FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Sex Oralny____ciekawy art 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sex Oralny____ciekawy art"   

INSOMNIA
 Wysłana - 9 styczeń 2005 16:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema, daje tu arta na temat sexu oralnego ( statystyki, ciekawostki itp.)
Pozdr.!

-------------------
Seksuolodzy są zgodni: miłość oralna nie jest dewiacją. Z medycznego punktu widzenia o problemie można mówić dopiero wtedy, gdy ktoś tak bardzo uzależni się od miłości francuskiej, że już nie chce lub nie potrafi kochać się inaczej. Jednak kiedy Twój facet proponuje Ci takie igraszki, zanim powiesz "tak", zadaj sobie pytanie: "Czy rzeczywiście mam na to ochotę?".
Jeśli czujesz, że robiłabyś to wbrew sobie, nie zmuszaj się. W seksie jest jedna podstawowa zasada: nic na siłę. - Lepiej powstrzymać się, jeżeli jakaś pozycja wprowadza Cię w zakłopotanie, czy wręcz napawa obrzydzeniem. Bo gdy zrobisz to pod wpływem szantażu partnera, możesz jeszcze bardziej zamknąć się na odczuwanie przyjemności, a nawet znienawidzić mężczyznę, samą siebie i seks w ogóle - ostrzega Violetta Nowacka, psycholog, specjalistka ds. edukacji seksualnej.

Droga do orgazmu
Często jednak warto zaryzykować. Bo miłość oralna to najlepsza droga do orgazmu dla tych z nas, które potrzebują pieszczot łechtaczki, by przeżyć rozkosz. Takich kobiet jest aż ok. 70 proc. Oczywiście, łechtaczkę można pieścić na wiele sposobów, jednak zapytane przeze mnie kobiety twierdziły, że dotyk języka jest znacznie przyjemniejszy niż nawet najdelikatniejsze muskanie palcami.
Podczas takich pieszczot nie dochodzi do kontaktu plemnika z komórką jajową. Miłość oralna może być rodzajem seksu zastępczego, na czas Twojej miesiączki albo owulacji.

Tajemnica, która łączy
Większymi fanami tych form pieszczot są mężczyźni. Według Światowego Raportu Dureksa, dwukrotnie więcej panów niż pań uważa seks oralny za swój ulubiony element gry miłosnej. Z "Seksualnego ABC" Zbigniewa Lwa-Starowicza wynika, że niemal co drugi mężczyzna i blisko co czwarta polska kobieta lubi seks oralny.
Jeżeli więc on kiedyś poprosi Cię, byś pozwoliła mu się pieścić w ten sposób, pomyśl, że to świadczy o jego fascynacji Twoim ciałem. Cała jesteś dla niego intrygująca i ładna. Jeśli pozwolisz mu kochać się w ten sposób, on poczuje, że darzysz go zaufaniem. Pokażesz mu przecież najbardziej intymne miejsce, zupełnie jakbyś powierzała wielką tajemnicę. Natomiast kiedy Ty zdecydujesz się na zrobienie fellatio, on pewnie odczyta to jako dowód głębokiego zaangażowania. Pomyśli, że skoro tej kobiecie podoba się jego smak i zapach, to znaczy, że akceptuje go całego.

Zostań odkrywcą
Część kobiet nie potrafi zdecydować się na miłość oralną z obawy, że w tym miejscu brzydko pachną. Mówią, że taki seks jest niehigieniczny. Faktycznie, te okolice narażone są na kontakt z bakteriami bardziej niż inne części ciała. Dlatego trzeba dbać o ich czystość. Nie jest to skomplikowane, zwłaszcza że teraz nie brakuje płynów do higieny intymnej.
Mężczyźni zapytani przeze mnie, czy zapach intymny kobiety może być nieprzyjemny, odpowiadali zgodnie, że dezodoranty intymne psują im całą zabawę. Oni chcą czuć prawdziwy zapach kobiety - to ich podnieca. Lubią eksperymentować i czuć reakcje naszej waginy. Czerwienienie, nabrzmiewanie warg i łechtaczki, mocniejszy zapach, większa wilgotność zapewniają ich, że są skutecznymi kochankami.
- Jednak tuż przed menstruacją intymne soki kobiety nabierają czasami metalicznego lub cierpkiego posmaku. Przygotuj go na taką ewentualność, by w razie konieczności przełożyć francuską sesję na inny termin. Jeżeli zjedliście pikantną kolację z dodatkiem czosnku, piliście alkohol lub zażywaliście leki czy witaminy, możecie być pewni, że smak i zapach Waszych wydzielin uległ niekorzystnym zmianom - mówi Violetta Nowacka.

Afera rozporkowa
Tak naprawdę większość z nas boi się swojej reakcji na spermę w ustach. Nasienie nie jest trucizną - zawiera białko i cukry proste. W smaku przypomina białko kurzego jaja i ma zapach wapna. Istnieje teoria, że jego smak zależy między innymi od diety partnera. Podobno picie dużej ilości soku ananasowego sprawia, że sperma nabiera słodkiego smaku. Natomiast kawa i alkohol nadają jej gorzkawego posmaku. Pamiętaj: nasienia nie musisz połykać! I tak przecież wykazałaś się już odwagą, decydując się na seks oralny. Postaraj się więc umówić z partnerem, że zasygnalizuje Ci sam moment orgazmu. Najlepiej zakończ, wkładając członek między zamknięte dłonie albo pomiędzy piersi. Nie umniejszy to doznań partnera.

Facet delikatny
Również mężczyźni mogą wykazywać niechęć, by kobieta pieściła ich członek w ten sposób. Ci niepewni swoich seksualnych umiejętności potrafią się przestraszyć, kiedy nowa partnerka zaproponuje im taką formę zabawy. To, ich zdaniem, może świadczyć o jej wysokich umiejętnościach i potrzebach. Niektórzy myślą, że seks oralny to jest sposób, w jaki kochają się głównie homoseksualiści. Nie chcą więc robić czegoś, co wydaje im się "takie niemęskie". Natomiast Freud pewnie tłumaczyłby niechęć facetów do miłości oralnej "lękiem przed kastracją". Faceci instynktownie chronią swojego penisa przed utratą. Przeraża ich myśl, że członek znajdzie się w ustach kobiety w chwili ich największej bezradności. Jeżeli jesteście ze sobą od niedawna, on może się naprawdę bać Twoich zębów i ewentualnej niedelikatności.

Bądź ostrożna!
Pamiętaj, seks oralny nie wyklucza zarażenia (m.in.: wirusem HIV, grzybicą, wirusowym zapaleniem wątroby typu B). Szczególnie jeśli ma to być pełen stosunek oralny z wytryskiem w usta. Gdy kochasz się w ten sposób, bakterie i wirusy, znajdujące się w wydzielinach błon śluzowych i spermie, mogą dostać się do Twojego organizmu. Dlatego na tak intymny kontakt decyduj się tylko z takim partnerem, z którym łączy Cię bliska więź i do którego masz duże zaufanie. W przeciwnym razie używaj prezerwatywy. Najlepiej bez nawilżacza (ze względu na jego nieprzyjemny smak).

Szkoła rozkoszy
Pieszczoty intymnych sfer wymagają przygotowania, w przeciwnym razie dotyk partnera może nie sprawiać przyjemności lub nawet irytować. Dlatego zainwestujcie w czułą grę wstępną.
Rady dla Ciebie:
- Okrywaj pocałunkami jego szyję, schodząc coraz niżej. Zatrzymaj się dłużej na okolicach pępka, pachwin i wewnętrznej strony ud.
- Rozpocznij od delikatnych pocałunków penisa i jąder. Nie zapominaj o głaskaniu jego ud i pośladków drugą ręką.
- Kiedy będziesz już gotowa, obejmuj członek wargami. Na początek możesz drażnić żołądź wibrującymi lub wahadłowymi ruchami języka.
- We wstępnej fazie pieszczot eksperymentuj: zwalniaj i przyspieszaj, pieść go mocniej i delikatniej.
- Żeby wzmocnić jego przyjemność i zwiększyć Twoją kontrolę nad pieszczotami, obejmij penisa dłonią i wykonuj łagodne ruchy posuwiste.
- Większość mężczyzn woli zdecydowaną i silniejszą pieszczotę członka. Gdy doprowadzisz go do stanu "wrzenia", zdecyduj się na jednostajny i coraz szybszy rytm, narastający aż do orgazmu.
------------------------------------------

zródlo: yyyyy.... (a kogo to interesuje????)

Helevorn
 Wysłana - 9 styczeń 2005 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Juz pierwsze zdanie pokazuje niski poziom wiedzy piszacego

"Seksuolodzy są zgodni: miłość oralna nie jest dewiacją."

Zanim tylko cos napiszecie zajrzyjcie do slownika i przeczytajcie definicje slowa "dewiacja" ze zrozumieniem

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 9 styczeń 2005 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

Helevorn pretensje nie do mnie- bo ja tego arta sam nie pisalem tylko wkleilem!

Helevorn
 Wysłana - 9 styczeń 2005 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, wiem.

Ja tylko komentuje ten artykul

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Jonks
 Wysłana - 9 styczeń 2005 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

no to teraz wiem jak robic loda

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

ANlA
 Wysłana - 9 styczeń 2005 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jonks dopiero teraz?? Trzeba było wcześniej zapytać, napewno by cię ktoś uświadomił

friko & koko %-)

wodór
 Wysłana - 9 styczeń 2005 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwnie to napisane, jak ufasz partnerowi to się nie zarazisz ? lol

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

Ulvo
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

"Miłość oralna może być rodzajem seksu zastępczego, na czas Twojej miesiączki"

Fu...

Bubelos
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co tu napisaliście to już mi się nie chce czytać, bo wychodzi że to jakiś shit

Dreando
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

aja przeczytalem i dużo nowych rzeczy się nie dowiedziałem.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Specjalista -

Adiva85
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ulvo tez zwróciłem uwagę na to zdanie i nie czytałem do końca. No ja ******le......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sex Oralny____ciekawy art

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Valentin`s Day - pomysły ! | Pierwszy raz z prostytutką | problem z dziewczyną :/ | Jak długo??? | SMS do byłej na walentynki? Co wy na to? | Jak to jest mozliwe? | Zabezpieczenie - wstarczy? | Cechy | Problem :( | rózowo-czerwona sperma?! | problemy z laską | ZdRaDa... czy oby napewno??? | Czy to jest impotencja ? | k.u.r.w.a! | ona i mój brat | Dziewictwo Polek? | spampost | motor | kurs czeladniczy | malcolm | malcolmX | krótkie wedzidelko | krótkie wędzidełko | jezioro eworsyjne | nic mi się niechce | kod ograniczeń Sony Erikson X | legginsy | koks kokaina | kokaina | aleah x | aleah | australia | whisky | tv pci slot za darmo | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.