FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15195 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele?"   

VidaL
 Wysłana - 23 grudzień 2008 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

To, że po ślubie chcą uprawiać sex, to tylko dobrze o nich świadczy, mają swoje zasady, szanują się. Miło słyszeć, że jeszcze są takie dziewczyny.

A potem trafisz na babę, która ma tak marne potrzeby, że Ci będzie dawać dupy raz na 3 miesiące. No, ale będzie mieć zasady

Ekspert -

Sadomaczo
 Wysłana - 23 grudzień 2008 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

jest gdzieś z 10% takich kobiet, co nie zmienia faktu że jak się na prawdę bardzo postarasz to 9% z tych 10% popuści ci szpary jeszcze przed ślubem Ale ja gustuje w takich kobietach bo oprócz tego ze są z reguły wierne () to w dodatku traktują związek jako coś więcej a nie poruchać a jak się znudzi odstawić.
Nie wiem skąd na tym forum przeświadczenie że każda baba musi się wyszumieć. Kilku z moich znajomych zaraz po szkole średniej wzięło ślub, często ze swoimi żoneczkami znali się od gimnazjum będąc w związku kilka lat. Z miłości rodzi się przywiązanie a przywiązanie to pierwszy krok do założenia rodziny.
Jak się podchodzi do tych spraw w sposób luźny z nastawieniem na przyjemności to się nie ma co dziwić że związek trwa miesiąc dwa lub pół roku.
Nie ma co spłydzać że każdy człowiek to maszyna zależna tylko i wyłącznie od hormonów, to jest cecha rozpoznawcza zwierząt, człowiek tym się różni od zwierzęcia że potrafi zapanować nad emocjami.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-12-23 13:00:51

Incrap
 Wysłana - 23 grudzień 2008 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Sadomaczo, co za bzdury... Mysle, ze takich kobiet jest duzo mniej. Poza tym jest jeszcze jedna sprawa - duzo z tych dziewczyn, ktore czekaja do slubu po prostu nie maja sposobnosci. A jak mowi powiedzenie - cnota jest warta cos tylko u tej kobiety, ktora cos kosztuje. Instytucja malzenstwa traci mocno na wartosci, cnota byla trzymana przez kobiete po to, aby mezczyzna mial pewnosc, ze wychowuje swoje dziecko - teraz juz takiej potrzeby nie ma, bo sa badania na ojcostwo i edukacja ludzi stoi na duzo wyzszym poziomie, wiec generalnie nie kazdy stosunek konczy sie ciaza.

Dlatego mysle, ze zadnej takiej mody na 'pierwszy stosunek po slubie' nie ma. Nie znam par w wieku 20 lat ktorzy ograniczaja sie do calowania i pieszczot. (Tzn. znalem mojego kolege, ale on wyjatkowo niekumaty i nie potrafil podejsc %)

Wiek zalezy od gotowosci do podjecia wspolzycia, a ta pod wplywem swiata, otoczenia i rowiesnikow pojawia sie wiele lat przed srednim wiekiem zawierania malzenstw %)

Pozdrawiam

Znawca -

Sadomaczo
 Wysłana - 23 grudzień 2008 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

Bzdury? widocznie incrap znasz niewiele dziewczyn. To nie kwestia poukładania w głowie a poglądów. Moja pierwsza lady była właśnie taką cnotką niestety ja tej abstynencji nie wytrzymałem, nie żeby miała narąbane w glowie bo nie raz mało brakowało... ale ten durny rozsądek zawsze jej na to nie pozwalał. Dałem se spokój znalazłem inną ładną w miarę porządną i poukładaną. Z tą też są problemy ale ta przynajmniej wchodzi w reakcje z alkocholem i po kilkunastu minutach dochodzi do rozkładu nóg hehehhe

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 23 grudzień 2008 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki rozsądek? Co ty pieprrzysz za przeproszeniem

Nie ma żadnych argumentów za tym że kobieta która uprawiała seks przed ślubem ma być mniej wierna od cnotki niewydymki

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Sadomaczo
 Wysłana - 23 grudzień 2008 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

A czy ja tak twierdze? :D
Są też takie cnotki zimne suczki, które nie dają przed ślubem bo się uważają za księżniczkę i nie dają po ślubie bo sie uważają za królową. Chodzi o to by nie propagować poglądu że każda laska to glupia pipa która jak ma chcice leci odrazu do łóżka z najlepszym facetem jakiego akurat ma pod ręką.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-12-23 17:11:41

komandarm
 Wysłana - 23 grudzień 2008 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli cnotka (zakładamy, że niebrzydka) nikomu nie dała przed ślubem, to znaczy, że ma silną wolę i po ślubie się tym bardziej puszczać nie będzie ; )

Sadomaczo
 Wysłana - 23 grudzień 2008 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

w większości jest tak że jak już posmakuje to jej cnote diabli biorą.

Jak by postawić pierwszego lepszego faceta w grupie króliczków playboya i pierwszą lepszą panienkę w grupie chipendales'ów to jestem skłonny stwierdzić ze kobieta by się chociaż nad tym zastanowiła

Czyli bezpośrednio na pytanie:
Odpowiadam że jest nie wiele ale jednak są i na pewno więcej niż takich facetów.
Jak ktoś poszuka to na pewno znajdzie.

komandarm
 Wysłana - 23 grudzień 2008 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jeśli przespała się z autobusem arabów to wiary bym jej nie dawał.

Incrap
 Wysłana - 23 grudzień 2008 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Poglady to sposob patrzenia na jakas sprawe.
Poukladanie w glowie, to hierarchia wartosci, potrzeb, przekonan - jak w domu dziewczyny sex jest tematem tabu, telewizja i media ograniczane, rodzice konrtoluja rowiesnikow i mocno dziecko, to wyrasta wlasnie taka dziewczyna, ktora na zblizenie potrzebuje bardzo duzo czasu. Obecnie takich domow jest bardzo malo. A rowiesnicy i media i tak robia swoje, wiadomo.

Dziewczyn znam niewiele :)? Wydaje mi sie, ze sporo i raczej wiem co mowie. I dalej twierdze z pelnym przekonaniem, ze jest malo dziewczyn (bardzo), ktore pomimo sposobnosci wstrzymuja sie z sexem do slubu.

Znam dziewczyne z takiego wlasnie domu jak napisalem, spelniajaca wszystkie podane przeze mnie kryteria, ktora sie dmuchnela. Dziewczyna jakby tego malo bylo bardzo wierzaca w instytucje kosciola i Boga :P Presja otoczenia, a dokladniej chlopaka.

I wychodzi wlasnie na to, ze dziewic do slubu dochodzi bardzo marny odesetek. Tym bardziej, ze czesto panny w ogole nie przekonane do mezczyzn, bez zadnych doswiadczen realizuja sie w innych dziedzinach zycia, mowiac krotko sie nie zenia : )

I Ty twierdzisz, ze 10%? Pffffffff :D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: | | szwajcaria | przemiana | w140 | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | kubek kawa | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | analiza | smolensk | sons of anarchy | prezent | SOCHA | Fin | wszystko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.