FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4209 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Seks - nietypowy problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks - nietypowy problem"   

small_poem
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Mam dosc nietepowy problem. Jestem ze swoja dziewczyna kilka miesiecy. Zdecydowalismy sie na wspolzycie, kocham Ja nad zycie, i wiem ze ona rowniez. I tu mam problem, kiedys powiedziala mi, ze nie jest dziewica. Nie mam jej tego za zle, sama mowila, ze to byl najwiekszy jej blad w zyciu. Seks bez milosci jest tylko 'brutalna' gra. Chce, by nasz stosunek byl dla Niej czyms niezapomnianym, zeby pamietala go na cale zycie. Nie chodzi mi tutaj o zadne ekscesy, albo perwersje. Po prostu seks ma byc rozmowa dwojga cial o milosci. Jakies pomysly ?

Pozdrawiam small_poem...

Ps. Nie zwracam uwagi na wulgarne posty. Wiec nie obrazajcie swojej inteligencji, i jak pisac nie chcecie - nie piszcie.

Zmieniony przez - small_poem w dniu 2007-01-24 11:19:21

Zmieniony przez - small_poem w dniu 2007-01-24 11:20:51

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm dziwne podejście.
Za bardzo myślisz nad tym,ze ona ma już jakieś doświadczenia.
Wasz pierwszy raz będzie tylko wasz.
Jak wyjdzie zależy tylko od Was.
Zróbcie jakaś miłą atmosferę.Pusty dom,żeby wam nikt nie przeszkadzał. Może jakieś winko i będzie dobrze
ps pamiętajcie o zabezpieczeniu

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

A dla Ciebie to pierwszy raz ??
Bo jak tak to z wielkich uniesień nici. Nie będziesz wiedział jak się do tego zabrać.

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Staraj się do tego nie podchodzić aż tak emocjonalnie, bo jak coś nie wyjdzie to się podłamiesz
Pierwszy raz nie jest aż tak ważny.Ważne żebyście po prostu dobrze z tym czuli Wszystkiego się trzeba nauczyc

Ekspert -

small_poem
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn. Seks bede uprawial po raz pierwszy. W 'pieszczeniu' jestem juz doswiadczony. Ja po prostu chce, zeby dla niej 'to' byl ten pierwszy raz. Ona uprawiala seks tylko jeden jedyny raz i chce o tym zapomniec. Ja mam zamiar jej w tym pomoc. :)

kropelka35
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

.. jak juz pisano atmosfera... cieplo.. duzo czulosci.. deliaktnosci.. musniec.. i duzooo czasu.. ..pieszczoty sa najpiekniejsze.....gra wstepna , splecione ciala.... szept.....a wiec zysze udanego wieczorku...

Wiem , ze nie jestem sama , jeszcze istnieje ludzkosc.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Gadając jaki to seks bez miłości jest dla was paskudny raczej jej w tym nie pomożesz
Kobiety mają krótką pamięć zreszta pierwszy raz zwykle nie jest jakiś mega super. Będzie dobrze

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

W pieszczeniu jesteś doświadczony, oj Boże

Za bardzo się nie nastawiaj, bo się rozczarujesz. Pierwszy raz zwykle bywa katastrofą. Dopiero po jakimś czasie, wraz ze zdobywaniem doświadczenia zaczniesz czerpać z tego przyjemność, jak i Twoja partnerka. Zobaczysz, że stres Cię zje za pierwszym razem. Ruchczy teoretyków było już wielu. Pozdrawiam.

Aha, większość o swoim pierwszym razie chce zapomnąć, a już nastawianie się na mega doznania to błąd.

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

pafffcio
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze chłopaku będziesz żałować, że nie jest bardziej doświadczona.

RozkosiQ
 Wysłana - 24 styczeń 2007 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Nie myśl tyle o tym, bo skutek będzie tragiczny.. Podejdź z luzem.. Wsłuchaj się w jej mowę ciała..i w mowę swojego ciała.. podążaj za instynktem i uczuciem.. A drogę do rozkoszy poznasz bez udziału forumowiczów

Działaj tak jak Ci serce podpowie... i gwarantuję Ci, że to co tu przeczytasz może Cię wystraszyć lub zdenerwować w taki sposób, że kiedy przyjdzie co do czego z dziewczyną to za bardzo się skupisz na tym co tutaj zostało napisane i może wyjść kompletny klops

Licz na siebie samego.. i swoje umiejętności Jeśli pokieruje Tobą uczucie - to nie masz się czego obawiać

Powodzenia i przyjemnych chwil z ukochaną

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

small_poem
 Wysłana - 24 styczeń 2007 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki sliczne za odpowiedzi. Bardzo mi pomogliście :*

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks - nietypowy problem

Strony: 1 2 3