FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 42430 razy ¬

ROZRYWKA | Imprezy
Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-)"   

NoName90
 Wysłana - 6 styczeń 2010 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

w srode jade do pragi, to zlookam, ale w czerwcu jak bylem to 300 koron/g, wiec troche drogo bo to kolo 50zl wychodzilo. (chociaz ja nie pale, dla kumpla rozeznanie robie )

Moze teraz na legalu taniej, chociaz jak w czerwcu bylem to juz niby policja nie scigala, i w kazdej knajpie czy na koncercie jarali.

Ekspert -

Miaky
 Wysłana - 6 styczeń 2010 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

michal cm sprzedaż dalej jest zakazana także póki co można pomarzyć tam o coffeshopach.

Noname jak wrócisz czekam na relację.

A co do cen itd. najdroższej jest w knajpach i przy granicy np. w Cieszynie wołali sobie 35-40 zł za gram, z tym że jak zaczniesz się targować to raczej "sprzedawca" zejdzie z ceny. Poza tym ludzie z tego co słyszałem robią niezły biznes głównie na polakach. Dużo osób ma w portfelu po odmierzane porcję.

W barach/knajpach już przy wejściu czuć ten słodkawy zapach, ludzie się z tym nie kryją, siedząc przy stolikach w towarzystwie, popijając piwo i kręcąc blanty popalają sobie spokojnie.

Niestety są też tego negatywne strony, a dokładniej niektórzy Czesi nie lubią polaków, spotkałem się z twierdzeniem że ich inwigilujemy, że polska to bardzo pobożny naród, gdzie ludzie boją się palić z wiadomych względów. Czesi też po części boją się trochę, bo dziś mogą a za pół roku okaże się, że za dużo młodych z polski czy krajów sąsiadujących przyjeżdża i dawne prawa wrócą.

Pisząc wyżej, że Czesi nas nie lubią nie mam na myśli tego, że jak widza Polaka wpadają w szał i zaczynają rzucać butelkami, bo ogólnie to wspaniały naród i bardzo mili ludzie, tyle że będąc w jednym barze w Cieszynie odniosłem dziwne wrażenie, że gdy zacząłem rozmawiać z znajomym po polsku "wszystko" zniknęło ze stołów.

W każdym razie polecam się wybrać, nawet do Cieszyna czy do legendarnej Stodolni.

diesel2007
 Wysłana - 4 marzec 2010 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Sory ze odswieżam ale chcialbym sie dowiedziec jak tam wyglada sprawa parkingu jest gdzie zostawic samochod??

[czestochowa-galeria.pl] [czestochowa-info.pl] [euro2012kiev.com] [donetsk2012.com]

WielkiK
 Wysłana - 23 kwiecień 2010 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

a jak tam stoja pixy czy feta?

mjkce
 Wysłana - 13 maj 2010 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Witam, dawno nie byłem w Ostravie i tak się zastanawiam czy nadal lepszym dniem na impreze na Stodolni jest piątek od soboty? Pamiętam kilka lat temu piątek był dużo, dużo lepszym dniem, a jak jest teraz? Dzięki za info!

phobeus
 Wysłana - 5 czerwiec 2010 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

jezdzi ktos tam teraz do tej stodolni, chetnie bym odwiedzil

jak ceny, imprezy itp itd?

Znawca -

rzeszutti
 Wysłana - 4 sierpień 2010 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś się tam właśnie wybieram :) Jak wrócę to zdam relację - chory byłem na ten wyjazd już od tamtego roku jednak dopiero teraz mi się udało zebrać :D

adam800j
 Wysłana - 17 sierpień 2010 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

halo:) kto wybiera sie 20.08.2010 do stodolni?? mamy 2 miejsca wolne:) zapraszamy:)okolice tychów:) kontakt email [email protected]

...

adam800j
 Wysłana - 17 sierpień 2010 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

halo:) kto wybiera sie 20.08.2010 do stodolni?? mamy 2 miejsca wolne:) zapraszamy:)okolice tychów:) kontakt email [email protected]

...

soki87
 Wysłana - 19 sierpień 2010 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

warto jechac, ale wódka bardzo droga jest na miejscu, lepiej kupic w jakims tesco albo od razu polską czystą :p

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Scena Czeska czyli Stodolni - ulica ktora nie spi i inne %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10