole !
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 06:38      [zgłoszenie naruszenia]

aleś mu doradził, rykłem jak nigdy

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Neptas
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 07:23      [zgłoszenie naruszenia]

E tam, Tomek tolluje lepiej

Na poważnie: jeśli nie jesteś uprzedzony do Opla, to zerknij na Opla Signum - wygląd kwestia gustu, za to sporo miejsca dla pasażerów z tyłu, w miarę duży bagażnik, bywają nieźle wyposażone (przy jeździe w trasie IMO ma to znaczenie: bixenon, klimatronik, tempomat). Jeśli ma być w miarę dynamicznie, to 1,8 140 KM + LPG, jeśli na prawdę dynamicznie, to 2,0T + LPG

Specjalista -

Vayo
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

na forum łopla akurat stoją sigi do sprzedania w tej cenie,w dieslu i turbo benzyna.Te mocniejsze 1.8 140km chyba akurat do gazu już się średnio nadają

ale wizualnie imho o wiele ładniejsze autko od kombi w astrze h nie mówiąc już o vectrze c.Zwłaszcza po lifcie wizualnie daje radę

Znawca -

domingo123
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Matandowi trollowanie nie pyknęło, zbyt czytelne zrobiło się już przy pisaniu o gazie.

Co do reszty, signum w takiej kasie to nie będzie już padaka ledwo trzymająca się na kołach? Poza tym samochód spełniający nadmiarowo wszelkie wymagania, a do tego nie taki oklepany jak vectra/astra.

matand
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Biorąc pod uwagę ostatni dłuższy burzliwy temat z motoryzacji, oraz datę rejestracji użytkownika. Nowych użytkowników nie przybywa poza hawajami oszołomów w Hydeparku i kilkoma nielicznymi faktycznie nowymi użytkownikami to:

Data rejestracji 2016-06-12

Sami wiecie.....

matand
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro signum , jak dla mnie to ta ładniejsza wersja vectry c, to jak by nie to to może taki sam silnik tylko w budzie saab 9-3. Tylko nie wiem czy sąhatchbacki czy same sedany. Szwagier ma , gaz założył i jeździ co dzień kilometry bije. Tylko chyba turbosprezarke zrobił i tyle .( Tylko nie wiem cvzy w tym saabie czy poprzednim, który tez miał na gaz ale rozwalił)

matand
 Wysłana - 15 czerwiec 2016 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

saab 9-3

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-06-15 17:17:37

Neptas
 Wysłana - 16 czerwiec 2016 07:26      [zgłoszenie naruszenia]

Saab 9-3 jest mniejszy od Signuma - Sig jest na wydłużonej płycie podłogowej, tej samej co Vectra C kombi Moim zdaniem miejsca z tyłu na nogi w normalnej Vectrze nie jest za dużo, za to w kombi zdecydowanie więcej.

Za 14-15 tys. kupisz już przyzwoite auto z rocznika który Cię interesuje.

Czy wytrzyma 7-8 lat eksploatacji? Na 99% nie. Szukasz obecnie 12-to letniego auta, które za 7 lat będzie miało prawie 2 dyszki

Specjalista -

T_E_O
 Wysłana - 16 czerwiec 2016 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

Czyżby Tomi dostał bana, żadnej fachowej porady od trzech dni. W takim przedziale cenowym słuszny wybór jest tylko jeden

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Samochód do ok.15 tys. do pracy i na weekendowe wyjazdy

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Do 50tys. | Samochód z homologacją ciężarową do 100 tys | Corsa | autko 10k pln | Autko do 30k dla ciotki. | Kupno samochodu... | tigra | Passat B5 FL, okazja? warto ? | opony | fure strzeliła pyta, więc exercreo o nową się pyta %-) (do 8tyś) | sedan, diesel, 20k PLN | Samochód do 8000zł max | Crossover, SUV itp. dla mlodej mamy | Male SUV | W miare niezawodny do 11k | Diesel do 10000 euro | KAROLINA MOTYLEWSKA | joanna brodzik | waga kuchenna | KAROLINA | aqua di gio | buty na balety | loreal men expert | tapety na pulpit | SlodkaNutella | faust | smieszne posty | on jest starszy | brak orgazmu | zgwałcić żonę | noname | no name | ck one shock | polskie gwiazdy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.