FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15195 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?"   

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ale znowu wchodzisz w skrajnosć.
Kobiet które jak to ująłeś miało wiecej facetów niż liter w nazwisku jest naprawdę promil.
Większość miała kilku partnerów w życiu i na tym poprzestanie.
A robienie sobie wody z mózgu bo dziewczyna miała kogoś przed tobą to jakieś szaleństwo.
ps -jeżeli dla ciebie seks nie jest zabawą i przyjemnościa a tylko obowiązkiem to juz już nie wiem

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2008-12-25 12:28:26

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Miarka, nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. A może to ja źle tłumaczę

Kobiet które jak to ująłeś miało wiecej facetów niż liter w nazwisku jest naprawdę promil. To może obracam się w innym środowisku niż Ty, chociaż nie twierdzę, że nie ma takich.
Większość miała kilku partnerów w życiu i na tym poprzestanie. Wiek, kochana? Ile miały lat przy tych kilku partnerach?
A robienie sobie wody z mózgu bo dziewczyna miała kogoś przed tobą to jakieś szaleństwo. Hola, hola. Czy ja mówię, że robię sobie wodę z mózgu? Jeśli jest w naszym wieku to jak najbardziej normalna i oczywista sprawa. Jeśli dużo młodsza to już nie koniecznie.

Znawca -

arol1983
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie się też wydaje, że przeszłość ma bardzo duże znaczenie, bo jeżeli na przykład ktoś miał dużo partnerów, to chyba ciężko takiej osobie zmienić styl bycia, chcieć a móc to zasadnicza różnica. Aby zmienić coś w swoim życiu, trzeba dużo pracować nad samym sobą. Zgodzę się z tym, że być może nie każda dziewczyna, która była dziewicą przed ślubem, będzie wierna po ślubie. Wydaje mi się, że też nie można usprawiedliwiać dziewczyny, że przed ślubem "się wyszalała" i że z tego powodu będzie wierna i nie będzie miała ochoty na "krzywe jazdy", bo wiem, że nie w każdym przypadku to się sprawdza.

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

Robson.25
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie w ogóle dziwi fakt, że tak często słyszy się stwierdzenie, "wyszalenia się" w odniesieniu do ruchańska Innych rzeczy nikt nie chce spróbować, ale jeśli idzie o pjerdolenie to _trzeba_ się wyszaleć ---->

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam "szaleje" z moim facetem i z tym mi dobrze
Nie grzebię mu w przeszłosci i on mi także. I tak jets dobrze

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

I dobrze

Znawca -

arol1983
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

"ps -jeżeli dla ciebie seks nie jest zabawą i przyjemnościa a tylko obowiązkiem to juz już nie wiem"
Miareczka, jeśli dla Ciebie seks jest jedynie zabawą i przyjemnością, to żal mi Cię. Przyjemność można porównać do zabawy na karuzeli w wesołym miasteczku, gdy karuzela się kręci, to wszystko jest super, zabawnie, a jak się zabawa kończy, to wtedy już nie jest tak zabawnie. Nie wiem czy wiesz, ale przez seks można kogoś zranić. Jeśli uprawiasz sex, to być może to dla Ciebie wyłącznie zabawa, ale jakbyś do przykładu, uprawiała seks z kimś innym, niż Twój partner, być może byłoby Ci przyjemnie, ale przez to raniłabyś swojego partnera, tak samo jak Twój partner uważałby, że seks to tylko przyjemność, byłby z Tobą, a uprawiałby seks również z inną dziewczyną, chyba nie czułabyś się z tym dobrze.

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

nupel
lachoniator
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

test

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 grudzień 2008 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba mnie wczesniej nie czytałes
Seks to przyejmność zabawa,spoiwo związku. Zwiększa bliskość i uczucia miedzy partnerami. Zawsze tak uważałam i kilka razy już o tym pisałam
W związkach uznaję tylko monogamię, a już w szczególności w małżeństwie.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2008-12-25 12:57:45

Ekspert -

OfNoLban
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka dobrze prawi. Lepiej to traktować jako zabawę, chociaż oczywiście bez przesady. Na ogół faceci tak prawią o szmaceniu się, wyzywają laski od kurv, a gdyby jakaś zaproponowała szybki numerek na imprezie to by się jednym słowem skurvili i tyle. Na moje szmacenie się to bycie w związku z kimś a rvchanie się z kimś innym.

Zmieniony przez - OfNoLban w dniu 2008-12-25 13:05:57

...i przyznasz mi, że wciąż bolec ci się śni...

pjerdolę! zdejmuję kominiare!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: 100 Powodów dla których kobiety nie chcą się kochać. | Ból piersi, a brak miesiączki i ciąży | najgorszy seks w życiu | Dziwny okres | do dziewczyn ! łono golic? czy nie? | Problem z napletkiem! | Dziwny ból penisa | zero przyjemnosci :( | Problem z napletkiem | Orgazm, czy zostałem oszukany? | sex w morzu? | Malo spermy | gra wstępna a rytyna,niestety.... | masturbacja analna | Seks z napletkiem | pieszczoty | xxxsoniaxxx | mlkv | kod ograniczeń nokia 6303c | omijać | dajcie linka do jego fejsbuka | etynol | grzyby | multikinie | martyna wojciechowska | śmierci | śmierć | malaMerlin | merlin | jasło | pierdoia | jennifer walcott | ))O(( | carly wrenn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.