FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 42429 razy ¬

ROZRYWKA | Imprezy
Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-)"   

rrrado
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Byliśmy niedawno na Stodolni no i było dosć pustawo ale myśle że to przez święta!
Chcemy się wybrać w większym gronie! Na Stodolni i poszukać dyskoteki "FABRICA"!!!
????????????????????????

Releaser
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

pustawo? na stodolni? to chyba pomyliles miejsca. Fabric to zadna ****a dyskoteka takze jak juz kupiles rekawiczki to lepiej sobie odpusc bo sie rozczarujecie...a po 2 Fabric nie jest na Stodolni.

ps: co do Stodolni to wiekszy ogien jest tam w pt niz w sob choc w sob tez jest b dobrze..

winamp stream: [64.191.15.197:8000] passion 91,8fm uk radio - london's no.1 underground house music station

rrrado
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Serio byliśmy tam i wiekszośc klubów była pozamykana! No i było pusto!
Wiem Ze dyskoteka Fabric nie jest na stodolni!A który z klubów byś polecał na Stodolni? W fabric nie jest fajnie?
Dlaczego mieliśbymy sie rozczarować?
Dz za podpowiedz że w piątki jest lepiej chyba sie dzis wybierzemy!

NEMEZIS
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

kurde 19 lat mieszkam na granicy Polsko-Czeskiej i nie wiedziałem, że mnie takie imprezy omijają

Zmieniony przez - NEMEZIS w dniu 2007-04-13 18:31:25

FILIPPOO
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

byl ktos w tej tanzbudzie co jest obkrecany parkiet ?

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Releaser
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

ja bylem. "Da Magika/ sie nazywa, dobry klubik, bardzo ladne panie, na przeciw jest tez spoko klub "Bar-vy"..zobaczycie co tam sie bedzie dziala na lato - wakacje - masakra, robia tam sztuczna plaze przed klubami i palmy mala Ibiza

do Fabric musisz trafic na dobra impreze, na stronce masz info, sprawdz zanim sie udasz bo niekiedy graja tam HH albo jakies drum'y nawet, w maju jest rocznica, 7 urodziny klubu, zapowiada sie najgrbza impreza roku - zachecam naprawde, bylem rok temu i byla to jedna z moich zyciowek, widzialem wiele imprez w Europie ale urodzin w Fabryce to jest to co tygrysy lubia najbardziej!! 1 liga moi mili..

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2007-04-13 23:39:47

winamp stream: [64.191.15.197:8000] passion 91,8fm uk radio - london's no.1 underground house music station

rrrado
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Te kluby "Da-magika" i " Bar-vy" to jest na stodolni?

FILIPPOO
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

tak

Releaser a na striptizie byles tam na koncu ulicy ? jak ja bylem ostatnio to dupa jednemu kolesiowi prawie loda robila przy wszystkich ogolnie dobre klimaty tam maja.. widzialem dobra akcje jak taka fajna czarnulka podchodzi do tej tancerki , wciska jej za majty jakas kase i zaraz leci w nia w slimaka po czym odchodzi jak gdyby nigdy nic ogolnie laski sa tam ok choc polki i tak bardziej ladne sa ale czeszki odwazniejsze bo czesto same podbijaja na bajere polecam

Zmieniony przez - FILIPPOO w dniu 2007-04-14 17:04:02

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Releaser
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, sami widzicie

rrrado
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj się wybieramy na Stodolni!
Zobaczymy!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10