FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4604 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Sedan do ~22tys 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sedan do ~22tys"   

azylybyly
 Wysłana - 19 grudzień 2009 13:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, na lato planuje zakup samochodu. Bede miał przeznaczone około 22 tys i teraz moje pytanie. Potrzbuje w miare duzego sedana w dieslu. Rocznik najlepiej od 2000 w gory silnik najlepiej do 2000cm3. W miare ładne nadwozie i w miare tania eksploatacja, mam na mysli spalanie w miescie gora 10l/100km i tanie czesci zamienne.
Mam swoje trzy typy. Pierwszy Passat b5 fl 1.9 tdi 131 koni, drugi opel vectra c, a trzeci ford mondeo mk3. co myslicie o tych samochodach ? czy w tej kwocie znajde jakis sensowny egzemplarz? A moze wy macie jakies inne propozycje? Aha, i najlepiej zadne bmw i mercedes. Bedzie to moje pierwsze auto wiec nie chce od razu samochodu dla biznesmena czy tatuska;) I rozumiem, ze najlepiej przejechac sie kazdym samochodem, no ale na razie nei mam tej mozliwosci.. dopiero w czerwcu odbieram prawo jazdy takze prosze o opinie was! Pozdrawiam i czekam na pomoc ;)

Batman..
 Wysłana - 19 grudzień 2009 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepszego bezsprzecznie diesla ma z tych co wymieniłeś passat ale ja bym skłonił sie ku mondeo z rocznika 2000-2001 z dieslem tddi!! Silnik troszke klekot ale bezproblemowy, auto bardzo udane i w miare mało awaryjne.

Specjalista -

kwiatula16
 Wysłana - 19 grudzień 2009 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie mondeo ojca więcej jeżdżone przeze mnie niz przez niego to wypowiem się. Koniecznie przy zakupie TDDI sprawdź czy masz 115 czy 90 km, my kupiliśmy 90 myslac, ze bierzemy 115 konny motor...
Ogólnie auto duże, dość komfortowe i przestronne. Spalanie w Warszawie około 7,5 litra więc myślę, że nie jest źle.

Osobiście to myślę, że do 22 k to vectry C w dieslu nie masz co szukać nawet.

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Paszczak
 Wysłana - 19 grudzień 2009 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

sebalzk
 Wysłana - 19 grudzień 2009 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Aha, i najlepiej zadne bmw i mercedes.

myślę, że typy paszczaka będę najlepsze

<chrup chrup>

azylybyly
 Wysłana - 19 grudzień 2009 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce bmw ani nic takiego bo na to przyjdzie jeszcze czas;) dokładnie to marze o s klasie mecedesa i takowa mam zamiar kupic ale to w przyszłosci ;)
no vectre tez juz skresliłem i został passat i mondeo, za mondeo przemawia rocznik i wg mnie "swiezsza" deska rozdzielcza, a za vw... marka nie bede ukrywał, co vw to vw jednak... a jeszcze takie pytanko, bo w sumie auto bede kupował w czerwcu mysle, ze najwczesniej i moze po nowym roku stanieja autka ? co myslicie ? czy nei ma co liczyc na jakis duzy spadek ceny ?

kwiatula16
 Wysłana - 19 grudzień 2009 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

VW na pewno odnotuje mniejszy spadek wartości niż Ford

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Paszczak
 Wysłana - 19 grudzień 2009 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

"Aha, i najlepiej zadne bmw i mercedes. Bedzie to moje pierwsze auto wiec nie chce od razu samochodu dla biznesmena czy tatuska;)" - no nie wiem czy e46 jest dla biznesmena albo tatuska

hpiotrekh
 Wysłana - 19 grudzień 2009 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

mowisz, ze passat jest dla mlodego, tak?

Standby_on
 Wysłana - 19 grudzień 2009 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

qligowski
 Wysłana - 19 grudzień 2009 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Passata b5FL nie kupisz w sedanie i dieslu za 22 koła , musisz liczyc minimum 26 za 22 wyrwiesz moze kombi do opłat 1.9 tdi 101ps albo piękne b5 z końca produkcji na pelnym wypasie

%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sedan do ~22tys

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: megane coupe czy lanos? | BB honda ;/ szukam diesla do 30-35k | peugot 407 coupe | Pierwsze autko! - Peugeot 106? | sprzedam peugeot 206 99 rok 5 drzwi 1.1 | tanio ale czy dobrze? | jaki cross... | e39 2.5tds opinie | Diesel z "kopem" do 25 K zł | Honda Civic albo? | Moto do 2,5-3 k :) | Jak dobrze Kupić BMW E30? | CROS DO 2000 Z NIEMIEC | Jak dobrze kupić Forda Focusa? | Cabriolet | autko za 6-7 tyś | Lubisz to suko | pływak | przemko131 | Kamson | dansin | dancing | wege rap | anonymous | kurfa znowu | goolf | extreme | Ania Popek | reklamy erotyczne | augmented reality | sexkamerki | dyskakulia | jange | szrajbus | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.