FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3395 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Seksualny szczyt :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Seksualny szczyt :)"   

Raptor10
 Wysłana - 16 marzec 2005 11:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Seksualny szczyt już jutro!

17 marca przez kilkanaście godzin będziemy chcieli się kochać i tylko kochać. To jedyny w roku szczyt hormonalny. W autobusie rozbiorą cię wzrokiem, w biurze lubieżnie poklepią po kuszących biodrach, by kochać się na biurku! To samo będzie w windach i sklepach! Tak będzie wyglądał czwartek.

O rany, co się dzieje?! Spokojnie, po prostu tego dnia nastąpi gigantyczny wyż hormonalny. Buzujące jak wrzątek hormony będą szeptać Ci do ucha: ?seks, seks, seks...?. Chronobiolodzy z Uniwersytetu Gainesville na Florydzie dokonali sensacyjnego odkrycia! Z badań, które przeprowadzili wynika, że właśnie 17 marca jest dniem wyżu hormonalnego. To czas, w którym męskie plemniki są najmocniejsze, a kobiety stają się wyjątkowo płodne. Nasz popęd seksualny sięgnie zenitu jeszcze przed południem! I utrzyma się co najmniej przez kilkanaście godzin. Będziemy mieli ochotę kochać się wszędzie i o każdej porze dnia!

Teorię tą potwierdzają polscy seksuolodzy. - W drugiej połowie marca, wraz z wiosną gwałtownie budzi się nasza seksualność. Przybywa światła, dni są dłuższe, odżywiamy się lżej, mamy znacznie więcej ruchu. Podnosi się ilość hormonów - tłumaczy Stanisław Dulko, doktor seksuologii. - Stąd wzmożona aktywność seksualna i znacznie większa płodność! Co zrobić? Czasu mało, to fakt. Ale macie całą środę, by przygotować się na tę sytuację. I tak zaplanować swój cenny czas, by nie zabrakło w nim miejsca na amory. Panie, panowie, nie zmarnujcie dnia! Na następny taki wyż trzeba będzie czekać cały rok!

Stanisław Dulko, seksuolog
"Organizm się budzi!" Ze względu na warunki klimatyczne w Polsce okres wzmożonego wyżu hormonalnego zaczyna się od drugiej połowy marca. Przybywa światła, dni są dłuższe, odżywiamy się lżej, mamy znacznie więcej ruchu. Nasz organizm budzi się do życia, wzrasta gwałtownie ilość hormonów. Budzi się też nasza seksualność! A pora? Idealną porą na seks są godziny ranne (wzrasta poziom testosteronu u mężczyzn) i południowe. Wtedy jesteśmy wypoczęci, a nasze zmysły są rozbudzone!

Asia Kowalska i Krzysiek Nowak
"Spróbujemy wszystkiego!" To świetna wiadomość! Cały czwartek poświęcimy się intensywnym amorom. Zostaniemy w domu i wypróbujemy nowe techniki seksualne ? odważniejsze niż do tej pory pozycje. Ten dzień poświęcimy w całości na seks!

Fiolka Najdenowicz, piosenkarka
"Idę na całość" Zawsze i wszędzie, jeśli tylko jest odpowiednia osoba, można uprawiać seks. Zdecydowałabym się na pełny szaleństwa, wolny dzień. Mogłabym się kochać na łóżku, sofie, stole czy pralce! Byle płaszczyzna była pozioma.

Artykuł wzięty z [www.wp.pl] działu prasa

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

justi__
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

mhm a to Ci dopiero ,, hehe niewidzialam ze jest wogole cos takiego ale mysle ze trzeba to dobrze wykorzystac

SOG dla Ciebie

Nie mów mi że nie mogę Ciebie mieć..jesteś mój czy tego chcesz czy nie..

justi__
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:07     
 Usunięta przez VLAD.IV za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

justi__
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

uuuuuuuups przez przypadek wyslalam to dwa razy :) :D

Nie mów mi że nie mogę Ciebie mieć..jesteś mój czy tego chcesz czy nie..

VLAD.IV
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba było edytować

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

om
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

justi jestes blond ?
a artykuł gupi

Raptor10
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:57     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Wodzu10
 Wysłana - 16 marzec 2005 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

No heh zobaczymy jak to jutro będzie czy to prawda.

Znawca -

justi__
 Wysłana - 16 marzec 2005 13:15     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Helevorn
 Wysłana - 16 marzec 2005 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

W Fakcie tez o tym pisza - a wiecie jaka Fakt ma renome

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 16 marzec 2005 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

to na Wp jest z Faktu a to tutaj jest z Wp

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]