FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15195 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?"   

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

Tak czuję się bardzo szczęliwa, i miejmy nadzieję,że to ten na całe życie

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

arol1983
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Oby to szczęście trwało jak najdłużej :)

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

romanpolan
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

do autora: tak są-tylko wyobraź sobie jak większość z nich wygląda))))))))

s.kaleson
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

j.w

kwiatgoja
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie nie chwale tym, ze jestem dziewica... a co jezeli pierwszy nie bedzie jedynym? no coz... kazdy popelnia bledy;) pozdrawiam:)

kwiatgoja
 Wysłana - 14 kwiecień 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

a a propos tego, jak wygladaja dziewice, to niejedna i niejeden z Was zdziwilby sie, ze wygladaja normalnie. Nie nosza mocherowych beretow, nie sluchaja Rydzyka(nie zrozumcie mnie zle, wiecie co che powiedziec). nie nosza majtek z golfem i takie tam. Sa zwyczajnymi dziwczynami, ktore lubia imprezy, na codzien nosza delikatny makijaz, sa ladnie ubrane.... z reszta nie mam zamiaru tutaj nikogo do niczego przekonywac. Macie swoje wizje dziewic? alez prosze bardzo;)

Daer
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Moja eks była dziewicą jak ją poznawałem, ale jak się o tm dowiedziałem, to aż mnie zamurowało - zważywszy na wygląd, zachowanie, "środowisko" i "sposób spędzania wolnego czasu" nigdy bym się sam nie domyślił.

Od tego czasu nie bawię się w zgadywanie po wyglądzie Fakt jednak faktem, że co innego być dziewicą z wyboru, a co innego "nie z wyboru". I jeżeli kobieta np. koło 30 jest dziewicą, to nawet jeżeli nie jest "brzydka", to jest aseksualna. Są dziewczyny, które niby brzydkie nie są, które w teorii powinny się podobać, a jednak nie są pociągające - jest coś takiego w ich spojrzeniu, sposobie poruszania się. Są aseksualne.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

kwiatgoja
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 07:30      [zgłoszenie naruszenia]

no niby tak.. ale mimo wszystko, ja nie uwazam sie za osobe aseksualna, tym bardziej za osobe skrzywioną, z zachamowaniami, tudziez psychicznie chorą;P

Daer
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 08:35       [zgłoszenie naruszenia]

Ja też Cię za taką nie uważam Ale masz 20 lat, nie pisałem o Tobie Jeżeli np. za 6 lat wciąż będziesz dziewicą może to być warte ponownego przemyślenia przyczyn z Twojej strony.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: Trójkąt w łóżku? Co sądzicie? | Nasienie - PYTANIE | Sperma | Nie lubie mu sprawiać przyjemności tzn ze go nie kocham? | "schemat" stosunku" - pytania i odpowiedzi | Zdrada, poradzcie | Jak nazywa się ta pani? | To jakie 30 zdan chcialby uslyszec facet w lóżku?? | sex bez przyjemności ?! | Piersi | W jakim czasie dochodzi do zapłodnienia? | Preparaty wspomagające | milosc zwiazek rozmowa a co z seksem ?? | Minipills | Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj | apropo lodów ?? | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | slavoy2k | gotuj z fenolem | Markoo | wat czy wsowl | Marko | konstrukcja hiperboli | rihanna | inna | strongzonk | straż graniczna | radish | słodki skurwiel | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.