FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15195 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?"   

arol1983
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

"Mnie w ogóle dziwi fakt, że tak często słyszy się stwierdzenie, "wyszalenia się" w odniesieniu do ruchańska Innych rzeczy nikt nie chce spróbować, ale jeśli idzie o pjerdolenie to _trzeba_ się wyszaleć ---->"

Robson, zgadzam się z Tobą w 100 %, mnie to też bardzo wkurza, dziewczyny chyba myślą, że jak się wyszaleją (dają się wyruchać wielu partnerom), to znajdą faceta na całe życie i będą żyli długo i szczęśliwie.

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

VidaL
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, ale to czym jest seks, jak jest się w związku, dwie osoby się kochają, ufają sobie itd. Jak dla mnie to nic innego jak kwintesencja namiętności, uczuć i też dobra zabawa. Sorry, ja to tak rozumiem. To raz.

Teraz druga kwestia. Jeżeli jest facet, lub kobieta i w ich życiu wyszło tak, że uprawiali seks ze swoim partnerem, ale jak kto w życiu bywa się rozstali. No, ale oboje mają swoje potrzeby, bo jakby nie było trudno jest żyć z kimś jakiś okres czasu, uprawiać seks, czerpać z tego przyjemność i nagle zostać pozbawionym tego. Co w tej sytuacji? Co taka osoba ma zrobć ze swoimi potrzebami, żeby być w porządku wobec swojego pontencjalnego przyszłego partnera? Żyć w strzemięźliwości? Szukać nowej miłości? Czy jak?

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2008-12-25 13:24:47

Ekspert -

speed 88
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

Komu by się chciało czekać do ślubu ?

arol1983
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

"Ej, ale to czym jest seks, jak jest się w związku, dwie osoby się kochają, ufają sobie itd. Jak dla mnie to nic innego jak kwintesencja namiętności, uczuć i też dobra zabawa. Sorry, ja to tak rozumiem. To raz."

Vidal, jeżeli dwie osoby siebie naprawdę kochają, to ja też nie widzę w tym nic złego.

"Teraz druga kwestia. Jeżeli jest facet, lub kobieta i w ich życiu wyszło tak, że uprawiali seks ze swoim partnerem, ale jak kto w życiu bywa się rozstali."

A co by było, gdyby po sexie dziewczyna zaszła w ciążę ?

"No, ale oboje mają swoje potrzeby, bo jakby nie było trudno jest żyć z kimś jakiś okres czasu, uprawiać seks, czerpać z tego przyjemność i nagle zostać pozbawionym tego. Co w tej sytuacji? Co taka osoba ma zrobć ze swoimi potrzebami, żeby być w porządku wobec swojego pontencjalnego przyszłego partnera? Żyć w strzemięźliwości? Szukać nowej miłości? Czy jak? "

Wydaje mi się, że to każdego indywidualna sprawa. Jedni wybierają wstrzemięźliwość, inni znajdują inną osobę, której są wierne, jeszcze inni próbują się "wyszaleć". Wiadomo, że jak dziecku się coś da, a potem się mu to zabiera, to potem jest płacz, wielka złość.
Według mnie człowiek powinien tak postępować, aby nie ranić innych. Najlepiej chyba szukać nowej miłości, skoro okazało się, że to co było, to nie była milość.

arol1983
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

"Ja tam "szaleje" z moim facetem i z tym mi dobrze
Nie grzebię mu w przeszłosci i on mi także. I tak jets dobrze"

Miareczka, jeśli jest wam tak dobrze, to życzę wam, aby tak było, albo nawet lepiej

arol1983
 Wysłana - 25 grudzień 2008 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

"Seks to przyejmność zabawa,spoiwo związku."

Miareczka, uważasz, że przyjemność i zabawa to spoiwo poważnego związku ?

"Zwiększa bliskość i uczucia miedzy partnerami. Zawsze tak uważałam i kilka razy już o tym pisałam "

nie przeczę, że tak nie jest, ale czy to jest trwałe spoiwo ?

"W związkach uznaję tylko monogamię, a już w szczególności w małżeństwie."

szanuję Twoje zasady, szkoda tylko, że w tych czasach to taka rzadkość

komandarm
 Wysłana - 25 grudzień 2008 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

A skąd wiesz, że dwie osoby "naprawde się kochają"? Może to piętnastoletnie gnojki, które poza sobą świata nie widzą, wskakują na kanapę i z przerażeniem zerkają na zegarki, żeby wracający z kościoła starzy ich nie nakryli ?
Ludzki sposób myślenia i postrzegania świata jest zawsze niesamowicie subiektywny i nikt nic na to nie poradzi. Stąd lepiej twardo trzymać się jakichś zasad obiektywnych. Na szczęście wszystko ma swoje wygodne nisze. Mohery znajdują swoje mohery, dziwkarze znajdują swoje dziwki, normalni ludzie znajdują swoje normalne panie.

arol1983
 Wysłana - 26 grudzień 2008 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Tego chyba nie idzie poznać od razu, czy miłość jest prawdziwa, czy nie, to chyba wychodzi po latach. Wiadomo, że od 15-sto latków nie można wymagać odpowiedzialności, bo to jeszcze szczeniaki, jeśli chodzi o poważne sprawy. Tego nie jestem pewien, że normalny facet znajduje sobie normalną pannę, nieraz czytałem dość sporo wiadomości tutaj, w których normalni, porządni faceci nie potrafili sobie znaleźć normalnej panny.

kwiatgoja
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

mam 20 lat i jestem dziewica. wiem, jak jestem odbierana przez innych i nie raz dano mi do zrozumienia, ze jestem dziwna. Jednak uwazam, ze z seksem warto czekac na ta jedna osobe, ktora naprawde sie kocha. I maM ndzieje, ze ten moj PIERWSZY mezczyzna bedzie JEDYNYM. Nie rozumiem ludzi, ktorzy rąbia takie osoby, jak ja, bo ja osobiscie nic nie mam do tych, ktorzy uprawiaja seks, w kazdej chwili, w ktorej przyjdzie im na to ochota. Na swoja obrone mam tyle:ja zawsze moge byc jak takie osoby, ale one juz nigdy nie beda takie jak ja. Pozdrawiam:)

Daer
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 01:14      [zgłoszenie naruszenia]

Rozsądne podejście, łap soga Tzn. nie tyle chodzi mi o to, że czekasz, ale że nie uważasz swojego podejścia za jedynie słuszne

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: PLAN B | pręga | no i stało się ... | ATAK :-D | Czuje sie jak detka.... | Kurde co za glupi problem ;/ | Transfer uczuć? | Mam kumpla, który ma problem %-) | Doskonałe życie | Gdy facet ma szybki finisz. | Pytanie Do Dziewczyn!!- Tylko Do Dziewczyn! | ciąża urojona | Co to jest?? | -=NOWY PROFIL=- | całowanie-lęk?? | nienawidze poniedzialkow..........:/ :( | street90 | bellus | zator | wsp | po jakim czasie | sms | wrocic | dziewczyna | co brał Zyzz | Zyzz | vodicque | hasla | hasła | cebularz | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.