FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3889 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Seat Ibiza 1998 za 8500zł opłaca sie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seat Ibiza 1998 za 8500zł opłaca sie?"   

hardkorus
 Wysłana - 1 luty 2010 10:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

znajomy sprzedaje ibizke silnik 1.4 rok 1998, zagazowana, 2 komplety opon, przebieg 130 000. Nie krecony. Z pewnych rak, bez zadnego wkladu finansowego.

Jestem na kupnie, i pytanie czy sie oplaca??
Czemu te ibizki sa takie drogie?

czekam na opinie

Kisielu
 Wysłana - 1 luty 2010 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie bierz w gazie chłopie.
jak już ibiza to lepiej szukaj 1.9 w kaszlaku
koleżka ma taką 1.9TDI, to kierwa panie buta ma że hoho

Zmieniony przez - Kisielu w dniu 2010-02-01 10:43:19

gienek78
 Wysłana - 1 luty 2010 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Żona ma od kilku lat (2 lub 3 lata - nie pamiętam dokładnie) Ibizę 1,0 z 99 r. Małe autko, można powiedzieć bezawaryjne, części i naprawy tanie. Taki dupowozik miejski. Przydałoby się 1,4 ale w mieście sobie jako tako radzi. Z auta jest zadowolona.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Batman..
 Wysłana - 1 luty 2010 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ibiza to bardzo dobre auto. A silnik 1.4 to jedna z najpopularniejszych jednostek Vag. Ja cos takiego ujeżdżałem w skodzie fabii. Co do ceny to jezeli autko pewne to warto. Na allegro masz mase aut w róznych cenach ale po obezeniu okazuje sie ze wieksza czesc aut jest kombinowana a jak masz pewnieka to lepiej dac ciut wiecej.

Specjalista -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 luty 2010 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Mam te 1.4 AEX w Polo, nalatane ponad 200k (Teoretycznie) i 0 dosłownie zero problemów.

Silnik może nie jest dynamiczny, ale do przemieszczenia z ptk A do B wystarcza i jest dosyć ekonomiczny.

Jedynie na co musisz zwrócić uwagę to odma, należy ją czyścić przed każdą zimą (ok 40 min roboty) bo woda która się tam zbiera, potrafi zamarznąć i może Ci wywalić olej. Miałem u siebie coś takiego, ale w miare wcześnie się zorientowałem i musiałem tylko dolać litr... nic się nie uszkodziło. ale są też przypadki takie że po prostu silnik się zaciera.

a i nie wiem jak jest w seatach, ale w polo były problem ze skrzynią która współpracowała z tym silnikiem, jeśli słyszysz jakieś dziwne dźwięki, lub skrzynia dziwnie pracuje to możesz się liczyć z tym ze powoli trzeba okładać kasę.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Znawca -

hardkorus
 Wysłana - 1 luty 2010 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

-kisielu - pytam sie o konkretny samochod ktory mam na oku, wiec nie czekam na propozycje, co lepsze a co gorsze.

gienek, batman, xxx dzieki za wypowiedzi.

Moze wstydz sie przyznac, ale przekonuje mnie do zakupu tego seata gaz i maly przebieg Auto potrzebuje do przemieszczenia sie z punktu A do punktu B. Tygodniowo 300km.

Bede myslal

hulk997
 Wysłana - 1 luty 2010 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Daj mu 7800 i bierz

xxx320
BUKA
 Wysłana - 1 luty 2010 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Znawca -

everr
złamane serce
 Wysłana - 1 luty 2010 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

no jaja z odma tych silnikach są

****a u siebie musze poczyscic zebym jej nie zalatwil tak jak kluski

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Znawca -

Kisielu
 Wysłana - 1 luty 2010 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

heh ja do gazu mam uraz, dlatego tak *******e sry

a od dawna zagazowana? bo jak krótko, to można wziąć i pojeździć jeszcze. na dłuższa mete to nie bardzo IMO

hardkorus
 Wysłana - 1 luty 2010 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

zagazowana od 3 lat. Ale starszy mnie zbil z tropu, i zyebal ze gruchota starego chce kupic. Zaproponowal ze za 15k mi Leona w dieslu z 2001 sprzeda. Chyba dobry deal?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seat Ibiza 1998 za 8500zł opłaca sie?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: tanio ale czy dobrze? | jaki cross... | e39 2.5tds opinie | Diesel z "kopem" do 25 K zł | Honda Civic albo? | Moto do 2,5-3 k :) | Jak dobrze Kupić BMW E30? | CROS DO 2000 Z NIEMIEC | Jak dobrze kupić Forda Focusa? | Cabriolet | autko za 6-7 tyś | ładny diesel dla młodzika do 23 .000 | Mitsubishi Carisma | co lepsze? | Jaki Keyboard Yamaha czy Casio | Zamiana auta - co myslicie ? | kanar i bledny adres | lord of the rings | little devil | rozstepy | roksa niemcy | segda | chyba sie odchudze | oryginalny windows | motyw raju w literaturze i sztuce | włochy | za ile wynajac lokal pod gry hazardowe o niskiej wygranej | automaty do gier | adamek | adamek stream | kwalifiacja wojskowa | jay z | laski nasza klasa | sex na żywo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.