FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7832 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Samsung D900i oprogramowanie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Samsung D900i oprogramowanie..."   

krysiu op
 Wysłana - 12 maj 2008 23:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Dostałem samsunga, wszystko hula ślicznie, pięknie tylko jedno
ale...programik dodany przez producenta (Samsung PC Studio 3) nie wykrywa karty pamięci Oo Przez co nie mogę zrzucać nic na kartę, mogę tylko na telefon (ewentualnie później przenosić na telefonie z folderu na kartę...). Albo jestem niekumaty albo co, ale tak być nie powinno lub nie potrafię sie tym obsłużyć.

Już po problemie, należy przestawić ustawienia USB w telefonie na "masowe"

Zmieniony przez - krysiu op w dniu 2008-05-13 18:50:58

maja_2
 Wysłana - 30 maj 2008 12:36       [zgłoszenie naruszenia]

Ja jestem w podobnej sytuacji tylko ze ja nic nie potrafie zgrac na moj nowiutki smsung ani na karte ani do tel. i chyba zrobiłam wszystko co jest mozliwe i nic , dalej lipa , jesli umiałbys mi w jakis kolwiek pomoc prosze o kontakt.. pozdrawiam:)

Maja

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Samsung D900i oprogramowanie...

Warto przeczytać: [opera] ściąganie strony? | Potrzebna rada | Samsung X830 | Tani telefon z EDGE class10 i BT jako modem do laptopa | Problem w Ojcu Chrzestnym | internet wifi z kablowki ? | Lodówka- potrzebna szybka pomoc | Wybór aparatu do 600zł | oprogramowanie do samsunga i718 | szukam gry | N73, 5700 a moze cos innego? Czyli telefon do 1000-1200 zł | PHP + MYSQL + SERWER - wlasnie - jaki ? | Doradzicie z Wybraniem telefonu ;>? | Cyfrowka - Canon vs Panasonic | Gry na Samsunga D500 wanted | Zegarek "weinberger" | snooker | pływanie oddech | pływanie | sprawdziany lustra A>wiata wsip | WrA3A?bta Maciej | volvo xc90 | d3lfin | Ku pamieci Madzia | dobro dobro | Kuewstwo-wśród-waszych-znajomych- | Polski vloger spina dup | Kuewstwo wśród waszych znajomych | zdj cia | instrukta | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.