FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7020 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks, dzien przed dniami płodnymi 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks, dzien przed dniami płodnymi"   

lazik9191
 Wysłana - 1 listopad 2009 17:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam :)
Jestem tu nowy i moj problem moze okazać się nieco dziwny, niektóźi mogą powiedzieć ze bezsensowny i glupi.
Otóż uprawialem seks z dziewczyna, zabezpieczylem sie... To był jej ostatni dzien nieplodny. Ja skonczyłem w niej tylko tak wyszlo ze dalej uprawialismy seks, nie zmienilem gumki i w srodku bylo nasienie. Niby gumka nie pękła ale na koniec w gumce prawie nie bylo nasienia... jest mozliwość zeby nasienie wycieklo "dołem"? Nastepnego dnia od rana miała nudności, słabo jej bylo... Jest ryzyko że to ciąża?

Licze na szybką i poważna odpowiedz a nie jakies zarty i glupie docinki...

darey
 Wysłana - 1 listopad 2009 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbyś używał gumy zgodnie z przeznaczeniem, to byś się nie bał, a tak to się trochę postresuj
I tak, objawy ciąży są widoczne dzień po stosunku.

Kryptograf

lazik9191
 Wysłana - 1 listopad 2009 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

czyli mam sie obawiac czegos czy nie??

rafee
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

jesli nawet by wycieklo to poszloby po torbie a nie do srodka. jesli na pewno nie pekla guma to nie ma obaw

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

lazik9191
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

to bylo w piatek, dzisiaj juz drugi dzien dziewczyna ma nudnosci...

darey
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zjadłem w czwartek nieświeży majonez i już trzeci dzień mam nudności, też jestem w ciąży?
Wpisz sobie w gugla "objawy ciąży", to dowiesz się, jak to wygląda i że nie tak.

Kryptograf

lazik9191
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

no dobra dobra... jestem mlody... w szkole nie ma juz czegos takiego jak wychowanie seksualne... a tyle tematów dzisiaj przewalilem ze juz napisalem bo naprawde mi sie w glowie od tego pokrecilo... ale dzieki za odpowiedz ;)

baruch
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

A następnym razem weź sobie do serca, że prezerwatywa jest jednorazowa ;)

brak czasu

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz was trochę stresu czeka i dobrze. Tzeba poczytać choc instrukcję obsługii prezerwatyw. Jeśli nie dostanie okresu w terminie to do apteki po test.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Korona124
Master ło kurvy
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Może założyłeś gume odwrotnie? jak kolega na forum?

[http://www.insomnia.pl/Moja_mi%C5%82o%C5%9B%C4%87_do_Lo_kvrwy_vol.2-t602729.html]

Kocham Łokvrwe

lazik9191
 Wysłana - 1 listopad 2009 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

jak niby odwrotnie?? Miareczka --> sugerujesz ze jednak moglo do czegosc dojsc?? to bylo na dzien przed dniami plodnymi... moze ktos jasno okreslic w jakiej jestem sytuacji??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks, dzien przed dniami płodnymi

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: problemy z laską | ZdRaDa... czy oby napewno??? | Czy to jest impotencja ? | k.u.r.w.a! | ona i mój brat | Dziewictwo Polek? | Jak zaspokoić dziewczyne? | dni plodne | zakonczenie akcji hehe :) | okres | jakie dziewczyny w lozku lubia faceci? | Darmowe Opowiadania Erotyczne | Gdzie wystrzelić? | Co byście zrobili ? | Ostrzejsze zabawy | "Mogłabym ale nie chcę." Czy aby na pewno? | odbyt | pedal | seks z facetem | dowcipy rasistowskie | prostytutka | chodzisz do koA>cioA,a | kamera samochodowa | mrozińska | muzyka wieczA3r | przegląd sportowy | 00859007734678956662 | trampekfrom | testowiron | gang | pershing | beata ścibakówna | agata cybińska | oracle | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.