FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16039 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks analny- pierwszy raz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks analny- pierwszy raz"   

Walter87
 Wysłana - 7 luty 2010 00:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam pytanie odnośnie seksu analnego a dokładniej o higiene.
Rozmawialem z dziewczyna dosc dlugo o tym i stwierdzilismy, ze mozna sprobowac. Ale teraz nasuwaja mi sie takie mysli.... odnosnie kału. Nie chce miec zadnej przykrej niespodzianki. Zaczalem przegldac internet w poszukiwaniu jakis porad. Na miloscgrecka.pl jest fajnie opisane, ale ja chcialbym posuchac porad jakis osob i trafilem tutaj :) wiec jak najlepiej sie przygotowac, zeby wszystko bylo czysto i super?? Z gory dzieki za odp.

Maestro22
 Wysłana - 7 luty 2010 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

pamiętaj są 2 zasady :

1. CO to za żeglarz który nie przepłynął czerwonego morza
2. Dobry koń to i w błocie pociągnie

Nie ma takiego bicia

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 7 luty 2010 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy nie próbowałem anala , z czego co wiem z innych źródeł to panna robi sobie lewatywe przed.
jak chcecie w dupsko to po co się pytasz??

SzToCh

Specjalista -

Siena88
 Wysłana - 7 luty 2010 09:44      [zgłoszenie naruszenia]

Więc wygląda to tak żeby nie było przykrej niespodzianki faktycznie dobra jest lewatywa ale nie konieczna. Wystarczy że dziewczyna skorzysta z toalety i po ok. 2 godzinach można się już kochać bez obaw że coś wydostanie się na zewnątrz ;). A w razie czego wiadomo że do seksu analnego używa się prezerwatywy także no kochając się w ten sposób trzeba się liczyć z tym, że mimowolnie może się coś wydażyć ale radzę o tym nie myśleć, cieszyć się chwilą i nie przejmować im bardziej się człowiek spina tym bardziej coś tam może nie pójść po naszej myśli także luz i będzie git ;)

Inezz
 Wysłana - 11 luty 2010 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem tak. Analny jest przyjemny, ale nie przy pierwszym razie. Jest tam "ciaśniej" i bolesniej niż przy zwykłym pierwszym razie na klasyka. Jednak jesli chodzi o niespodzianki? normalna luźna atmosfera, i udany sex - to wszystko co moge polecic. bedzie na pewno super. Spoko loko, luz i spontan. Zero stresu

Ja Nigdy nie zwracałam uwagi na to czy jestem po toalecie czy przed heh xD Jakoś do głowi mi to nie przyszło .... Zawsze było extra.

Zmieniony przez - Inezz w dniu 2010-02-11 18:08:15

Inez ;)

Panna Anna
 Wysłana - 11 luty 2010 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Osobiście nie polecam, przyjemność żadna w porównaniu ze zwykłym stosunkiem. Ale dobrze będzie jak spróbujesz i sam ocenisz

Wszyscy chcemy, żeby było lepiej, niech każdy zacznie od siebie.

FU
 Wysłana - 11 luty 2010 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja mysle, ze po pierwszym razie bedzie cie dupa bolec

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Specjalista -

dacik5
 Wysłana - 11 luty 2010 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

aaaa tu dla ciebie pomahrańcza głuptasku! tu kurczaczki dla ciebie pomahrancza osiołku!! ja nie mogę

Gromit77
 Wysłana - 12 luty 2010 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jak już pisali przedmówcy - zrób sobie lewatywę przed stosunkiem. Następnie możesz trochę postosować różnych technik rozluźniających i kiedy będziesz już gotów możesz pozwolić swojej partnerce na wsadzenie ci w odbyt np. wibratora.
Zapewne idzie się przy tym ubrudzić. Jak to wygląda w praktyce - nie wiem, nigdy nie miałem "ciała obcego w odbycie".
No ale jak mówią wszystko jest dla ludzi, więc śmiało próbuj.

I nie dziękuj ;)

Incrap
 Wysłana - 12 luty 2010 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

hahahaha gromit sog, kozak

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 12 luty 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Siena88, masz soga.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks analny- pierwszy raz

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Ile razy moze facet? | Problem z pojawianiem się wypowiedzi | Valentin`s Day - pomysły ! | Pierwszy raz z prostytutką | problem z dziewczyną :/ | Jak długo??? | SMS do byłej na walentynki? Co wy na to? | Jak to jest mozliwe? | Zabezpieczenie - wstarczy? | Cechy | Problem :( | rózowo-czerwona sperma?! | problemy z laską | ZdRaDa... czy oby napewno??? | Czy to jest impotencja ? | k.u.r.w.a! | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | film | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.