FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14973 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?"   

WiemTo
 Wysłana - 28 listopad 2008 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze by było nupel, tylko dlaczego jest tak mało stałych związków z pierwszych par? Każdy przerabia kilku partnerów i kilka związków, więc nie ma tak pięknie.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 28 listopad 2008 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

tu by sie bylo trzeba bardziej rozpisac ale sie nei chce :D
wiadomo kazdy jest inny to nie jest regula ale zauwazylem ze wiekszosc par wktorych oboje (a w niektorych tylko jedna ze stron) byla dziewica seksualna trzymaja sie dluuugo bardzo dluugo kilka kilka nascie lat jets to pewnie spowodowane obawa ze z inna nie bedzie tak dobrze ( jet dobrze to po co zmieniac) nie zrozumieniem i nieakceptowaniem wad przez nowego partnera itp itp pozniej dochodzi do tego oczywiscie tez i "przyzwyczajenie" ktroe przez niektorych jest odbierane jako "milosc" (heh ale to juz inny temat :d)
wogole zauwazylem ze jak sie przespi z inna osoba jakos przypadkowo to podejscie do sexu jest calkiem inne bardziej na luuzie bardziej na czasie niz tak jak dopiero po zwiazku po jakims tam dluzszym czasie

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

komandarm
 Wysłana - 28 listopad 2008 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Moja obecna też ma poglądy sekso-poślubne i szanuję to. Nie wierzyłem, że jeszcze takie "dinozaury" istnieją, a tu patrz.

Zmieniony przez - komandarm w dniu 2008-11-28 17:39:24

nab abmur
 Wysłana - 28 listopad 2008 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

numpel dobrze gada odnosnie zmieny swiatopogladu seksalnego po przygodnym seksie, soga mu !
a ludzi co trzymaja dziewictwo do slubu to moge policzyc, hmm nie da sie policzyc czegos czego nie ma wystarczy podac cyfre 0

rumba`style

nupel
lachoniator
 Wysłana - 28 listopad 2008 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wiem gdzie wy ****a w moim nicku M widzicie :/

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Txomin
 Wysłana - 28 listopad 2008 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ano byłem również z takową. Półtora roku wytrzymałem (SOGa proszę za bohaterstwo), a potem to już trafiałem na takie "z przebiegiem", jak to ktoś tam parę stron wcześniej określił. I dobrze mi z tym.

A co do najlepszego okresu z pierwszych stron, to zaczyna się dopiero po studiach. Taka osobista opinia. Wcześniej to jeszcze szczeniackie przygody, a nie związki. No ale wiem, że większość się ze mną nie zgodzi, bo chyba mało kto tu jest już po studiach ;).

A fool is he who can not foresee
Hell is what this our land will be...
-Falconer

komandarm
 Wysłana - 28 listopad 2008 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy od dojrzałości obojga. Jak mają poukładane w głowie to i na studiach podchodzą do siebie poważnie.

Txomin
 Wysłana - 28 listopad 2008 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko, z tym "po studiach" to też w pewnym sensie żart, ale utrafiłeś w jego sedno: miałem na myśli właśnie dojrzałe podchodzenie do tego typu spraw. Daje olbrzymią satysfakcję.

A fool is he who can not foresee
Hell is what this our land will be...
-Falconer

Shogi SSJ2
 Wysłana - 29 listopad 2008 02:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nupel, czemu od razu zakładasz, że powodem tak długiego stażu wśród tych par jest obawa przed kolejnymi związkami. Może jednak dobrali się świetnie i są ze sobą szczęśliwi. Sam nawet napisałeś "jest dobrze to, po co zmieniać". Zresztą kiedyś mała liczba partnerów, czy nawet jeden na całe życie to nie było nic nadzwyczajnego.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 29 listopad 2008 06:45      [zgłoszenie naruszenia]

Tiaaa i jakiś cudem dowiaduje się, że było w **** nieślubnych dzieci i dzieci z innymi ojcami niż ten ślubny

Czekanie do slubu miało służyć tylko temu,żeby nie wychowywac nie swoich dzieci. Teraz w dobie skutecznej antykoncepcji nie ma żadnego powodu ,żeby unikać kochania sie z partnerem przed ślubem.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: murzynek | Tampon a błona ! | Wyscig z czasem...art | poznaj czy jestes aktywna sexualnie | Błona dziewicza | wycofali harmonet? | podryw na dyskotece | Jak poderwać panienke ...pomocy !!! | Wypowiedzcie się... Problem.... | Książka | Pomocy!! | zainspirowany postami o "metroseksualnosci" | On niby wierny ... | Pytanko do dziewczyn/kobiet | smutny, przygnebiony, zawiedziony :((( | przestroga.... | deeev | motocykl | aleksandra szwed playboy 2012 | relanium | people are awesome | króciak | awesome | wojtkov | rzwirek | NaFuluWons | stonee15 | Nafuluu | ten komputer zostal | neptas | Xeros | seks aon | bogna sworowska | testovirion | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.