FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1726 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Seat Toledo 1,8 '92 gotuje wode 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seat Toledo 1,8 '92 gotuje wode"   

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam znajomek ma problem z seatem toledo, Auto po wymianie uszczelki pod glowica pol roku temu przed swietami zagotowalo, wywalilo korek, borygo zwialo, obecnie stoi jak dla mnie u pseudo mechanika ktory wymienil pompe wody, uszczelke pod glowica bo poleciala i auto nadal gotuje a ciec nie wie o co kaman i sugeruje wymiane silnika. Nie wiem moze jestem dziwny ale jak dla mnie dobry mechanik raczej potrafi zdiagnozowac usterke i jasno okreslic co jest nie tak a ten koles po prostu nie wie. Prosze o jakies sensowne sugestie co z tym fantem zrobic- a moze ktos wie co to moglo poleciec? Z mojego ptk widzenia jak mechanik nie potrafi zdiagnozowac przyczyny usterki to dla mnie jest****owy i po prostu bym zabral auto do kogos bardziej kompetentego( np moj mech co mi przy kadzie robi i zawsze bylo gites) - co o tym mysliscie?

don_yogi
 Wysłana - 13 styczeń 2010 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Niech odda do innego

Specjalista -

Turysta16
 Wysłana - 13 styczeń 2010 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli ucieka Ci plyn z chlodnicy popatrz na weze ktora prowadza do chlodnicy i popatrz czy gdzies nie kapie obecnie mam ten sam problem w golfie waz jest troche popekany i trzeba poprostu wymienic

pitrek20
 Wysłana - 13 styczeń 2010 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

termostat sprawdzany?

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

raczej sprawdzany, ten mechanik wymienil pompe wody i uszczelke pod glowica ale bez zadnego rezultatu. Termostat raczej sprawdzony. Poza tym nie wydaje mi sie zeby to od niego zalezalo bo chyba duzy obieg raczej i tak przy takich temperaturach sie nie zalacza. Auto pochodzi okolo 10minut i gotuje

don_yogi
 Wysłana - 13 styczeń 2010 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

a odpowietrzony jak nalezy? bo objawy tak jakby niebardzo

Specjalista -

Andreeeban
 Wysłana - 13 styczeń 2010 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

no zakladam ze takie proste rzeczy to typek ogarnal- jak juz auto prawie miesiac trzyma niby mechanik i nie umie powiedziec o co kaman. Chyba takim deklem nie jest. Jak bedzie okazja jutro to sam sprawdze czy jest odpowietrzony jak nalezy albo zrobi to za mnie moj sprawdzony mechanik

pitrek20
 Wysłana - 14 styczeń 2010 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

raczej to sie mozna zesrac przy wysiłku. raczej to nie odpowiedz ze raczej sprawdzony. raczej z obiegiem wody cos nie halo.raczej to gowno nie mechanik

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

memo19823
 Wysłana - 8 luty 2010 17:06       [zgłoszenie naruszenia]

Robilem Audi 80 bo tez sie gotowala woda Z robilem planowanie i wymiane uszczelki po calej wymianie nic to nie pomoglo dalej sie gotowala a co sie okazalo termostat sie zawieszal wiec wyjolem termostat i jest dobrze Wyjmi termostat i zobacz ty to cos pomorze Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Seat Toledo 1,8 '92 gotuje wode

Warto przeczytać: SKUTER od 3000 do 4000 tys ? | Pytania o kat.D | olej do skrzyni automatycznej BMW e36 | silnik gaśnie | golf 3 | Koszt lakierowania samochodu ? | problem z odpalaniem malucha. | Łożysko R19 | komplet wahaczy | Skuterek <51cm | problem z turbo w passacie b5 FL | samochod z niemiec,belgii | Regeneracja matowych plastikowych reflektorow. | Honda Civic V wymiana drzwi | BMW e-39 525 tds | Kia Ceed- problem | zamienniki do drukarki | tusz | atrament | ploter | CISS | ile lodów | uległa | dymanie małolat | orgia | huawei g300 | faramka | najlepsza kreatyna | kreatyna | no xplode wersja usa a europa | discoparkpo | gaz w samochodzie KIA | pozbyć | godzina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.