FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14975 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?"   

Sweet69
 Wysłana - 29 listopad 2008 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

j/Miareczka
cały szum, zbudowany wokół wianuszka trzymanego do ślubu był po to by dziecko miało ojca i matkę <ofc związanych węzłem małżeńskim, czyli do niedawna na zawsze >....

Ekspert -

Joleczka12
 Wysłana - 30 listopad 2008 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja uwazam że to ogromny plus dla nich, wszystko przed nimi i wami! tylko pytanie jak Ty do tego tematu podchodzisz i jaka była twoja reakcja jak sie dowiedziałeś o tym?

Joleczka24

jacuuu2008
 Wysłana - 22 grudzień 2008 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

no reakcja byla raczej mniej negatywna poniewaz seks wedlug mnie jest wazny w zwiazku, bez seksu kazdy zwiazek sie rozpadnie predzej czy pozniej, nie zaleznie od tego jak silna bedzie milosc

niestety bog stworzyl facetow do tego zeby zapewnic gatunek i dlatego faceci maja cos takiego jak ogromna ochote na seks czyli na rozmnazanie sie, a czy z gumka czy bez to juz bez roznicy, wazne zeby zaspokoic pragnienie - tak wlasnie stworzyl nas bog

panna_ala
 Wysłana - 22 grudzień 2008 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem,ze kobieta nie jest potrzebna do przedluzenia gatunku?
i kobiety nie maja ogromnej ochoty na seks?

Zmieniony przez - panna_ala w dniu 2008-12-22 20:42:16

jacuuu2008
 Wysłana - 22 grudzień 2008 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

kobieta jest do tego potrzebna ale fakt ze nie ktore kobiety nie maja ochoty na seks

faramka
 Wysłana - 22 grudzień 2008 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Bywają też i tacy mężczyźni. Więc wiesz...

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

panna_ala
 Wysłana - 23 grudzień 2008 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

kobiety rowniez maja ochote na seks-ale obawa przed wpadka,kwestie religijne i przede wszystkim kulturowe niektorym kobietom skutecznie te ochote obnizaja.seksualne ekscesy mezczyzn sa inaczej postrzegane niz kobiet.

VidaL
 Wysłana - 23 grudzień 2008 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, ale jak mam chcice to jakoś *******enie o religii i inne bzdury nie sprawiają, że chce mi się mniej. A jak ktoś ma zaściankowe myślenie i obawa przed wpadką powoduje, że nie sięga po antykoncepcję, tylko ogranicza swoje popędy, to ja dziękuję

Ekspert -

arol1983
 Wysłana - 23 grudzień 2008 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

To, że po ślubie chcą uprawiać sex, to tylko dobrze o nich świadczy, mają swoje zasady, szanują się. Miło słyszeć, że jeszcze są takie dziewczyny.

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

Kukuś Ban
 Wysłana - 23 grudzień 2008 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

e ble ble ble

*******enie

można mieć swoje zasady w mniej niedo***any sposób

'Scuse me while I kiss the sky

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: linki do ... | Krew po stosunku? | globulki | Pewna trudna sytuacja | seks pod prysznicem | Dziwne plamki:/ | środki antykoncepcyjne dla panów | Co gadacie-jękacie podczas seksu ? | do dziewczyn i kobiet:) | Czy to sztuka czy kretynizm? | Okres płodny vs. okres niepłodny | udowodnione naukowo | Punkt L?? | Czy wypada? <pyt.głownie do płci żeńskiej> | cycki sylikony:) | Pytanie!!! | haszysz | duże cycki | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.