FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 161487 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Seks tantryczny 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Seks tantryczny"   
 
DARKMAN0
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Seks Tantryczny
(Sekcja:: Seks, autor:: Islea, 17 lipca 2005)


Tantra jest pojęciem tajemnym i mistycznym, więc jej zdefiniowanie jest niemal niemożliwe.
Możemy powiedzieć, że poprzez poznanie i stymulowanie Waszej wrodzonej zmysłowości odkryć możecie te części Was samych, które były do tej pory hamowane, a znajomość jej może pomóc Wam cieszyć się życiem seksualnym i w pełni wykorzystywać jego potencjał. Zwłaszcza, gdy życiu temu towarzyszy poczucie winy, strach,ograniczenia umysłu, bariery wewnętrzne czy zewnętrzne (jak jest w przypadku większości społeczeństwa zachodniego).

Tantra więc stara się nie tylko poszerzyć Waszą świadomość, ale też uwolnić ją od emocjonalności, umysłowości i uzależnień kulturowych - sex jest tu zawsze tajemny i nawet poza małżeństwem nie jest niczym 'grzesznym'.

Energia powstająca w trakcie seksualnego zespolenia może zostać użyta przez Was jako zapłon wewnętrznego systemu energetycznego i połączyć Was z uniwersalną energią wszechświata.

Ty i Twój partner możecie połączyć dwoistą naturę swej seksualności poprzez akt miłosny gdyż jako byty seksualne macie możliwość podnosić poziom swej wewnętrznej energii i używać jej do odkrywania mistycznych stanów świadomości.Stajecie się dobrzy dla Waszych ciał, więc i one stają się dobre.

Seks tantryczny uczy też przedłużać sam akt miłosny, skupiając, zamiast rozpraszać potencjalne energie orgazmu; Twoja seksualność zmienia się od prostego, mechanicznego 'robienia' do rzeczywistego 'bycia' a sam akt seksualny przetwarza się w sakrament miłości.

Podstawową różnicą pomiędzy 'nieoświeconą seksualnością' a tantrą jest to, że zaczynasz traktować sex w sposób duchowy i mistyczny,całym ciałem i sercem, zamiast wyłącznie umysłem. Oto kilka pozycji, które koniecznie powinniście wypróbować:

1.Stojac wraz ze swoją partnerką blisko ściany ściskaj mocno jeden z jej pośladków w swej dłoni.Trzymając go silnie kochajcie się, jej dłonie niech pozostaną wolne i 'zaopiekują' się Twoim ciałem.

2.Twoja partnerka leży na jednej z krawędzi stołu.Odsuń penisa powoli jak najdalej od jej ciała by zaraz potem penetrować ją jednym głębokim posunięciem. Rób to świadomie dopóki nie osiągnie orgazmu ( uwierz, że są niewielkie szanse by trwało to zbyt długo).

3.Twoja partnerka siedzi wygodnie z podniesionymi udami a jej stopy powinny być ułożone na obydwu krawędziach Twojego pasa.Nie tracąc ze sobą kontaktu wzrokowego Twój penis wchodzi raz silnie w nią, raz poza nią.

4.Partnerka leży na plecach ze ściśniętymi udami a Ty swoje uda trzymaj luźno na zewnątrz jej. Uprawianie miłości w takiej pozycji daje wiele rozkoszy gdyż ściśnięte wejście do pochwy pozwala na kompletną penetrację.

5. Połóżcie się na boku lub Twoja partnerka niech leży poniżej Ciebie. Wasze nogi niech ściśle do siebie przylegają od samych końców palców do ud. Kochajcie się w tej pozycji pamiętając by Wasze uda ściskały się mocno w pulsacyjnym rytmie.

6.Niech Twoja partnerka ułoży się wygodnie na brzuchu a Ty chwyć prawą dłonią jej kostki i podnieś do góry. Uprawiając miłość w takiej pozycji niech Twoja lewa dłoń cały czas pociera jej szyję, twarz i klatkę piersiową.

7. Leżąc na plecach Twoja partnerka podciąga swoje kolana i krzyżuje je na swoich piersiach opierając stopy na Twoich pachach, i rozpościera dłońmi swe uda. Kochając się w takiej pozycji Twoje dłonie bezustannie 'opiekują' się jej piersiami.

Brzmi skomplikowanie ... cóż ...trening czyni mistrza.

Pamiętaj zawsze o tym by być w stałym kontakcie wzrokowym ze swoim partnerem i starać się czuć czymś więcej niż tylko swoim penisem. Uprawiając miłość w ten sposób angażuj całe swoje ciało i ducha. I pamiętaj, że kluczem do zdrowych stosunków seksualnych jest komunikacja więc rozmawiajcie ze sobą przed, w trakcie i po zakończeniu miłosnego aktu.

______________________________
 
zimny drań

 
Raskus
Biofil
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
 
DARKMAN0
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

Seks tantryczny to praktyka pozwalająca na osiąganie głębokich doznań mistycznych, ale o wiele przyjemniejsza od zwykłej medytacji, o wiele bardziej otwierająca na radość życia. No i przy okazji znacznie bardziej zabawna i mniej nudna.

Poszczególne ćwiczenia tantryczne prowadzą nie tylko do intensyfikacji doznań rozkoszy, ale również do opanowania odruchów i umysłu. No bo kto bez opanowania odruchów jest w stanie współżyć seksualne przez minimum 1 godzinę? Albo odbywać stosunek za stosunkiem bez wytrysku nasienia?

Ach, ileż kobiet marzy o takim kochanku, a iluż kochanków o takiej potencji?
Tu jednak sprawy się komplikują, ponieważ do seksu tantrycznego trzeba się przygotować przez odpowiednie ćwiczenia i to wcale nie kondycyjne!

Ćwiczenie obejmują opanowanie oddechu, energii ciała oraz odruchów. Wszystkie związane z nimi przygotowania mogą się wydawać męczące, nudne lub nawet niemożliwe. A jednak opłaca się je wykonać, gdyż dzięki nim udaje się poprawić jakość seksu, a później osiągać stany mistyczne.
Każdy, kto chce uprawiać seks tantryczny, musi mieć nie tylko spokojny, czysty umysł, ale także rozluźnione ciało.

Jak skutecznie się wyluzować?
Otóż na pewno nie w sposób, który jest najbardziej popularny w naszym kraju.
Do wyluzowania służą ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. One też powodują zwiększenie naenergetyzowania organizmu.
Tu natrafiamy na pewien problem. Otóż każdorazowo przeenergetyzowanie organizmu prowadzi do niemiłych odczuć, do pragnienia rozładowania nagromadzonej energii. Dodatkowo nadmiar energii w ciele domaga się równomiernego rozprowadzenia jej po wszystkich mięśniach i organach wewnętrznych. Normalny seks daje w tym momencie szansę wyżycia się, rozładowania napięcia, za to seks tantryczny powoduje dodatkowe naenergetyzowanie ciała. I co z tym począć?

Otóż przede wszystkim należy przez odpowiednie ćwiczenia zwiększać swoją pojemność energetyczną. Pojemność ta ograniczana jest przez wszystkie napięcia, które istnieją w naszych ciałach. Źródłami owych blokad i przeszkód są stresy, szoki, niewłaściwe decyzje, negatywne odczucia, narkotyki, a nawet używki czy mięso!

Podczas energetyzowania ciała, umysł dostaje informacje o przyczynach owych zablokowań. A wówczas pojawiają się niemiłe wspomnienia i skojarzenia. Większość ludzi boi się ich. U większości też podniecenie seksualne wyzwala bardzo niskie i nieprzyjemne emocje. To dlatego mistykom seks wydaje się brudny. Ale brudny wydaje im się tylko do czasu, aż oczyszczą umysł z negatywnych, brudnych skojarzeń na temat seksu.

Aby praktykować seks tantyryczny, trzeba się od podobnych skojarzeń pouwalniać. Temu z kolei służą techniki oczyszczania umysłu. Ich stosowanie też nie należy do przyjemności, ale daje doskonałe rezultaty związane z poprawą samopoczucia aż do cudownych uzdrowień włącznie.

Tu należy polecić regresing i medytacje oczyszczające, a także sesje prenatalne z uwagi na konieczność uwolnienia się od przejętych telepatycznie wzorców uprawiania seksu.

Seks tantryczny jest nie tyle aktem fizjologicznym, co przeżyciem energetycznym. To dlatego ważne jest, by płynąca podczas współżycia tantrycznego silna i coraz silniejsza energia wewnętrzna nie natrafiała na żadne przeszkody i opory w ciele. To dlatego przed rozpoczęciem współżycia tantrycznego należy odblokować wszystkie kanały przepływu wewnętrznej energii, a przynajmniej ich większość. Jeśli się to przygotowanie ominie, coraz silniejsza energia będzie wywoływała bóle, przywoływała niemiłe skojarzenia, a wówczas seks, który miał być radosną zabawą, skończy się jako nieprzyjemne, bolesne doświadczenie, do którego strach wracać. A przecież nie o to chodzi.

Seks tantryczny ma nam pomóc w jak najdłuższym odczuwaniu w ciele i umyśle przyjemnych doznań. Jest jednym ze sposobów oswajania się z dobrym samopoczuciem, z radością, miłością i błogością. A przecież tylko poprzez jak najczęstsze doświadczanie tych uczuć, możemy nauczyć się żyć z nimi na co dzień. Jeśli nam się to uda w 100%, wówczas będziemy szczęśliwi i oświeceni. /


darkman0:
- troche to zakrecone ale chyba to interesujacy temat
zwłaszcza ze kazdy z nasz chce byc mistrzem seksualnych technik
pozdrawiam wszystkich forumowiczów


_______________________________
 
zimny drań

 
Raskus
Biofil
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
 
DARKMAN0
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

raskus seksu sie nie próbuje hehe robisz to na co masz ochote i co ci fantazja podpowie

_______________________________
 
zimny drań

 
Raskus
Biofil
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

ok, a kierowales sie tymi wskazowkami tutaj?
_______________________________
 
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -
 
DARKMAN0
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

jasne ale nieswiadomie
wpadłem na pomysł załozenia tematu bo wydał mi sie ciekawy
a ze interesuja mnie takie rzeczy hehehe jak kazdego faceta to
poszperałem troche w necie i okazało sie ze wiele rzeczy które robie ma zwiazek z seksem tantrycznym
czy taka odpowiedz cie zadowala ?
_______________________________
 
zimny drań

 
Raskus
Biofil
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

tak SOG! To twoj pierwszy jaki dostales

Zmieniony przez - Raskus w dniu 2006-06-10 10:42:24
_______________________________
 
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -
 
DARKMAN0
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

dziekowac za soga
_______________________________
 
zimny drań

 
PrzemasWLK
 Wysłana - 10 czerwiec 2006 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Daje soga,ale na to nie zwracaj uwagi...chcę na ten temat powiedzieć jedną rzecz - słowa są ważniejesze niż cyferki chociaż jesli przez okrągłe 120 minut mógłbym zaspokajać swoją partnerkę to pewnie tymi skromnymi cyferkami bym nie wzgardził

Moim zdaniem poruszyles temat ktory prowadzi do osiągniecia jednego celu, jednak po drodze można się zgubić. " Sex jest tu zawsze tajemny i nawet poza małżeństwem nie jest niczym grzesznym "- to jest Twoje zdanie, tak samo jeśli chodzi o " uniwersalną energię wszechswiata ", nie chce wyposzczególniać pewnych elementów, bowiem po przeczytaniu artykułu wielu może zrozumieć metodę do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia podczas seksu, sprawa dotyczy zarówno Pań jak i Panów...moim zdaniem przede wszystkim zespolenie ciał, odużonych pragnieniem wspólnych doznań oraz odrzucenia wszystkich wątpliwości i stresu . I to jest ten cel...drogę do niego opisujesz poprzez seks tantryczny-uwzględniając medytację, oddech, odrzucenie wszelkich niedociągnięć związanych z życiem codziennym.
Napewno zaproponowane pozycje są dobre (szczególnie-Pierwsza, niby nic, ale na niektóre Panie może zadziałać bardzo pobudzająco). Tak więc pokazałeś podstawowe a zarazem najbardziej priorytetowe rzeczy jakie muszą spełniać kochankowie (j.w.w.)__ może sposób wytłumaczenia niektórym uprości dojście do celu,a innym zamiesza... zasada jest jedna - jesteście ze sobą dla siebie, nie włączając osób trzecich i jakichkolwiek myśli, ten czas spędzacie dla siebie nawzajem.
Wielokrotnie jest zwrócona uwaga na energię jaka wytwarza się wewnątrz partnerów, ale tą energię nie nazywamy przypadkiem codziennie stresem,radością,smutkiem niepewnością,gniewem,szczęściem!? Wszelkie możliwości umiejętnego panowania nad tymi uczuciami (energią) doprowadzą do spełnienia. Tak więc uważam że jest to pewnego rodzaju urozmaicenie jesli chodzi o posty zwiazane seksem. Pewne rzeczy zostały inaczej nazwane, ale może akurat będzie to uproszczenie dla wielu osób.
Pozdrawiam

 
mustafa88
 Wysłana - 11 czerwiec 2006 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

tantra to buddyjska dyscyplina istniejaca od wiekow,kiedy sie ja opanuje mozna uprawiac seks godzinami,nawet calymi dniami...
_______________________________
 
Kazdy dzien jest lepszy od poprzedniego

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Seks tantryczny

Strony: 1 2