FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4073 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Serwisy rezerwacyjne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Serwisy rezerwacyjne"   

mixal
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 14:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Korzystacie z serwisów rezerwacyjnych? Ja coraz bardziej się do nich przekonuję. Już kilka razy korzystałem z bookapart.com, a przecież są jeszcze inne (booking, airbnb itd.).

Jakie jest Wasz zdanie?

worldwar
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

korzystam, glownie z bookingu. zdanie jest takie, że szybkie, wygodne - jeszcze się nie naciąłem, a trochę jeżdżę.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

wla
 Wysłana - 18 kwiecień 2018 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Władysławowo,Chłapowo,Jastrzebia Góra-Sprawdzone obiekty noclegowe na wakacje [wladyslawowonocleg.pl/]

ved0r
 Wysłana - 6 sierpień 2018 11:27       [zgłoszenie naruszenia]

Aribnb jest spoko. Przede wszystkim tańsze noclegi niż w hotelach, a i zniżki da się znaleźć z ref linków. np. [http://www.airbnb.pl/c/botlowski]

Booking też jest ok, tylko te wyskakujące okienka typu "właśnie 7 osób ogląda ten obiekt, pośpiesz się" są strasznie irytujące.

autodestrukcyjne myślokształty

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Serwisy rezerwacyjne

Warto przeczytać: Saletrzak Dolomitowy a Saletra | Szukam lektury na temat psów.... | Tworzenie muzyki | Krótkie opowiadanie pt. "Samo życie" | Wojciech Grzanka- interpretacja dzieł :) | Salsa? Tanczy ktos z Wroclawia? | piesio | pieski | Co to za roslinka???? | hazard online | czy trzeba koniecznie dopuszczac suke?? | Kim jest ten malarz? | Cs 1.6 | Czy da się "wychować" kurę ? | chce byc dj! | wiersze | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | 120zł | puchałke | grubość penisa | darru | MadeByYou | praga | fotki playboy 2012 | dzieci nago | rodzice nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.