FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1090 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sanepid i moja broda 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sanepid i moja broda"   

Dobrodziey
KATE PERRY
 Wysłana - 2 grudzień 2009 17:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sam naprawdę nie wiedziałem, w którym to dziale dać ale myślę, że tu też będzie pasować. Otóż pracuje w sklepie na dziale piekarni, bułki, chleby, ciasta, cukierki te sprawy. Czy sanepid mógłby się przyczepić do mojej brody? Posiadam taką w rodzaju Nortona w American History X, więc niewielka ale słyszałem, że ciule mogą i mają prawo się o to doczepić.

Nowy hit lata "Perry, Perry"
[http://www.youtube.com/watch?v=TNwAWFgjleU]

Fanklub The Elder Scrolls V Skyrim!

Czorny90
 Wysłana - 2 grudzień 2009 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktoś tę brodę zamieszkuje to jak najbardziej

Naly
 Wysłana - 2 grudzień 2009 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

No jak zrobiles sobie mini zoo to tak

Znawca -

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 5 grudzień 2009 20:26       [zgłoszenie naruszenia]

ja pracuje w branzy miesnej i sanepid moze sie doczpic do brody,
dobrym rozwiazaniem jest maska ochronna na twarz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sanepid i moja broda

Warto przeczytać: Czterej Pancerni też przeszkadzają?..:) | podatek w uk | MANDAT - PKP | sprzedaż konsumencka - reklamacja | % trwalego uszczerbku na zdrowiu | Wyrok za morderstwo | Uwaga! Radykalne zmiany! | OSOBA GODNA ZAUFANIA-KTO TO??? | Zwrot podatku z Danii | Co o tym myślicie ? ZAROBEK | Przejście złotówki na Euro w Polsce | Rejstracja auta | -=Książeczka zdrowia=- | Opłata recyklingowa | namiot na plazy ? | Opłata dodatkowa PKP (Mandat) | allen carr | carr | norwegia | małgorzata kidzińska | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | cebula | kuroi | szwajcaria | przemiana | w140 | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | kubek kawa | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.