FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 42427 razy ¬

ROZRYWKA | Imprezy
Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-)"   

Theril
 Wysłana - 16 kwiecień 2007 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

ja powiem tak bylismy z rrrado i reszta przyjaciol na ul Stodolni, bylo niezle, chociaz widac ze sezon sie dopiero rozkreci no i bylismy w sobote - jak sie dowiedzielismy na miejscu najleprze impry kreca sie tam w PIĄTKI, "piatek piatek, jeno w piatek" mowil mily pan od kebabow pewnie pojedziemy znowu, generalnie najwieksze wrazenie to oczywiscie DRINK BAR z tanczacymi panienkami na barze...niezle akcje tam odchodzily, w klubach bylo dosc pustawo ale widac ze niektore mialy potencjal i szlo by niezle zaszalec,

pozdro Slawo

Bede wielki za wszelka cene

Releaser
 Wysłana - 16 kwiecień 2007 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie, w soboty to na Stodolni wpadamy tylko na afterki czyli tak 5 rano i pozniej a nastepnie zamykamy kluby po kolei pisalem juz wczesniej ze piatek jest oczywiscie duzo duzo lepszy jesli cala noc chcecie tam spedzic

winamp stream: [64.191.15.197:8000] passion 91,8fm uk radio - london's no.1 underground house music station

subway
 Wysłana - 17 kwiecień 2007 04:21      [zgłoszenie naruszenia]

****a wroce do polski to bedzie moja pierwsza wycieczka

NEMEZIS
 Wysłana - 17 kwiecień 2007 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Releaser a jak tam ze spaniem jest? Jakiś nocleg w okolicy tanio można złapać?

plastikman
 Wysłana - 23 grudzień 2007 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Witam ! chciałbym sie dowiedziec na jakiej stacji nalezy wysiąść w Ostravie , ażeby dojść najszybciej do ulicy Stodolni

szula88
 Wysłana - 25 grudzień 2007 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Do plastikman: Wysiadz na "Ostrava hlavní nádraľí" czyli dworzec glowny w Ostravie, tutaj masz to na mapie [http://www.mapy.cz/#[email protected][email protected][email protected]=ZP]

plastikman
 Wysłana - 26 grudzień 2007 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki ! MAm jeszcze jedno pytanie? Jakie polecacie kluby , gdzie graja jakas fajna muzyke klubową, najlepiej minimal, techhouse, albo obojetne, zeby dalo sie zarezerwowac miejsca przez internet ? MOze tez byc jakis pub

Kaśka 77
 Wysłana - 5 luty 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ok Panowie .............A do jakiego klubu na Stodolni mają iść Panie???(mam na myśli coś w stylu klubu "ROXANA" )bo przejżałam chyba wszystkie i nie ma nic dla kobiet!!!!!!!!!!!!!!!Dyskryminacja jakaś........

Releaser
 Wysłana - 5 luty 2008 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

klubow tam jest od ch*ja, zobaczcie mapke na 1 stronie. Rzadko jestem tam trzezwy takze nazw nie pamietam. Jeden nazywa sie Magic i na przeciw niego 100m jest inny konkret klubik, doznacie tam mega dawki proper shit'u z polki electro/tech/ jak i gdzieniegdzie rowniez deep/minimal house; W pewnym miejscu na Stodolni latem na zewnarz pomiedzy kilkoma klubami na ulicy usupuja piasek i przowoza nawet palmy, mega klimat panuje noca, typy smaza kielbaski, naokolo mnostwo usmiechnietych klubowiczow, wstepu nigdzie sie nie placi, po Stodolni poruszaja sie non stop tlumy ludzi z drinami (jest ustalone od zawsze, ze mozna z piwem wyjsc i wejsc do ktoregokolwiek z klubow, tutaj przytocze sytuacje z ost sob. gdzie zostalem wyj*ebany z jednego z klubow UK, a to dlatego bo wyszedlem w browarem na fajke na zewnatrz - po wczesniejszym wzieciu pieczatki przez bramkarza ktory nic mi wczesniej nie powiedzial, zdal sobie sprawe dopiero jak wracalem [pieczatke bralem by mnie wpuscili do srodka]

Wracajac do Ostravy, klub Fabric i ulica Stodolni, moge stwierdzic ze panuje tam mega klimat, nigdzie wczesniej takiego nie spotkalem, widzialem wiele klubow w PL jak i Europie ale tam w tej Ostravie jednak cos jest, potwierdza to kazdy z osobna czlonek mojej ekipy z ktorymi tam bylem, atmosfera, undergroud music, piekne czeszki, tanie trunki itd - tutaj znowu wracaja wspomnienia - lato okolo 2 lata temu - z ekipa z Opola wynajelismy autobus, zebralo sie okolo 30 osob z tego co pamietam, jedna z lepszych imprez wtedy w Ostravie, trafilismy do Fabric gdzie zastalismy dobra house'owa impreze, do tego oczywiscie przygody w drodze do i z w autobusie)

Kolejny raz wybieram sie tam w maju br na 8 urodziny klubu. Zapowiada sie impreza roku jak dotychczas, goraco polecam, 16 maj sobota. Kto bedzie ten wroci tam szybko - zareczam.

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2008-02-05 23:17:08

winamp stream: [64.191.15.197:8000] passion 91,8fm uk radio - london's no.1 underground house music station

Redred1
 Wysłana - 6 luty 2008 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel byl w Fabric i opowiadal ze za***iscie Wybiera sie ktos ze Slaska w najblizszym czasie ?

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10